Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Kiterjedjen e a fosztogatás a raktárakban szereplő összes árúra?
Igen 24 46.15%
Ne 28 53.85%
Voters: 52. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #141  
Old 02-09-2007, 10:50
Everlasting Everlasting is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 141
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

hm, én megrovást kaptam cecétől,mert viccesen próbáltam értésére adni hogy a hadisnak így is sok lehetősége van... erre ő meg egy viccen szétoffolja a témát...

synkel mindent leírt kicsit bővebben mint én. És nagyon érződik az összes hozzászólásodon cece a véleményed a tolvajokról és pozitívan a hadisokról,de azért nem kellene mindent amit hasznosnak itélünk a hadis rendelkezésére bocsájtani.

Last edited by Everlasting; 02-09-2007 at 11:07..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #142  
Old 02-09-2007, 11:14
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Everlasting View Post
hm, én megrovást kaptam cecétől,mert viccesen próbáltam értésére adni hogy a hadisnak így is sok lehetősége van... erre ő meg egy viccen szétoffolja a témát...

synkel mindent leírt kicsit bővebben mint én. És nagyon érződik az összes hozzászólásodon cece a véleményed a tolvajokról és pozitívan a hadisokról,de azért nem kellene mindent amit hasznosnak itélünk a hadis rendelkezésére bocsájtani.
Mondjuk arra még nem válaszolt, hogy helyes-e a tippem, és télleg óriással hadizik?
Eddig úgy tapasztaltam, a gnóm hadisok pofátlanul lelopják a környéket, mert ők nem engedhetik meg maguknak a kevés kocsma luxusát.
Nomármost ha valaki az egyik legnezebben sebezhető, és egyik legerősebb fajjal akar játszani, ami valljuk be, kissé már így is túl van tápolva, az vegye tudomásul, hogy hátrányai is vannak a fajválasztásnak.
Reply With Quote
  #143  
Old 02-09-2007, 11:16
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Cece, ugye te óriással hadizol mióta megutáltad a tolisokat?
Ez így nem pontos. Valóban azzal játszok, de nem a tolisok miatt. Szerintem a legkiválóbb hadis faj (az A-t kivéve, bár ott is lehet vele játszogatni). Ügyesek, okosak, hatékonyak Szeretem mint fajt.
Reply With Quote
  #144  
Old 02-09-2007, 11:17
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cece View Post
Ez így nem pontos. Valóban azzal játszok, de nem a tolisok miatt. Szerintem a legkiválóbb hadis faj (az A-t kivéve, bár ott is lehet vele játszogatni). Ügyesek, okosak, hatékonyak Szeretem mint fajt.
Én is szeretem, bár most nincs óriás orim. Viszont tudomásul veszem, hogy az igen kemény tolivédelemmel együtt jár, hogy vacak tolis vagyok, és nem akarom a tolis funkciókat sereggel kiváltani.
Reply With Quote
  #145  
Old 02-09-2007, 11:29
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Én is szeretem, bár most nincs óriás orim. Viszont tudomásul veszem, hogy az igen kemény tolivédelemmel együtt jár, hogy vacak tolis vagyok, és nem akarom a tolis funkciókat sereggel kiváltani.
Nem erről van a szó. Nem szokásom úgy elindulni a nagyvilágba, hogy 2pengőt teszek a zsebembe és lessz ami lessz.
Manapság a VISA Platinum a menő és én igyekszek egész sorozatot magamnál tartani belőle, így ha úgy hozza a sors, hogy bármely vidéken, ahol járok palotát kell építeni + Ferrarit venni, nem gond... megoldjuk, mert van miből.
A "bízzunk a szerencsében" időszak rég elmúlt.
Remélem sikerült érthetően fogalmazni.

Everlasting, azt hiszem megfelelő indoklást kaptál. Ne várj dícséretet, ha egetrengető baromságokkal hasonlítod össze az 5leteimet, főleg hogy egyetlen épkézláb indoklást sem tudsz az asztalra tenni.
Reply With Quote
  #146  
Old 02-09-2007, 11:31
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cece View Post
Nem erről van a szó. Nem szokásom úgy elindulni a nagyvilágba, hogy 2pengőt teszek a zsebembe és lessz ami lessz.
Manapság a VISA Platinum a menő és én igyekszek egész sorozatot magamnál tartani belőle, így ha úgy hozza a sors, hogy bármely vidéken, ahol járok palotát kell építeni + Ferrarit venni, nem gond... megoldjuk, mert van miből.
A "bízzunk a szerencsében" időszak rég elmúlt.
Remélem sikerült érthetően fogalmazni.

Everlasting, azt hiszem megfelelő indoklást kaptál. Ne várj dícséretet, ha egetrengető baromságokkal hasonlítod össze az 5leteimet, főleg hogy egyetlen épkézláb indoklást sem tudsz az asztalra tenni.

Sajnálom, de ki kell ábrándítsalak. Szavadat sem értem
Reply With Quote
  #147  
Old 02-09-2007, 11:42
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Sajnálom, de ki kell ábrándítsalak. Szavadat sem értem
Majd fogod
Reply With Quote
  #148  
Old 02-09-2007, 11:58
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én sem értettem
Reply With Quote
  #149  
Old 02-09-2007, 12:09
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Cece View Post
Nem erről van a szó. Nem szokásom úgy elindulni a nagyvilágba, hogy 2pengőt teszek a zsebembe és lessz ami lessz.
Manapság a VISA Platinum a menő és én igyekszek egész sorozatot magamnál tartani belőle, így ha úgy hozza a sors, hogy bármely vidéken, ahol járok palotát kell építeni + Ferrarit venni, nem gond... megoldjuk, mert van miből.
A "bízzunk a szerencsében" időszak rég elmúlt.
Remélem sikerült érthetően fogalmazni.

Everlasting, azt hiszem megfelelő indoklást kaptál. Ne várj dícséretet, ha egetrengető baromságokkal hasonlítod össze az 5leteimet, főleg hogy egyetlen épkézláb indoklást sem tudsz az asztalra tenni.
csakhogy a Visa Platinumot nem ellopni kell egy másik oritól mert ugyse adja meg a pin kódót:P amúgy meg ha úgy indulsz, akkor sztem irogass hetekig tekit 199hekin és akkor lesz mit a tejbe apritani nem hiszem hogy sok plussz jövedelmet eresztene a raki fosztás

amúgy meg ha felfele támadsz, mondjuk 2-3 sereggel akkor olyan 75%ot hozol már... hát 20milla 75%-a 15milla +120k rúna 75%-a? az olyan 90k rúna, ahol vagyok csopikban most 350általában a rúna +-50arany mondjuk 300ért eladod még az is plusz 27milla... de ha csak 50 a rúna akkor is az is kb 4,5millió... vagyis olyan 20misid van a dologból... de általában egy ilyen ügyletből nekem legalább 30-35milla jön be... a gabonáról meg annyit, hogy most kis csopiban vagyok és ott nem mindig olcso a gabona... ráadásul kiváló sporolási lehetőségnapi 1-2 sereg kimegy a morál miatt fosztani és megoldva az etetés, a kat morál maxon, és egykis zsebpénz is... és amikor kell telik nyersire... ha meg olyan horror áron lenne a nyersi inkább tartanék minimális bányát...,de már fosztottam mrd-okat kpben tartó orit is és szó sztem megérte
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #150  
Old 02-09-2007, 12:23
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
amúgy meg ha úgy indulsz, akkor sztem irogass hetekig tekit 199hekin és akkor lesz mit a tejbe apritani...
Ohh ... milyen kedves Köszi a tanácsot Hetekig? Azzal mire jutok? Nem lenne jobb 1K hekin hónapokig?
Nah mindegy... errő ne beszéljünk inkább.

Befejeznéd az 5. csopid promócióját ha megkérlek?
120K rúna amiről te csacsogsz nem igazán mindennapos jelenség a kiscsopis oriknál. Fentebb már igen, csak ott nem 300at kapsz darabkjáért, hanem a 10%át, vagy annyit sem.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Klán MNT kibővítése! Kisbér Elvetett javaslatok 4 12-05-2006 11:51
A fosztogatás hatékonysága... Woodstock Elvetett javaslatok 167 04-04-2006 22:32
Fosztogatás eredménye vonos82 Segítség 31 03-02-2006 20:20


All times are GMT +1. The time now is 23:12.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu