Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 04-07-2006, 12:01
Agit@tor
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Question Szemet szemért, fogat fogért! - avagy mennyire vagyunk bosszúállók

Sziasztok!
Ezt a topicot azért nyitottam, mert arról szeretnék képet kapni, hogy mi hódítósok mennyire vagyunk bosszúállóak! Ki? Mit? Mivel büntet? Na és hogy mennyire? Pl: ha lopnak tőletek, ha kifosztanak, ha ártóznak stb mivel vágtok vissza? Mi számít az ellenetek irányuló legsúlyosabb bűnnek, és mennyire toroljátok meg?
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 04-07-2006, 12:11
Agit@tor
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Mivel én tolis vagyok, ezért a legjobban az ellenem irányuló ártózást rühellem Szerintem szemetebb dolog mint a lopás, mert itt mindennemű haszon nélkül, puszta kedvtelésből szivatjuk a másikat, merthogy mit kezdjünk a készülinkkel? Ezért ha ártóznak, megpróbálok legalább annyi kárt okozni, mint amennyit nekem okozott a kliens! Mindenkit csak addig bántok, ameddig nekem megéri , nem tartozom azok közé, akik a végletekig gyilkolják ellenfelüket!
Reply With Quote
  #3  
Old 04-07-2006, 12:12
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Angry

kisbróker (#324694) [5/Y]
Aki ezt az orimat mégegyszer beüti azt minden erőmmel bezúzom, porig alázom, egy hétig nullán tartom a morálját, és péppé mészárolom
Ha lép Mbe ott az ismik teszik ugyanezt és miután ujrázik már én leszek ott is

Nah én kábé ennyire
Reply With Quote
  #4  
Old 04-07-2006, 12:12
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Nagyon az elsö figyelmeztetés ha folytatja vagy én vagy ö töröl
vagy alázattal bocsánatot kér vagy kegyelemért könyörög nem kér könyörög
Na persze minig becsületesen közlöm vele elöre vagy ha nem tudok bosszut állni akkor halgatok mint a sir és megprobálom minimalizálni a veszteségeim:P
Majd eljön az én idöm))
Reply With Quote
  #5  
Old 04-07-2006, 12:31
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

hmm.... én elég bosszúálló vagyok asszem... ha lopnak, akkor üzenetet írok, hogy nem kellene. Ha nem áll le, vagy bepofázik akkor kifosztom párszor, ha van mire, aztán mészárlás és vissza lopok bele, ha már tudok, és kifosztom rommá. aki meg akar gömbölni, azt néha leártózom, pláne, ha 36 körrel is megy egy hullát aki full elites volt és kifosztott meg levertem 5 sereggel földre alulról, úgy hogy hadüzit küldtem seregküldés után stb... igazából elég gonoszul játtszok. Az is vörös lepel a szememben ha valki üzenetben beszól, vagy tiszteletlen, vagy fenyeget... ehh... mindenkinek megvannak a maga sötét dolgai

*és ha nem megy akkor sunnyogok egyet az orival, feltápolom és akkor... az is vörös lepel ha arra akarnak venni hogy megalázkodjak, még akkor is ha levernek. akkor törlésig, vagy tovább, bárki veszít is *

Last edited by Senki; 04-07-2006 at 12:33..
Reply With Quote
  #6  
Old 04-07-2006, 13:17
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

tehát mindenki szeret mindenkit,meg minden de itt aztán ki lehet élni a dühöt
Kb Senki módszerével értek egyet!
Reply With Quote
  #7  
Old 04-07-2006, 13:28
Agit@tor
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Question

Quote:
Originally Posted by Senki
az is vörös lepel ha arra akarnak venni hogy megalázkodjak, még akkor is ha levernek. akkor törlésig, vagy tovább, bárki veszít is *
Mi az, hogy törlésig vagy tovább? Milyen pusztítás után jön el az az állapot,
hogy inkább törlöd az orit? Ez a vagy tovább pedig azt jelenti, hogy csinálsz egy új orit és azzal is nekimész?
Reply With Quote
  #8  
Old 04-07-2006, 13:37
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Agit@tor
Mi az, hogy törlésig vagy tovább? Milyen pusztítás után jön el az az állapot,
hogy inkább törlöd az orit? Ez a vagy tovább pedig azt jelenti, hogy csinálsz egy új orit és azzal is nekimész?
minden szinten, miden orimmal minden oriját ... meg új ország regelése stb.. és én nem törlök országot, akármennyire alázzák szét újrázni is csak akkor újrázok, hogyha szint közepén váltani akarok fajt mert azzal a fajjal a megváltozott körülmények miatt nem érek fel topba soha... pl ezért újráztam óriás hadival... elf lettem mert nem volt szövim.

(kamikaze vagyok kb.. nem véletlenül mondom )
Reply With Quote
  #9  
Old 04-07-2006, 14:51
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hát én nem vagyok egy bosszúálló fajta. Csak akkor állok bosszút, ha megéri, ha nyerek valamit a bosszún. Még senkit sem vertem teljesen szét.
Ilyen is van...
Reply With Quote
  #10  
Old 04-07-2006, 15:04
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én se vagyok állat, ha bántanak akk úgy adom vissza h egálban legyünk, ha folytatja akkor is kb egálra hozom aztán ált mondom h nem akarom szétverni, a veszteségek is kb egyenlőek. Ez be szokott válni. Nem hinném h az lenne a cél h más játékát elrontsd, főleg magas szinteken, ahova sok idő feljutni. Amit viszont nem tűrök az ha vki szájal, nagyképűsködik, fenyeget, ha ilyen van akk jócskán bántom, persze nem verem teljesen szét.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 17:40.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu