Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > MUD > Tesztelés
Register Stats Members List Today's Posts

Tesztelés Külön fórum a tesztelőknek

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 04-21-2009, 15:55
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default 4. TESZT: Segítők

Ismét a segítőkön a sor, hogy mindenki kipróbálja őket.

Az eddigieknél sokkal erősebbek, sokkal szívósabbak, sokkal ügyesebbek.

Egymás ellen nem harcolnak közvetlenül, mint eddig, csak a célpont ellen, és csak a célpont tudja őket sebezni.

Ha a célpont egy segítőt sebez, akkor a segítő annyi életerőnyi sebzést elszenved, majd a támadás folytatódik tovább a tényleges célpont ellen, maximum az előzőleg bevitt sebzés feléig.

A konkrét tesztfeladatok:

  1. Toborozzatok segítőket, és támadjatok segítőkkel szörnyekre. Sima munkásokkal, katonákkal, elitekkel egyaránt.
  2. Álljatok össze csapatba, és csapatostól, segítőkkel ugyanez, erős ellenfelek ellen. Most már sikerülhet őket legyőzni!
  3. Arénában egymás ellen (segítőkkel) próbáljatok ki harcot.
  4. Arénában próbáljátok ugyanezt 2 csapat között, ahol mindkét csapat tagjainak vannak segítői.
  5. Ugyanez, ha valakinek nincs segítője, másoknak pedig van.
Ezt a témát tartsuk fenn a segítőkkel kapcsolatos kérdéseknek, észrevételeknek, javaslatoknak.

Egyáltalán nem biztos, hogy ez lesz a segítők végleges formája!
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
  #2  
Old 04-21-2009, 16:19
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Ezúttal nemcsak a hibák, hanem minden egyéb tapasztalat is jöhet ide. A segítőkkel kapcsolatos eredeti koncepció nagyon gyengére állította be őket, a mostani működésük egészen más, mint ami eddig volt. Úgyhogy nézzük ki mit gondol róla. Nem lettek-e esetleg túl erősek most meg... Ezt nehéz lesz megmondani, mert annyira fel vannak a karakterek tápolva, hogy már az összes bentlevő ellenfél könnyű lesz lassan.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 04-21-2009, 16:24
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ezúttal nemcsak a hibák, hanem minden egyéb tapasztalat is jöhet ide. A segítőkkel kapcsolatos eredeti koncepció nagyon gyengére állította be őket, a mostani működésük egészen más, mint ami eddig volt. Úgyhogy nézzük ki mit gondol róla. Nem lettek-e esetleg túl erősek most meg... Ezt nehéz lesz megmondani, mert annyira fel vannak a karakterek tápolva, hogy már az összes bentlevő ellenfél könnyű lesz lassan.
reggel/délelőtt egy csatornaőr, le tudott szedni, most 9 segítővel simán leszedtem, ugy, h 10-20 ÉP-t vesztettem.. lehet túl erős, sima munkások voltak..
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
  #4  
Old 04-21-2009, 16:48
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ati, nem ártana tudni hogy milyen erősnek kellene lennie a 3 különböző szintű segédnek?

És ha mondjuk én 4. szinten képezek 3 elitet, és ezek valahogy túlélnek mindent és még 12-esen is velem vannak, akkor velem erősödnek, vagy leragadnak az eredeti szintjükön?
  #5  
Old 04-21-2009, 16:52
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Ati, nem ártana tudni hogy milyen erősnek kellene lennie a 3 különböző szintű segédnek?

És ha mondjuk én 4. szinten képezek 3 elitet, és ezek valahogy túlélnek mindent és még 12-esen is velem vannak, akkor velem erősödnek, vagy leragadnak az eredeti szintjükön?
20, 40, 60 életejerük van. A sebzésük 1, 5, 10 per darab. Mindkét számérték lehet, hogy túl magas, de a működési elvük szerintem most már sokkal jobb lett, mint eddig volt.

Nem erősödnek a karakterrel, ezek az értékek fixek. Első szinten is ennyi, és 100. szinten is ennyi.

(Ezeknek a segédeknek egyéb céljuk is van, nemcsak annyi, hogy folyamatosan veled legyenek. Egy kicsit talán árulkodó a nevükre kattintva az "Állomásoztat" menüpont, de erről majd később.)
__________________
Hódító * Queosia
  #6  
Old 04-21-2009, 16:59
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
(Ezeknek a segédeknek egyéb céljuk is van, nemcsak annyi, hogy folyamatosan veled legyenek. Egy kicsit talán árulkodó a nevükre kattintva az "Állomásoztat" menüpont, de erről majd később.)
Köszi a választ.

És ha már szóba hoztad azt a fülecskét: csak helyhiány miatt lett a Szabadon engeded helyett Szabadonengeded?

Másik kérdés: ahogy én gyógyulok, ők is gyógyulnak, vagy ami sebzést bekapnak, az egy időn túl összeadódik és meghal az ipse?

Harmadik kérdés: ha továbbképzem őket, és átesnek a következő ÉP-kategóriába, akkor az a maximumra kerül, vagy ha már volt bekapott sebzés, akkor az meg is marad? (maximum ÉP mínusz bekapott sebzés?)

És egy észrevétel: elvileg, ha maradt az eredeti terv akkor engem addig nem kellene sebezzen az ellen, amíg a segítőm él. Jelen pillanatban ez nálam nem így van, segítő ugyan sebez, de a találatokat én kapom be.
  #7  
Old 04-21-2009, 17:05
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Másik kérdés: ahogy én gyógyulok, ők is gyógyulnak, vagy ami sebzést bekapnak, az egy időn túl összeadódik és meghal az ipse?

Harmadik kérdés: ha továbbképzem őket, és átesnek a következő ÉP-kategóriába, akkor az a maximumra kerül, vagy ha már volt bekapott sebzés, akkor az meg is marad? (maximum ÉP mínusz bekapott sebzés?)

És egy észrevétel: elvileg, ha maradt az eredeti terv akkor engem addig nem kellene sebezzen az ellen, amíg a segítőm él. Jelen pillanatban ez nálam nem így van, segítő ugyan sebez, de a találatokat én kapom be.
Ők nem gyógyulnak.

A továbbképzés speciális körülmények között zajlik, ahol ellátják a sebeiket is.

A segítő felfogja az ütés jelentős részét, majd ezután Te is kapsz akkora ütést, ami maximum az eredeti ütés (amit a segítő felfogott) fele, de minimum 1.
__________________
Hódító * Queosia
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #8  
Old 04-21-2009, 17:43
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Smile

Toboroztam három segítőt, két orival elindultam a bányába és harcoltam oroszlán és medve ellen.

a két csata során, egy segítő halt meg. Tényleg erősebbek lettek
sima munkások voltak

Ati, bányába mentem két karival. Össze vannak kötve. Hex1 és Hex3.
Hex3-mal elkezdtem bányászni, majd rámentemHex1-re és rányomtam, hogy ő is bányásszon,erre kiírta, hogy már bányászok. Ez normális?

Last edited by Hex; 04-21-2009 at 17:48..
  #9  
Old 04-21-2009, 17:47
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
Toboroztam három segítőt, két orival elindultam a bányába és harcoltam oroszlán és medve ellen.

a két csata során, egy segítő halt meg. Tényleg erősebbek lettek
sima munkások voltak

Akarod mondani, karakterrel

A Hódító hátulütője
The Following User Says Thank You to Dus For This Useful Post:
  #10  
Old 04-21-2009, 17:54
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Szeretnék kipróbálni valamit a toborzással kapcsolatban.

Dus, te kellesz nekem, mertr gyorsan meg tudsz ölni.

Hol találkozzunk?
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
ez is teszt lacqa Teszt 16 07-22-2010 12:22
3. TESZT: kereskedelem, segítők Ati Tesztelés 98 05-28-2009 22:56
teszt teszt hátán:) KPeti999 Teszt 9 05-07-2008 19:59
Ööö... teszt, mi lenne...? Fransisco Teszt 51 09-04-2007 13:03
Teszt text Bragbol Teszt 3 05-30-2006 20:12


All times are GMT +1. The time now is 23:11.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu