Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Egyéb
Register Stats Members List Today's Posts

Egyéb Minden, ami máshova nem fér

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #4161  
Old 11-11-2010, 18:56
BimmBimm's Avatar
BimmBimm BimmBimm is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Hódmezővásárhely
Posts: 1,448
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

6 Ft az 6 Ft. De amikor másfél napig nincs net az végülis nem gond. Ilyenkor megfordul a fejemben, hogy a netes csekkfizetésnél párszáz forinttal kevesebbet utaljak, mert hát ugye nem sikerült szolgáltatniuk, amit az ő hibájuk miatt nem vettem igénybe, így miért fizetném ki? De tudom hogy csak magam szívatnám vele:S
__________________
Mert ott van az erő, az egyszerű magyarban
Egyenes derékkal, áll minden viharban

BimmBimm (#233333)

Éplista számító
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to BimmBimm For This Useful Post:
Sponsored Links
  #4162  
Old 11-11-2010, 20:16
csákány csákány is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Üllő
Posts: 229
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

A madaras tescoba vettem tv-t hitelre és csekken fizetem.
Késtem 5 napot a befizetéssel és már hívtak telón,hogy ha azt akarom ,hogy továbbra is kiemelt ügyfél legyek fizessek pontosan.
Erre meg kérdeztem ,hogy akkor miért nem hívtak fel amikor 2 csekket fizettem be egyszerre?
Köpni nyelni nem tudott
Reply With Quote
  #4163  
Old 11-11-2010, 20:19
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by csákány View Post
A madaras tescoba vettem tv-t hitelre és csekken fizetem.
Késtem 5 napot a befizetéssel és már hívtak telón,hogy ha azt akarom ,hogy továbbra is kiemelt ügyfél legyek fizessek pontosan.
Erre meg kérdeztem ,hogy akkor miért nem hívtak fel amikor 2 csekket fizettem be egyszerre?
Köpni nyelni nem tudott
párom bátyja egy cégnél dolgozik. A cégvezető a szülei nyugdíjára, lakására és aboltra vett fel hitelt. két hónap elmaradása volt, párnap hiányzott a harmadik havi elmaradáshoz és akkor az a bank borított volna mindent. cégvezető befizette a két hónapi csúszást, mert sajnos későn fizettek neki is és a cégvezető anyjához két négy ajtós szekrény csöngetett be másnap, hogy fizessen
Reply With Quote
  #4164  
Old 11-18-2010, 20:10
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

bankadó első áldozatai. januárban 215 embert fog elküldeni a munkahelyem. Valahogy úgy érzem én is köztük leszek
Reply With Quote
  #4165  
Old 11-18-2010, 21:43
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
bankadó első áldozatai. januárban 215 embert fog elküldeni a munkahelyem. Valahogy úgy érzem én is köztük leszek
Melyik bank, ha nem titok?
Reply With Quote
  #4166  
Old 11-18-2010, 21:56
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Sami View Post
Melyik bank, ha nem titok?
melyik nem?
Reply With Quote
  #4167  
Old 11-18-2010, 21:59
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
bankadó első áldozatai. januárban 215 embert fog elküldeni a munkahelyem. Valahogy úgy érzem én is köztük leszek
Sajnos ez egy szükségszerű áldozat a többség érdekében, remélem Te nem leszel köztük.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #4168  
Old 11-19-2010, 01:14
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Én is hasonlóban reménykedek,hogy nem leszel köztük. bár akkor is faszságnak tartom.
1 kulcsos adó helyett inkább csak simán be kéne hajtani azt amit eddig is be kellett volna fizetniük a parasztoknak, mert nem az egyszerü munkásemberek, vagy banki dolgozok nem fizetnek adót rendesen... hanem a magasabb kulcsba tartozók... de ehelyett mitcsinálunk??? nem hogy rájuk szálnánk, nem... inkább felére csökkentjük az adójukat....
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #4169  
Old 11-19-2010, 01:35
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Én is hasonlóban reménykedek,hogy nem leszel köztük. bár akkor is faszságnak tartom.
1 kulcsos adó helyett inkább csak simán be kéne hajtani azt amit eddig is be kellett volna fizetniük a parasztoknak, mert nem az egyszerü munkásemberek, vagy banki dolgozok nem fizetnek adót rendesen... hanem a magasabb kulcsba tartozók... de ehelyett mitcsinálunk??? nem hogy rájuk szálnánk, nem... inkább felére csökkentjük az adójukat....
A minap egy taxis ismerősömmel beszélgettem, aki hosszasan ecsetelte nekem, hogy szemét Állambácsi már megint szigorított, így már csak nagyon csalafintán tudja kikerülni az adófizetést. Előadást nem, de egy hosszabb kifejtést megért nekem a dolog, így bemutattam neki a saját álláspontom. Természetesen én voltam a hülye, aki önmaga ellensége és legyek szíves ne vegyem ki a kenyeret más szájából.

Amíg ez a szemlélet uralkodik a társadalom majd' egészében, addig nem igazán lehet mit tenni. Nagyon sok dologban alapvető szemléletváltásra lenne szükség, de a fentiek ezt valamilyen oknál fogva nem támogatják - kérdem én, mit lehet tenni?
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #4170  
Old 11-19-2010, 03:12
chillin' chillin' is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 74%
Default

Az emberi hülyeség ellen sajnos nem sok mindent.Míg minden xart elhisznek,addig ez lesz.Ha benyalják azt ,amit hallani akarnak és el is hiszik,mennyire tuti lesz minden akkor cseszhetik...
Ez párttól független!
Holott egy kis józan paraszti ész kellene,hogy átlássák a dolgokat.Nem kell közgazdásznak vagy pénzügyi zseninek lenni....
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 16:05.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu