Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 08-31-2007, 05:20
Sikoly Sikoly is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 64
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Én sem értek egyet vele.Alapjában a klánból kiváló ütögetéssel.Fennt sok pénzt lehet gyűjteni mindenhol A-ban is.És pár ori kiválik tele pénzzel +sereggel hogy berjen egy kis klánt akinek se pénze se elég serege hogy kivédje őket.Nekik több lesz 1-2k hekivel a kisklánnak meg újabb egy évébe tellik hogy beevezzen a topba.Ezt nem tartom erkölcsösnek.Grartulálok a rendszernek most kitűnően vizsgázik.A nagyoknak nem éri meg kiválni...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 08-31-2007, 06:40
drobert drobert is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 21
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Hmmm... Sati View Post
hát nekem nem tetszik mert akkor a kisebb klánokat ütné a 3 nagy klán.
ennek meg mi az értelme miért nem ütitek 1 mást ...
ott vagytok 3 nagy klán azal elvan ismerve hogy jók vagytok. legyen enyi elég.
pláne az én felépésemet az A ba 6% földért tudtam megvenni a klánba lépésemet.

Én ellenzem. igaz ez kit zavar

Zaklassátok ott fent egymást

Csinálnék 1 külön csoportot csak a 3 legnagyobb klánnak .
És ott MNT-zetek.

Ez így igaz!
Másról sem szólna a játék, csak arról, hogy az "óriás" orik a nagy klánjukban beépülnének 70-80% barakra, kilépnének, majd egyszemélyesként beütnének pár kis és gyenge klánt és vissza...
És akkor mi kishalak jussunk el a topba, ha tudunk.
Ha fel akarsz kerülni az egekbe, akkor harcolj meg a körülötted levőkkel, ne legyetek mind MNT-sek. Nyugodtan fexetek le, mert egyéniben 1000 körön belül nincs akivel nincs mnt-tek.Viszont nekünk meg egyel több gondunk lenne.
Megértéseteket köszönöm!
A másik oldal
Reply With Quote
  #13  
Old 08-31-2007, 07:56
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Azert ez igy nem igaz amit irtok.
Ha kiválik egy nagy ori hiaba van tele pénzzel meg sereggel a klánütésnáél szamit a legnagyobb orik aránya. Egy kisebb klánról egyzsóval semmit nem tudna lekapni egy nagy ori.
Reply With Quote
  #14  
Old 08-31-2007, 08:13
Sikoly Sikoly is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 64
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Ez azért így nemteljesen reális Alba.Igen függ a legnagyobb oritól a tagok számától stb.ha egy egyszemélyes klán megüt egy 7-10 személyeset nem visz sokat.De 3-4-5 személyesről igenis sokat leüt.És a legtöbb kis ori az ilyen "leütéseket" kudarcnak éli meg.l(Ha lenne zsebben 5-6 milliárdja nem így lenne).
Annyiban egyetértek az előttem szólóval hogy a környékén üsse le aki van.Ha nincs fedezzen fel odáig vagy bontson alá.Persze ez pénzigényesebb lényegesen mint kiválni és szinte ingyen beverni jópár kisebb klánt.Elvileg az A a profik szintje(Máraki nem először van ott vagy igen de régóta jó helyen).
Teszemazt fellép pár kisebb ori aki először van A-ban.Ngayklánból kiválik pár tag mondjuk 3 értékben annyi mint a 8 kicsi.Bveri 1-2 sereggel majd kilép egy tag a 3 közül a maradék kettő szintén stb...És ez közelsem tudás hanem előny.Erre a korlátozásra a %-os földvesztéssel igenis nagy szükség van!!!
Reply With Quote
  #15  
Old 08-31-2007, 10:34
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én szerintem pedig eltúlozzátok picit a dolgot!

2000 körönként kiválhatna ütni, huha ez aztán a darálás.
(4k kör lenne a reálisabb)
__________________
LotR
Reply With Quote
  #16  
Old 08-31-2007, 10:41
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
Csak két kérdésem lenne!

Zoli=ZeroNexus


És még erre a kijelentésére Satinak reagálhatnál valamit
Nem, Zoli az Reaktor.

Satinak meg nem reagalok semmit, annyi butasagot olvastam tole, hogy egy jo ideje teljesen figyelmen kivul hagyom, hogy mit ir....

Es hogy nagy orik beverik a kis klanokat, ez meg azert hulyeseg, mert ott van az 1/3-ados szabaly.... Tessek abba is belegondolni....
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #17  
Old 08-31-2007, 10:42
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by LotR View Post
Én szerintem pedig eltúlozzátok picit a dolgot!

2000 körönként kiválhatna ütni, huha ez aztán a darálás.
(4k kör lenne a reálisabb)
Gondolj bele, van akinek van mar vagy 7 klanbelepese. Neki 1400 kort kellene varnia. Es nem 2k koronkent valna ki utni, mivel tudod, 2 klanbalepes kell, 1 kimenni 2 visszajonni. Tehat minimum 4k kort kellene varnia igy is, 1 utesert.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #18  
Old 08-31-2007, 10:44
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Sikoly View Post
Ez azért így nemteljesen reális Alba.Igen függ a legnagyobb oritól a tagok számától stb.ha egy egyszemélyes klán megüt egy 7-10 személyeset nem visz sokat.De 3-4-5 személyesről igenis sokat leüt.És a legtöbb kis ori az ilyen "leütéseket" kudarcnak éli meg.l(Ha lenne zsebben 5-6 milliárdja nem így lenne).
Annyiban egyetértek az előttem szólóval hogy a környékén üsse le aki van.Ha nincs fedezzen fel odáig vagy bontson alá.Persze ez pénzigényesebb lényegesen mint kiválni és szinte ingyen beverni jópár kisebb klánt.Elvileg az A a profik szintje(Máraki nem először van ott vagy igen de régóta jó helyen).
Teszemazt fellép pár kisebb ori aki először van A-ban.Ngayklánból kiválik pár tag mondjuk 3 értékben annyi mint a 8 kicsi.Bveri 1-2 sereggel majd kilép egy tag a 3 közül a maradék kettő szintén stb...És ez közelsem tudás hanem előny.Erre a korlátozásra a %-os földvesztéssel igenis nagy szükség van!!!
Te pedig kerlek olvasd el a sugot. Egy egyszemelyes egy 4-5 szemelyes klantol SEMMIT nem visz, kiveve ha az egyik tag extrem nagy a tobbihez kepest. Jo lenne ha olyanok mondananak velemenyt, akik mar legalabb 1x klancsataztak
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #19  
Old 08-31-2007, 10:54
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Gondolj bele, van akinek van mar vagy 7 klanbelepese. Neki 1400 kort kellene varnia. Es nem 2k koronkent valna ki utni, mivel tudod, 2 klanbalepes kell, 1 kimenni 2 visszajonni. Tehat minimum 4k kort kellene varnia igy is, 1 utesert.
öö hamár kimegy akkor gondolom nem 1 ütésért megy....

De a lényeg spec én ezt főként nem azért tartom jó ötletnek, h a nagy klánokból ki mehessen ütni vki kisebbekre, hanem az összes többi eshetőségre, amit kínálna mint taktikai elem...
__________________
LotR
Reply With Quote
  #20  
Old 08-31-2007, 11:02
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by LotR View Post
öö hamár kimegy akkor gondolom nem 1 ütésért megy....
De! Epp ez a lenyeg, hogy annak az 1nek is nagyon orul, ha egyaltalan van, mint lehetoseg...
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 20:51.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu