Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #801  
Old 05-05-2009, 19:02
Vice Vice is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

es azt is megirom hogy miert hibas a cuceritort "uzemelteto" - vagy inkabb nem uzemelteto lenne a helyes - csapat : sehol nem fordtittak hangsulyt arra , hogy a jatekot ismerte tegyek , a roman verzioban 90% - ban (lehet ,hogy meg tobb) csak azok vannak jelen , akik a Hoditoban is vannak ; es ugyanaz ervenyes a nemet verziora is .
es igy nem lehet fejlodni ...
Sajnalom,hogy Ati nem figyelt oda erre a dologra , mert a roman verzioban sokkal tobb jatekos lehetne mint a magyarban (arra , hogy miert most nem fogok kiterni , de ha valaki akarja tudni , akkor keressen meg es szivesen elmondom az erveket) ; tobbszor jeleztuk ,hogy az Adminok a roman verziora nem figyelnek oda , de Ati ezt is figyelmen kivul hagyta ...
de mindegy ...
kar , sok embernek volt a kedvenc idotoltese ; de ha ennek vege , akkor nezunk mas jatek utan , van eleg ...
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Vice For This Useful Post:
Sponsored Links
  #802  
Old 05-05-2009, 19:20
Vice Vice is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

azert meg hozzatennek egy dolgot ...
nemet verzioban probakent regiztem egy orit ... 1290-es sorszamot kaptam

es megnezve a sajat 1/A-s orimat ... elszornyedve lattam ...

Der Beginn des Spiels: 2007-12-22 12:06:21
899-es sorszammal
tehat kb 1 ev es 5 honap leforgasa alatt 390 ori regizett !!! es az illetekesek megsem tettek semmit ...

szoval errol ennyit ...
Reply With Quote
  #803  
Old 05-05-2009, 20:40
Eke's Avatar
Eke Eke is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Székely Keresztur
Posts: 585
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Hát az igazság az hogy az egymásramutogatástol senki nem lesz boldogabb.Persze az A-s történet sem mozditotta elöre a müködést,de nem a toppklán volt a hibás egyedül.Volt bizonyos fafejüség bennük is,de emberböl vagyunk,senki nem akarja könnyen adni azt amiért oly sokat dolgozott ,áldozott,akár anyagi akár idö szempontjából.De az szk-s orik is ugyanolyan hibásak,a 2-ben már megfutamodók is hibásak.Sőt a játék helyi üzemeltetöi is hibásak.Mindamellett hogy minden tiszteletem nekik,de tény az hogy nagyon is elnézöek voltak a hibázókkal szemben.Talán egy keményebb reklám sokat tett volna.De mostmár sajnos mindegy.
Remélem még feltámad hamvaiból mint egy Fönix madár.
__________________
"Hiszek egy Istenben, hiszek egy hazában, hiszek az isteni örök igazságban, hiszek Magyarország feltámadásában!"
Lesz még bukarest MAGYAR falu

Meduza Electronics

Last edited by Eke; 05-05-2009 at 21:38..
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Eke For This Useful Post:
  #804  
Old 05-05-2009, 21:28
Hege's Avatar
Hege Hege is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Martfű
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Vice View Post
Sajnos nekem csak 19092 korre tet eddig ...
de azt megsugom,hogy nem MI a TOPklan vagyunk a hibasok a cuceritor miatt , hanem a stab ...
Valóban nem ti vagytok a hibások, de az sztem tagadhatatlan, h volt részetek benne. Sőt ti tehettetek is volna ellene, de ez sem történt meg....

A tüntetéses SZK-s módszerrel én sem értek egyet, de Hugival ezért nem is vettünk részt benne. Viszont az, h egy egész csopi inkább SZK-ra vonul, töröl és abbafejezi a játékot, minthogy "veletek - A-ban" jácccon az sztem már bőven intő jel volt.


No mindegy, azért nagyon tanulságos volt a dolog és aminek kifejezetten örülök, h sikerült jópár rendes emberkét megismerni, akikkel remélem a jövőben is megmarad a kapcsolat.
__________________
Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.
Russell, Bertrand
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Hege For This Useful Post:
  #805  
Old 05-05-2009, 21:41
Peti Peti is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Pusztaszabolcs
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Eke View Post
Hát az igazság az hogy az egymásramutogatástol senki nem lesz boldogabb.Persze az A-s történet sem mozditotta elöre a müködést,de nem a toppklán volt a hibás egyedül.Volt bizonyos fafejüség bennük is,de emberböl vagyunk,senki nem akarja könnyen adni azt amiért oly sokat dolgozott ,áldozott,akár anyagi akár idö szempontjából.De az szk-s orik is ugyanojan hibásak,a 2-ben már megfutamodók is hibásak.Sőt a játék helyi üzemeltetöi is hibásak.Mindamellett hogy minden tiszteletem nekik,de tény az hogy nagyon is elnézöek voltak a hibázókkal szemben.Talán egy keményebb reklám sokat tett volna.De mostmár sajnos mindegy.
Remélem még feltámad hamvaiból mint egy Fönix madár.
Ezzel tökéletesen egyetértek, valóban mi is konokok vagyunk A-val kapcsolatban ez is részben hozzájárul a dolgokhoz de legfőképpen az hogy kevesen voltunk. Lassan 1 éve alig regiztek országokat.
Reply With Quote
  #806  
Old 05-05-2009, 21:44
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Szerintem az angol azért megy olyan jól, mert sok magyar hódítós angolul tud, és nem románul, avagy németül.Németbe is többen regiztek, mint románba, szerintem azért mert németül többen tudnak mint románul.Talán egy kínai változat kéne, ott biztos lenne kereslet
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Redback For This Useful Post:
  #807  
Old 05-05-2009, 21:47
Sutir's Avatar
Sutir Sutir is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Bszta
Posts: 61
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Ne mááár! Már majdnem teltek a topköreim végre. (Na jó messze lett volna még). De azért sajnálom a dolgot, jó volt a cuceritorban játszni és sok értékes emberkét megismerni. Éjszakázni, piacot várni, eladni, venni, tenni, ettetni, elengedni, bontani és megnyomni azt a bizonyos gombot "Războaie". Szal hiányozni fog...
Sztm sem a topklán tehet arról, h. befagyasztják a játékot. Hiszen anélkül is lehetett volna játszani, h. lefordulj az A-ból. A kis kék szám nem célja a játéknak... Hisz be jó fizetni a vipeket, hogy sereghajtóként az A-csopi alján figyelj.


U.i.: megtanultam egy csomó szót románul.
__________________
Enyhülök
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Sutir For This Useful Post:
  #808  
Old 05-05-2009, 21:52
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Sutir View Post
Ne mááár! Már majdnem teltek a topköreim végre. (Na jó messze lett volna még). De azért sajnálom a dolgot, jó volt a cuceritorban játszni és sok értékes emberkét megismerni. Éjszakázni, piacot várni, eladni, venni, tenni, ettetni, elengedni, bontani és megnyomni azt a bizonyos gombot "Războaie". Szal hiányozni fog...
Sztm sem a topklán tehet arról, h. befagyasztják a játékot. Hiszen anélkül is lehetett volna játszani, h. lefordulj az A-ból. A kis kék szám nem célja a játéknak... Hisz be jó fizetni a vipeket, hogy sereghajtóként az A-csopi alján figyelj.


U.i.: megtanultam egy csomó szót románul.
Sok ori esetén lehetett volna forogni nélkülünk is. A gond az volt hogy kevesen jöttek játszani. Nem volt beharangozva sehol, pedig többen is ha jól tudom szívesen reklámoztak volna, de erre az illetékesek nem tartottak igényt...

De evvan, mostmár lehet hogy Én sem foglalkozok a nyersi figyelésével

Mindenestre pár szót Én is tanultam románul
__________________
http://wow-desiri.myminicity.com/

kattints rá és nem bánod meg
Na meg nagyon megköszönöm ha megteszed
Reply With Quote
  #809  
Old 05-05-2009, 21:59
Hege's Avatar
Hege Hege is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Martfű
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Sutir View Post
Ne mááár! Már majdnem teltek a topköreim végre. (Na jó messze lett volna még). De azért sajnálom a dolgot, jó volt a cuceritorban játszni és sok értékes emberkét megismerni. Éjszakázni, piacot várni, eladni, venni, tenni, ettetni, elengedni, bontani és megnyomni azt a bizonyos gombot "Războaie". Szal hiányozni fog...
Sztm sem a topklán tehet arról, h. befagyasztják a játékot. Hiszen anélkül is lehetett volna játszani, h. lefordulj az A-ból. A kis kék szám nem célja a játéknak... Hisz be jó fizetni a vipeket, hogy sereghajtóként az A-csopi alján figyelj.


U.i.: megtanultam egy csomó szót románul.
Tudtam én, h mazohista vagy.... remélem nem örökletesen kaptad el...
__________________
Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.
Russell, Bertrand
Reply With Quote
  #810  
Old 05-06-2009, 08:46
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
Mi játszottunk, nem mi tehetünk róla hogy ti nem ezt tettétek...
Nem kellett volna tüntetésből SZK-zni és a sebeket nyalogatni.

Én 20910 kört töltöttem el játékban A-ban, Te mennyit?
Quote:
Originally Posted by Vice View Post
Sajnos nekem csak 19092 korre tet eddig ...
de azt megsugom,hogy nem MI a TOPklan vagyunk a hibasok a cuceritor miatt , hanem a stab ...
Quote:
Originally Posted by Peti View Post
Ezzel csak az a baj, hogy rohadtul nem azért lesz beszüntetve a játék, mert mi a top klán felmentünk magas hekire, hanem azért mert kevés a játékos. Légyszíves mond már meg, hogy akkor a német rész is miért lesz beszüntetve???????????????????? Talán az is a mi hibánk?? Románban még mindig nincs 8300 regizett ori, holott angolban már 24.000 körüli sorszámok vannak, s angol A-sincs sokkal jobb helyzetben mint román, ott sincs 70-nél több ori az egész A-ban, mégis pörög a játék. S ezt a sárral dobálózást most már jó volna beszüntetni.....
Sajnalom fiuk, de akkor sem fogtok rola meggyozni!... sajnos...
Az h megtartottatok az 1. helyet az tenleg le a kalappal es mindig azt mondtam h jobbak vagytok mint en (tobbes szamba nem beszelhetek). De ha nem ismeritek be h ti vagytok fellosok azert h az 1/A-ba fellepes utan rogton toroltek nagyon sokan (meg SZK-ra sem mentek !!!), akkor nincs mit targyaljunk errol a temarol. En elkonyvellek allszentnek ti meg aminek akartok engem es "life goes on". Nem fogok kiborulni azert mert elveszett az orim, csinalok masikat, mashol, valami mas jatekot is kereshetek eppen. (A legjobb lenne abbahagyni vegre... ) Csak azt nem tudom elfogadni h meg most sem latjatok be hogy reszesei vagytok ennek, vagyis reszben a ti hibatok. En azt is elismertem h a mi hibank is, de ti ezt nem tudjatok megtenni.
Ha fel kelene bontani hogy kinek mekkora a reszesedese ebben akkor szvsz a %-ok kovetkezo keppen oszlanak meg: Hodito-Cuceritor stab 45%; Top klan 45%; SZK-sok 10%
Osszegzes:
Az eltoltott ido nem szamit egyaltalan szerintem, nem latom miert hoztad fel.
Reszben egyetertek Vice, abban a reszben hogy a stab is tehet rola.
Peti, nem az a baj h felmentettek magas hekire, hanem az h nem hagytatok semmi evezhetot a jatekbol, semmi esely nem volt az uj oriknak es nyakra fore toroltek mikor az 1/A-ba jutottak mert mar tudtak azelott h odaerjenek h ott a jatek szamukra veget er. Ezt ertsetek meg, gondoljatok at, es vegre realizaljatok hogy az egesz jatek sorsat ti es a stab tartotta kezben.
Csak a te allitasodbol kiindulva h az angol ninc fenyesebb helyetben... hat azert csak kb. 6-7x jobban all az angol verzio. Miert? Azert mert 6-7x tobb ori van az A-ban. Szerinted a regizett orik aránya megeggyezik az A-ban levo orik szamaval? Durvan 3x annyian vannak az angolban, de megsem volt meg a "majdnem 70" ori osztva 3-al, letszam a romanba. Csak annak fele volt a vegere, akkor is ha csak 60-at veszunk letszamnak az angolba. Tehat az a hianyzo 50% az a ti muvetek Peti. Csak minden 2. ori... es errol ti tehettek...
A hod stab azert hibas mert nem volt hajlando konnyitteni az 1/A-n, a top klan azert mert vegul mar a jatekosok akik meg nem is voltak az 1/A-ba azok is tudtak h ahogy felernek az 1/A-ba a jatek veget er, es az SZK-sok azert hibasok mert nem voltak hajlandok visszajonni es elmenni szabira, ha mar nem akarnak jatszani es igy letszamot novelni, vagyis remenyt kelteni a jatekban.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 11:13.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu