Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 04-19-2007, 08:48
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
Én regiztem régen tekiírós orit, gondoltam írogatok kicsit. Egy idő után, amikor kiépültem elkezdtek elmenni a varik. Gondoltam biztos butus voltam, beállíttottam mindent és kiléptem, legközelebbi belépésemnél ugyanúgy elmentek. A templomok tuti foglalkoztatva voltak, mert 75% könyvtér volt és az volt legalul
Olvasd el a hozzá kapcsolódó eseményeket, elég sok magyarázat van ilyen esetekre, hogy miért mentek el, abból ki szokott kerülni. (Katt az INFÓ feliratra mögötte, illetve a népességre vonatkozó plusz esemény is be van téve már pár hónapja, ilyen régen nem volt.)

Sajnos tipikus hiba, hogy nem olvassák el az emberek a magyarázatot, pedig onnan kiderül, hogy mi volt az oka.

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
Még annyi hogy wapról nem mindig érem el a piacot...
Miért nem? Részletezd kérlek. (Telefon be van kapcsolva? Wap előfizetés nem járt le? Térerő van? Stb, ez a "nem érem el néha" ez elég tág fogalom. )
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 04-19-2007, 11:16
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Olvasd el a hozzá kapcsolódó eseményeket, elég sok magyarázat van ilyen esetekre, hogy miért mentek el, abból ki szokott kerülni. (Katt az INFÓ feliratra mögötte, illetve a népességre vonatkozó plusz esemény is be van téve már pár hónapja, ilyen régen nem volt.)

Sajnos tipikus hiba, hogy nem olvassák el az emberek a magyarázatot, pedig onnan kiderül, hogy mi volt az oka.



Miért nem? Részletezd kérlek. (Telefon be van kapcsolva? Wap előfizetés nem járt le? Térerő van? Stb, ez a "nem érem el néha" ez elég tág fogalom. )

Kb 1 éve magyar B-ben szövimmel fordult elő olyan hogy mentek el a varijai egyfolytában, gondoltam biztos elrontott valamit, de nem találtam semmi gyanúsat, aztán fellépett A-ba és még mindig SZK-n van.

Én reggeltem kb 3 hónapja egy tekiíró orit, kiépítettem fentebb írt módon. Minden körben ránéztem. A templomok voltak legfelül, nem jöttek hozzám mészárolni, nem mentem hullát támadni (mert nem volt mivel ), nem lopták az embereim, nem kaptam szárazvihart, a morálom 95% felett volt, tehát esetleges lázadás miatt se lehetett gyújtogatni.
És mégis mentek el varik, amikor 80 volt bennt akkor elment 80, amikor 1400 akkor 1400, és fogalmam sem volt mit tegyek.
Mindent ellenőriztem és a mai napig nem értem az egészet. Minden lehetőséget számításba vettem ami miatt elmehetne egység és minden stimmelt.
Az elején próbáltam pótolni a veszteségeket, de mivel semmi nem változott ezért töröltem azt az orit.
Röviden ennyit a varielmenetelről, ha van rá konkrét ötlet miért mehettek el állandóan akkor az írja már meg

A WAP neke mannyiban nem működik helyesen hogy:

Adott vagyok én meg a barátnőm (nem gondolunk mocskos dolgokra ), elmegyünk egy hétvégére valahova kiruccanni és ott csak WAP van.
Az ő telójáról WAP-ozunk, megnézi az orijait, elrendezi mindet és utána jönnék én.
Előszöris megnézem hogy be van-e kapcsolva , aztán természetesen bejön a hódító oldala, látom visszajött pár cuccom piacról és gondolom kiteszem őket, erre meglepődve látom hogy nem enged ki a piacra.
Kiírja hogy ma még nem jártam ott, de nem enged ki. Térerő biztosan van, mert ha nincs akkor a telefon azt kiírja.

Aztán barátnőm megnézi az ő orijában a piacot és láss csodát ő ki tud menni.

Az lenne a kérdésem hogy talán 1 telefonról nem lehet 2 oriban piacolni?
Reply With Quote
  #13  
Old 04-19-2007, 11:19
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
látom visszajött pár cuccom piacról és gondolom kiteszem őket, erre meglepődve látom hogy nem enged ki a piacra.
Kiírja hogy ma még nem jártam ott, de nem enged ki.
Ez a "nem enged ki" ez mit jelent pontosan? Kapsz valami hibaüzenetet? Ha igen, akkor mit? Ha nem, akkor újrapróbálkozásnál mi történik?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #14  
Old 04-19-2007, 11:37
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ez a "nem enged ki" ez mit jelent pontosan? Kapsz valami hibaüzenetet? Ha igen, akkor mit? Ha nem, akkor újrapróbálkozásnál mi történik?
Annyit jelent hogy semmi nem történik olyan mintha nem tudná kezelni azt hogy én most piacozni szeretnék. Nem tölt, nem ír ki hibaüzenetet.

Hiába próbálom újra, mindig ez van. Kikapcsoltuk a telefont, bekapcsoltuk, ugyanaz a helyzet. És sajnos ez nem egyedi esetben van, hanem konkrétan még sosem sikerült piacoznom ilyen módon...
Reply With Quote
  #15  
Old 04-19-2007, 11:44
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
Annyit jelent hogy semmi nem történik olyan mintha nem tudná kezelni azt hogy én most piacozni szeretnék. Nem tölt, nem ír ki hibaüzenetet.

Hiába próbálom újra, mindig ez van. Kikapcsoltuk a telefont, bekapcsoltuk, ugyanaz a helyzet. És sajnos ez nem egyedi esetben van, hanem konkrétan még sosem sikerült piacoznom ilyen módon...
Csak arról a telefonról, vagy másról sem?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #16  
Old 04-19-2007, 11:47
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Csak arról a telefonról, vagy másról sem?
Csak arról a telefonról próbáltam, mert nincs más közelim aki hódítózik WAP-ról...
De elvileg nem lehetne telefonprobléma
Reply With Quote
  #17  
Old 04-19-2007, 11:53
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
Csak arról a telefonról próbáltam, mert nincs más közelim aki hódítózik WAP-ról...
De elvileg nem lehetne telefonprobléma
Adj nekem priviben egy országsorszámot, és egy piacot, hogy mit lőhetek el kipróbálásképp.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #18  
Old 04-19-2007, 12:09
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Adj nekem priviben egy országsorszámot, és egy piacot, hogy mit lőhetek el kipróbálásképp.
elküldve
Reply With Quote
  #19  
Old 04-19-2007, 12:19
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
elküldve
Kicsit csiga nekem így a wap, majd egyszercsak visszaírok... ))))
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #20  
Old 04-19-2007, 12:22
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Kicsit csiga nekem így a wap, majd egyszercsak visszaírok... ))))
Ha már ennyi időt kibírtam így akkor nem halok bele egy kis várakozásba

Köszi
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 21:18.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu