Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #771  
Old 03-05-2009, 20:27
Hege's Avatar
Hege Hege is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Martfű
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Andrew View Post
Kövezzetek meg, de ha játszani szeretnétek... Miért nem fordultok le, és hoztok föl új orikat?
Legkönnyebben ti, (mármint a topklán) tehettek valamit az unalom ellen.
Könnyű a 'hozzatok még egy embert' szlogen mögé bújni, miközben tudjátok, hogy ilyen morál mellett biztosan nem fog megvalósulni.
Én is úgy érzem, hogy a megoldás a TOP kezében van és egy fordulás változtathatna ezen. Ha lesz vmi remény a fordulásra, akkor talán megindulhat a játékosok visszaszállingózása A-ba. Kicsit forgalmasabb csoport utána már helyén álló lehet a felfedezési határ növelése is, mert a TOP30 határa már bőven a nagyobb orik alatt lenne. Így mindenki jól járna, kiélheti magát az is aki tartósan A-ban akar maradni ill az is aki inkább lentebb szeret hódítani.
__________________
Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.
Russell, Bertrand
Reply With Quote
Sponsored Links
  #772  
Old 03-05-2009, 20:40
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Hege View Post
Én is úgy érzem, hogy a megoldás a TOP kezében van és egy fordulás változtathatna ezen. Ha lesz vmi remény a fordulásra, akkor talán megindulhat a játékosok visszaszállingózása A-ba. Kicsit forgalmasabb csoport utána már helyén álló lehet a felfedezési határ növelése is, mert a TOP30 határa már bőven a nagyobb orik alatt lenne. Így mindenki jól járna, kiélheti magát az is aki tartósan A-ban akar maradni ill az is aki inkább lentebb szeret hódítani.
Nem lepne meg, ha egyesével fordulnának le, majd visszafedeznének.... Minden rosszmájúság nélkül
Nem értem mi ez a megalománia, hogy 10e+ hektáron kell tartani a felfedezési határt...
Reply With Quote
  #773  
Old 03-05-2009, 20:41
Hege's Avatar
Hege Hege is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Martfű
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Sutir View Post
Mi is csak azért maradtunk Hegével, mert mint már Hege írta MAZOHISTÁK vagyunk.
Hugi csak a saját nevedben.....

Én egy véletlennek köszönhetően jöttem vissza. Annó bekukucskáltam és láttam, h a "fentiek" közül néhány nagyobb ori SZK-ra vándorolt. Gondolván biztos megunták és ezáltal megnyílt vmi halovány esély szabadulni az A-ból teszek újra itt egy próbát. Viszont vesztemre csak azért voltak SZK-n, mert éppen klánütésre készültek. Pár kör múlva minden visszatért a régi kerékvágásba.

Lényeg, Hugi tuti mazohista, mert Ő már tudta mit vállal mikor visszakönyörögtem jáccccani.
__________________
Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.
Russell, Bertrand
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Hege For This Useful Post:
  #774  
Old 03-05-2009, 20:47
Hege's Avatar
Hege Hege is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Martfű
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Andrew View Post
Nem lepne meg, ha egyesével fordulnának le, majd visszafedeznének.... Minden rosszmájúság nélkül
Nem értem mi ez a megalománia, hogy 10e+ hektáron kell tartani a felfedezési határt...
Én azért bízom benne h nem így lesz. Bár én örök optimista vagyok.

Ha mégis az halottnak a csók...
__________________
Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.
Russell, Bertrand

Last edited by Hege; 03-05-2009 at 20:52..
Reply With Quote
  #775  
Old 03-05-2009, 21:14
Ente Ente is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 70
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Azért van abban valami hogy a top klánból is megunták... hisz nincsenek 10en. S 1 tagjuk "nem olyan rég" jött B-ből. Ergó 7fősa keménymag, nyet 10.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ente For This Useful Post:
  #776  
Old 03-05-2009, 21:22
Hege's Avatar
Hege Hege is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Martfű
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ente View Post
Azért van abban valami hogy a top klánból is megunták... hisz nincsenek 10en. S 1 tagjuk "nem olyan rég" jött B-ből. Ergó 7fősa keménymag, nyet 10.
De Ő nem is unatkozik.

Viszont arra nagy kíváncsi lennék, h számoltátok-e már, h mennyi katona kellene neki, h felfedezzen a fedezési határra.
__________________
Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.
Russell, Bertrand
Reply With Quote
  #777  
Old 03-05-2009, 21:31
Peti Peti is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Pusztaszabolcs
Posts: 265
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Andrew View Post
Nem lepne meg, ha egyesével fordulnának le, majd visszafedeznének.... Minden rosszmájúság nélkül
Nem értem mi ez a megalománia, hogy 10e+ hektáron kell tartani a felfedezési határt...
Na most már azért elég a folyamatos top klán szapulásból. Magyarban 3x akkora hekin vannak a top klán tagjai, ők akkor nem megalomániások???? 45 fellépett ori van román A-ban, ami azt jelenti, hogy 14. helytől mehetne a top, mi 8 an vagyunk, ebből 7 magasan 1 alacsonyabban, ---) 7 toppos hely van amiben nem mi lennénk, s mi is 7 en ülnénk. Emlékszem, hogy volt olyan idő amikor a 12. helyen is ment a top, úgy hogy nekünk a topban 8 orink volt, s mellesleg kb 1.5 évig volt 2 olyan ori, aki szabin volt s csak azért voltak a tagjaink hogy többen legyünk a csopiban.
klánütésekről: Magyarban napi szinten van 4-5 klánütés, mi, legalábbis amióta én fent vagyok az A-ban 1.5 éve, 3x mentünk ki ütni, igaz akkor ütöttünk mindenkit, vagy próbáltunk, mert voltak akik feloszlottak. Mellesleg, ha magyarban a top klán 4 legnagyobb tagja tudna ütni klánban, szerintetek nem ütne????
Igaz, hogy a klánütések miatt mentek sokan szabira, s tényleg jó kifogás azt mondani, persze mert a top klán mindig üt klánba, nem megyünk vissza. Nem megoldhatatlan úgy visszajönni, hogy mi klánba ne tudjuk beütni őket...
Reply With Quote
  #778  
Old 03-05-2009, 21:44
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Hege View Post
De Ő nem is unatkozik.

Viszont arra nagy kíváncsi lennék, h számoltátok-e már, h mennyi katona kellene neki, h felfedezzen a fedezési határra.
Nem fedez, ezt már tudta még mielőtt jött volna hozzánk. Van még egy jelentkezőnk, aki ha jönne szintén nem fedezne.

Amúgy rengeteg kati kell ahhoz hogy valaki a TOP-be fedezzen...
__________________
http://wow-desiri.myminicity.com/

kattints rá és nem bánod meg
Na meg nagyon megköszönöm ha megteszed
Reply With Quote
  #779  
Old 03-05-2009, 21:51
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Peti View Post
Na most már azért elég a folyamatos top klán szapulásból. Magyarban 3x akkora hekin vannak a top klán tagjai, ők akkor nem megalomániások???? 45 fellépett ori van román A-ban, ami azt jelenti, hogy 14. helytől mehetne a top, mi 8 an vagyunk, ebből 7 magasan 1 alacsonyabban, ---) 7 toppos hely van amiben nem mi lennénk, s mi is 7 en ülnénk. Emlékszem, hogy volt olyan idő amikor a 12. helyen is ment a top, úgy hogy nekünk a topban 8 orink volt, s mellesleg kb 1.5 évig volt 2 olyan ori, aki szabin volt s csak azért voltak a tagjaink hogy többen legyünk a csopiban.
klánütésekről: Magyarban napi szinten van 4-5 klánütés, mi, legalábbis amióta én fent vagyok az A-ban 1.5 éve, 3x mentünk ki ütni, igaz akkor ütöttünk mindenkit, vagy próbáltunk, mert voltak akik feloszlottak. Mellesleg, ha magyarban a top klán 4 legnagyobb tagja tudna ütni klánban, szerintetek nem ütne????
Igaz, hogy a klánütések miatt mentek sokan szabira, s tényleg jó kifogás azt mondani, persze mert a top klán mindig üt klánba, nem megyünk vissza. Nem megoldhatatlan úgy visszajönni, hogy mi klánba ne tudjuk beütni őket...
Nem szapulnak, csak elmondják a véleményüket
__________________
http://wow-desiri.myminicity.com/

kattints rá és nem bánod meg
Na meg nagyon megköszönöm ha megteszed
Reply With Quote
  #780  
Old 03-05-2009, 21:53
Hege's Avatar
Hege Hege is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Martfű
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Peti View Post
Na most már azért elég a folyamatos top klán szapulásból. Magyarban 3x akkora hekin vannak a top klán tagjai, ők akkor nem megalomániások???? 45 fellépett ori van román A-ban, ami azt jelenti, hogy 14. helytől mehetne a top, mi 8 an vagyunk, ebből 7 magasan 1 alacsonyabban, ---) 7 toppos hely van amiben nem mi lennénk, s mi is 7 en ülnénk. Emlékszem, hogy volt olyan idő amikor a 12. helyen is ment a top, úgy hogy nekünk a topban 8 orink volt, s mellesleg kb 1.5 évig volt 2 olyan ori, aki szabin volt s csak azért voltak a tagjaink hogy többen legyünk a csopiban.
klánütésekről: Magyarban napi szinten van 4-5 klánütés, mi, legalábbis amióta én fent vagyok az A-ban 1.5 éve, 3x mentünk ki ütni, igaz akkor ütöttünk mindenkit, vagy próbáltunk, mert voltak akik feloszlottak. Mellesleg, ha magyarban a top klán 4 legnagyobb tagja tudna ütni klánban, szerintetek nem ütne????
Igaz, hogy a klánütések miatt mentek sokan szabira, s tényleg jó kifogás azt mondani, persze mert a top klán mindig üt klánba, nem megyünk vissza. Nem megoldhatatlan úgy visszajönni, hogy mi klánba ne tudjuk beütni őket...
Ezt most te se gondoltad komolyan... Hasonlítgatod a magyar A-t a Román A-hoz Nemtudom feltünt-e, de van némi létszámbeli különbség. A klánok számáról nem is beszélve....

Ha szted minden olyan happy, akkor miért van az, h eltűnt az összes ori A-ból? Vmi csak nem stimmel. Abban mindenki egyetért, h az SZK-s orik jöjjenek vissza, de ahhoz vminek változnia kell és mivel jelenleg ez "erő" veletek van, nektek kell lépni elsőnek.
__________________
Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.
Russell, Bertrand
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 12:52.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu