Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Kiterjedjen e a fosztogatás a raktárakban szereplő összes árúra?
Igen 24 46.15%
Ne 28 53.85%
Voters: 52. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #151  
Old 02-09-2007, 18:11
Everlasting Everlasting is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 141
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

cece nem kell indolkolgatni tovább a dolgot. egyszerűen túl erős a többi ori lehetőségéhez képest így is a hadis,ezt írtam most 3.szor.És ne várd el hogy felsoroljam miben erős, te aki ha jól értem csak azzal játszol gondolom átlátod.

Nem kell még további dolgokat adni amire eddig csak tolisok, a varisok vagy a termelők voltak képesek. Legyen minden tipusnak sajátossága. Így is már gyakori az a szövi aki nem tart pl rendes tolist hanem helyette is hadis-fél hadis orit. Elég egyértelmű hogy azért mert így is megvannak nélküle, hát még ha néhány tolis képességet is megkapnak akkor főleg.

És szerintem aki olvastam az első írásom elég egyértelműen látja hogy vicből írtam az ellenpéldákat,csak neked nem jött le...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #152  
Old 02-09-2007, 18:29
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Everlasting View Post
cece nem kell indolkolgatni tovább a dolgot. egyszerűen túl erős a többi ori lehetőségéhez képest így is a hadis,ezt írtam most 3.szor.És ne várd el hogy felsoroljam miben erős, te aki ha jól értem csak azzal játszol gondolom átlátod.

Nem kell még további dolgokat adni amire eddig csak tolisok, a varisok vagy a termelők voltak képesek. Legyen minden tipusnak sajátossága. Így is már gyakori az a szövi aki nem tart pl rendes tolist hanem helyette is hadis-fél hadis orit. Elég egyértelmű hogy azért mert így is megvannak nélküle, hát még ha néhány tolis képességet is megkapnak akkor főleg.

És szerintem aki olvastam az első írásom elég egyértelműen látja hogy vicből írtam az ellenpéldákat,csak neked nem jött le...
Viccből vagy gúnyból? Nem mindegy! Kétlem, hogy egy fekete betűkből hangulatjeleket nem használva (1sárga fejecskéből nem sikerült következttetni) bárki is érzéseket képes kivenni a hozzászólásokból (hacsak nem grafológus olvassa az írásodat). Ezért ha valamit viccből írsz fogalmazd kellőképpen. Egyébként viccnek sem jó, mert emeletes marhaság.

Nem számoltam hányszor írtad a lehetőségeket és nem hogy nem várom el, hogy fesorold, hanem egyenesen könyörgöm, hogy ne tedd
A hadis legtöbbet kockáztat ezért a legtöbb is jár neki. Ez tény és nem vita tárgya.
Reply With Quote
  #153  
Old 02-09-2007, 18:33
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Cece View Post
Viccből vagy gúnyból? Nem mindegy! Kétlem, hogy egy fekete betűkből hangulatjeleket nem használva (1sárga fejecskéből nem sikerült következttetni) bárki is érzéseket képes kivenni a hozzászólásokból (hacsak nem grafológus olvassa az írásodat). Ezért ha valamit viccből írsz fogalmazd kellőképpen. Egyébként viccnek sem jó, mert emeletes marhaság.

Nem számoltam hányszor írtad a lehetőségeket és nem hogy nem várom el, hogy fesorold, hanem egyenesen könyörgöm, hogy ne tedd
A hadis legtöbbet kockáztat ezért a legtöbb is jár neki. Ez tény és nem vita tárgya.
de már most is a legtöbbet kapja...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #154  
Old 02-09-2007, 18:37
Everlasting Everlasting is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 141
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

hm.. cece olvasd el szerintem közvetlen utána synkel hozzászólását. Mintha ő nevetett volna rajta nem pedig gúnynak veszi dacára annak hogy csak a felsorlás végére tettem nem minden szavam mellé.

És nézd meg az ő ötletét is, nincs paranoiám és nem feltételezem hogy ő rajtam gúnyolódott volna, a kézlevágás és hasonlókkal.
Az indoklás pedig már ott volt 2 sor is elég rá.
Reply With Quote
  #155  
Old 02-09-2007, 18:41
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Lesz itt még érdemi vita, vagy most már csak ez fog menni? Csak hogy tudjam, érdemes-e néha benéznem, vagy úgyis csak egymást tépitek.
Reply With Quote
  #156  
Old 02-09-2007, 18:43
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
de már most is a legtöbbet kapja...
Persze... csak akkor azért gondok lesznek, ha a szomszédos topicban benyomják a tartalékoscsökkentéses dolgot.
Kicsit vond össze ezt meg azt és mérlegelj... + mindenki más is.
Reply With Quote
  #157  
Old 02-09-2007, 18:46
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cece View Post
Persze... csak akkor azért gondok lesznek, ha a szomszédos topicban benyomják a tartalékoscsökkentéses dolgot.
Kicsit vond össze ezt meg azt és mérlegelj... + mindenki más is.
na az kéne még hogy ne gyüjthessek annyi pénzt amennyit akarok .... És ha gyüjtők 1 pillanat alatt elveszthettem
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #158  
Old 02-09-2007, 18:46
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Everlasting View Post
hm.. cece olvasd el szerintem közvetlen utána synkel hozzászólását. Mintha ő nevetett volna rajta nem pedig gúnynak veszi dacára annak hogy csak a felsorlás végére tettem nem minden szavam mellé.

És nézd meg az ő ötletét is, nincs paranoiám és nem feltételezem hogy ő rajtam gúnyolódott volna, a kézlevágás és hasonlókkal.
Az indoklás pedig már ott volt 2 sor is elég rá.
Ne feszegesd ezt a témát. Mondtam amit megmondtam és nem kívánom folytatni. Nem teccet, pirosat kaptál érte és kész. Add vissz, vagy menj a dühöngőbe dühöngeni.
Légyszi szakadj le rólam ez ügyben.
Részemről téma lezárva.

Ha van érdemleges hozzáfüzni valód, azt szivesen olvasom, de az ízetlen gúnyos poénokat az én számlámra nem.


Nah mehetünk tovább...
Reply With Quote
  #159  
Old 02-09-2007, 19:28
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Cece View Post
Ne feszegesd ezt a témát. Mondtam amit megmondtam és nem kívánom folytatni. Nem teccet, pirosat kaptál érte és kész. Add vissz, vagy menj a dühöngőbe dühöngeni.
Légyszi szakadj le rólam ez ügyben.
Részemről téma lezárva.

Ha van érdemleges hozzáfüzni valód, azt szivesen olvasom, de az ízetlen gúnyos poénokat az én számlámra nem.


Nah mehetünk tovább...
OFF:
Cece, kérlek ezt hangulatjelek nélkül se vedd személyes sértésnek. Kicsit irritáló, ahogyan a szavaidból kiviláglik, hogy mennyire lenézed a nem hadis országokat. Neked a hadi jön be, másnak más. Ettől még nem lesz jobb, és nemesebb mint a többi, maximum a Te szemedben az.
ON
Reply With Quote
  #160  
Old 02-09-2007, 19:46
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by tdomo View Post
OFF:
Cece, kérlek ezt hangulatjelek nélkül se vedd személyes sértésnek. Kicsit irritáló, ahogyan a szavaidból kiviláglik, hogy mennyire lenézed a nem hadis országokat. Neked a hadi jön be, másnak más. Ettől még nem lesz jobb, és nemesebb mint a többi, maximum a Te szemedben az.
ON
Miért irritáló ez számodra? Hiszen nem az EMBERT, hanem magát a játékstílust, a játékban szereplő tolvaj létét nézem le és ítélem el.
Figyi, ha neked 5 orid van és mind az 5 tolvaj és szanaszét viszed mind az 5tel az orimat, attól még nem fogom azt gondolni hogy naponta zsebet metszel a buszon, vagy csokit lopsz valamelyik bevásárlóközpontban Érted?
Attól még elmehetünk sörözni is + csajozni is + minden, csak ne legyen egyik orid se az enyém felett látótávolságon belül
Egy apró idézet az Óriás fajok súgójából: "A tolvajlást megvetik és üldözik..."
A súgót író is irritálóan hat rád? Hiszen ott is írva van
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Klán MNT kibővítése! Kisbér Elvetett javaslatok 4 12-05-2006 11:51
A fosztogatás hatékonysága... Woodstock Elvetett javaslatok 167 04-04-2006 22:32
Fosztogatás eredménye vonos82 Segítség 31 03-02-2006 20:20


All times are GMT +1. The time now is 18:25.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu