Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: Beálljanak e az elfogott ellenséges tolvajok?
Igen, álljanak be. 6 31.58%
Ne, jó ez így, ahogy van. 13 68.42%
Voters: 19. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 08-12-2006, 20:21
TM Laci TM Laci is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 163
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Elfogott tolvajok

Nemtom. Talán hülyeség. Ha ugye olyan esemény van, hogy elfogom a tolvajokat, akkor esetleg be is állhatnának hozzám. Lehet hülyeség, de ez tőlem már megszokott. Szóval a tolik álljanak be hozzám amiket elfogok.

TM

és bocs
Sponsored Links
  #2  
Old 08-12-2006, 20:34
Apa-re
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

jaa.. tök jo, ájjanak be hozzád. ,..és ha én fogom őket akkor is hozzád álnak be?
  #3  
Old 08-12-2006, 20:37
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Apa-re View Post
jaa.. tök jo, ájjanak be hozzád. ,..és ha én fogom őket akkor is hozzád álnak be?

Ha egy felvetéshez nincs érdemi hozzászólásod, akkor ne szólj hozzá. Miért is voltál már kitiltva? Nem azért, hogy újra regisztrálj, hanem hogy egy ideig maradj távol a fórumtól. Talán megvolt az oka.
__________________
Hódító * Queosia
  #4  
Old 08-12-2006, 21:08
Békés's Avatar
Békés Békés is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Philippines
Posts: 411
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Érdekes felvetés
Utánna max kipiacolod őket v lefokozod

Már látom is hogy lehetne kiszúrni a vipes ellennel.
Éjfél után minden körben bebuktatom a tolikat, max 5 ször és ha szerencsém van a rosszul beállitott HT reggelre elhasználja az összes kati piacot
Millen öröm lenne ezután ott pusztitani, rengetni gyujtogatni hiszen az összes kati-vari-toli kinek nem lenne helye bánatában felcsapna polgárnak.
__________________
drugstore-onlinecatalog.com
  #5  
Old 08-12-2006, 22:30
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

nekem is ez ugrott be kapásból az a baj szégyellhetnénk magunkat. és pontosan emiatt is rossz a feltevés. meg az az 5% toli szerintem nem olyan nagy szám

Last edited by Grabi; 08-12-2006 at 22:34..
  #6  
Old 08-12-2006, 22:50
4'|<05 4'|<05 is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

hát annyi, hogy ha beállnának hozzád a tolik egyrészt megtudnád, mennyi tolvaja van az ellennek, másrészt meg elég jó tápolási lehetőség is lenne, teszem azt vagyogatok egy normál 5. szinten frissorival, mondjuk csinálok 1000 tolit, szólok a 600 hekin lévő haveromnak, tápoljon már picit, erre ő vagy 50-100 körről elkezd lopni engem 6-8k tolival, aztán meg kapom az egységeket
mondjuk anarchban simán örülnék, nem kéne piaccal szenvedni, max fegyit venni átképzéshez :P

*Ákos*
  #7  
Old 08-13-2006, 09:44
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs down

nem tettszik igazából.. egy piszkosabb fantáziájú tolis nekiesik egy bénán beállított HTnek és másnap szívhatod a fogadat... hiszen nem számítasz arra hogy bebukattank hozzát párszáz tolit, és nem sokra mész azzal a pénzel ha le is fosztják rólad miközben tönkrevágnak...
másrészt gondold el, megpróbál egy tolvajbanda kilopni, és te még fel akarod őket venni ha lebuktak? én kivégezném őket eleve, ha már nálam is rosszabbak, nem beszélve a lojalitás magas fokáról ami mutatnak régi uralkodójuk után ha rögtön beállnának... valahogy sehogy se találom jó ötletnek, se játék szempontból se logikai szempontból
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 13:10.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu