Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Kiterjedjen e a fosztogatás a raktárakban szereplő összes árúra?
Igen 24 46.15%
Ne 28 53.85%
Voters: 52. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #61  
Old 02-07-2007, 11:33
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by Cece View Post
Sugd mar meg mi koze a fosztinak a pontlistafrissuleshez? Ha ezt megsugod megadom magam!
olvasd el értelmezd aztán kérdezz!!
de annyit elárulok,hogy nem sok:P
a hadik feltápolásához viszont annál több!
Reply With Quote
Sponsored Links
  #62  
Old 02-07-2007, 11:50
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by collateral View Post
nekem van torp orim is, ennek ellenre semmi kifogasom az ellen, ha a raktar tartalmat is elviszik fosztogatas soran.
Szinesebb lenne a jatek, ha lenne erre is mod, nem beszelve arrol, hogy valosaghubb!
Elvegere pusztitaskor sem valogat a sereg, hogy mit pusztit el es mit nem
"Hóditó" a hóditásról szól, de hóditani csak háborúval lehet? a háborút csak a katonák nyerik meg neked? ritka hogy szövetséges nélkül nyernének meg az életben egy háborút... ha ennyire zavara nyersi hiány akkor keres egy termelő szövit és védd be, cserébe lesz nyersid bőven...
pusztitáskor bevonulsz egy országba és lerombolsz mindent ami a közeledben van... ez logikus, mészárlásnál is aki a közelben van nyissz... de azért ha valósághűségről beszélünk ember, hány katonát látsz 2mázsa követ húzva??? vagy fát cipelni??? a fosztogatáskor mindig az értékest hozzák csak... a kőnek fának agyagnak nincs nagy értéke ha végig gondolod... mégha ilyen a piac is... gabona kell hogy ehessenek, pénz is érthető, maximum a drágakő lehetne még logikus hogy hoznak semmi több...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #63  
Old 02-07-2007, 12:15
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cece View Post
Naaaa... azert maradjunk esszeruseg hatarain belul. Szamold mar meg menni ork es mennyi elf van. Hulyesegeket azert nem kell beszelni. Ez egy haborus jatek. Akinek van ver ott ahol kell hogy legyen kikuldeni sereget, az megerdemli hogy kiemelkedjen a tobbi kozul.
Nemtom te merre játszol, én mostanában amerre nézek, orkokba botlok, holott fél éve csak mutatóba láttam pár mániákusnál... Elf is szaporodik kétségtelen, mert kifogja az orkot A törpe viszont lehet elfogy, ha meg még egy ilyen marhaságot is bevezetünk, akkor pláne el fog fogyni.
Én hadignómmal simán összeloptam magamnak mindig ami kellett, és nem számítottam hadban sem a leggyengébbnek...
Reply With Quote
  #64  
Old 02-07-2007, 14:37
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
"Hóditó" a hóditásról szól, de hóditani csak háborúval lehet? a háborút csak a katonák nyerik meg neked? ritka hogy szövetséges nélkül nyernének meg az életben egy háborút... ha ennyire zavara nyersi hiány akkor keres egy termelő szövit és védd be, cserébe lesz nyersid bőven...
pusztitáskor bevonulsz egy országba és lerombolsz mindent ami a közeledben van... ez logikus, mészárlásnál is aki a közelben van nyissz... de azért ha valósághűségről beszélünk ember, hány katonát látsz 2mázsa követ húzva??? vagy fát cipelni??? a fosztogatáskor mindig az értékest hozzák csak... a kőnek fának agyagnak nincs nagy értéke ha végig gondolod... mégha ilyen a piac is... gabona kell hogy ehessenek, pénz is érthető, maximum a drágakő lehetne még logikus hogy hoznak semmi több...
Aham... szal egy valós háborúban a buza kell, az attól 100x értékesebb építőanyag meg nem? Ugyan ne beszélj már hülyeségeket könyörgöm. Hol jársz Te? Milyen piacon? Van ahol 7-8K arany 1db kavics! Mielőtt az értékekről beszélsz inkább kérdezz meg hozzáértőket vagy gondolkodj el egy cseppet.
És a fegytverrel mi a helyzet? Szerinted az sem logikus?
Nevetséges vagy
Reply With Quote
  #65  
Old 02-07-2007, 14:49
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by taszi View Post
olvasd el értelmezd aztán kérdezz!!
de annyit elárulok,hogy nem sok:P
a hadik feltápolásához viszont annál több!
Elolvastam, értelmeztem kérdeztem! A kérdésem tiszta, világos és jogos.
Ha azt szeretnéd, hogy olvassak a sorok között faragj rímet és foglald versbe
Reply With Quote
  #66  
Old 02-07-2007, 16:14
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Cece View Post
Naaaa... azert maradjunk esszeruseg hatarain belul. Szamold mar meg menni ork es mennyi elf van. Hulyesegeket azert nem kell beszelni. Ez egy haborus jatek. Akinek van ver ott ahol kell hogy legyen kikuldeni sereget, az megerdemli hogy kiemelkedjen a tobbi kozul.
Egy kérdés. Van tolis, vagy varis országod?
Reply With Quote
  #67  
Old 02-07-2007, 16:24
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by tdomo View Post
Egy kérdés. Van tolis, vagy varis országod?
Tolis volt, de gusztustalannak találtam. Varis is volt, azt meg unalmasnak...szóval a vlaszom: Nincs
Reply With Quote
  #68  
Old 02-07-2007, 16:39
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Cece View Post
Aham... szal egy valós háborúban a buza kell, az attól 100x értékesebb építőanyag meg nem? Ugyan ne beszélj már hülyeségeket könyörgöm. Hol jársz Te? Milyen piacon? Van ahol 7-8K arany 1db kavics! Mielőtt az értékekről beszélsz inkább kérdezz meg hozzáértőket vagy gondolkodj el egy cseppet.
És a fegytverrel mi a helyzet? Szerinted az sem logikus?
Nevetséges vagy
és van olyan piac is, ahol a nyersi ára most per pill 10 és 150 között mozog
akkor a katonák majd minden támadás előtt kimennek a piacra, megnézik, hogy melyik nyersinek van most jó ára és csak azt hozzák el?
vagy egyik csopiban elhozzák, a másikban meg nem?

a drágakő fosztogatása az még egészen logikus lenne... meg esetleg még a fegyver
drágakő mert ugye szép és csillog (oroszok is gyűjtötték a karórákat pedig jó részük nem nagyon tudta h mire való...) fegyver meg háborúban mindig kell
Reply With Quote
  #69  
Old 02-07-2007, 16:40
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Cece View Post
Tolis volt, de gusztustalannak találtam. Varis is volt, azt meg unalmasnak...szóval a vlaszom: Nincs
Nekem sincs tolis országom, mégis kicsit mellettük kampányolnék. Ha a hadisok majdnem minden létező dolgot el tudnak majd hozni egy országból, akkor mi szükség van a tolisokra? Még nem tartok magas csoportokban, de már a negyedik szinten is jobban megéri nyersanyagot lopni, mint tekercset. Ez a javaslat kicsit megölné a tolis országokat szvsz.
Reply With Quote
  #70  
Old 02-07-2007, 16:41
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cece View Post
Aham... szal egy valós háborúban a buza kell, az attól 100x értékesebb építőanyag meg nem? Ugyan ne beszélj már hülyeségeket könyörgöm. Hol jársz Te? Milyen piacon? Van ahol 7-8K arany 1db kavics! Mielőtt az értékekről beszélsz inkább kérdezz meg hozzáértőket vagy gondolkodj el egy cseppet.
És a fegytverrel mi a helyzet? Szerinted az sem logikus?
Nevetséges vagy

Nos, meglepőt fogok most közölni: régente a támadó seregek elleni védekezés egyik módja volt a kaja felégetése, hogy ne legyen utánpótlásuk. Szal kaját amennyit lehetett azért összeszedegetett a vonuló had. Ezzel szemben nem hallottam olyanról, hogy berobbantották volna a kőbányákat, nehogy a követ is elvigyék...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Klán MNT kibővítése! Kisbér Elvetett javaslatok 4 12-05-2006 11:51
A fosztogatás hatékonysága... Woodstock Elvetett javaslatok 167 04-04-2006 22:32
Fosztogatás eredménye vonos82 Segítség 31 03-02-2006 20:20


All times are GMT +1. The time now is 16:36.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu