Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 02-20-2006, 18:44
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by spirit..
A középkori orvosok már műtöttek is. Igaz rengeteg meghalt,de néhányan akkor is túlélték,és felépültek. A pap bíztathat,hogy mellettünk van az isten,meg miegymás,mert a középkor ku*va vallásos volt,és elhitte ha egy pap ezt mondta.
na de most nehogy az legyen a vitatéma, hogy a középkorban ez volt, vagy az volt és így lenne létjogosultsága a Hódítóban Én például bárhogy is nézegeten a törikönyveket, sehol sem írnak például orkokról...
Sponsored Links
  #12  
Old 02-20-2006, 19:52
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Naja, hódító az hódító és kész :)
Mondjuk ez még mindig jobb, mint ha valaki birodalmi lépegetőket akarna a játékba :P
__________________
Sorry, this account has been suspended
  #13  
Old 02-20-2006, 20:07
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Csokibácsi
Naja, hódító az hódító és kész
Mondjuk ez még mindig jobb, mint ha valaki birodalmi lépegetőket akarna a játékba :P
én akarok lépegetőket!!!


Najó... ez azért rossz vicc volt. de mi lenne ha lenne ostromgép is?
faltörő kos vagy hajítógép... nem konkrét támadóértéke nem lenne (sőt nem lenne) hanem hozzáadna vagy levonna a toronybónuszból, attól függ melyik oldalon van.. (vagy lehetne kétféle.. egy támadó és egy védő.... ) persze ennek külön topic kellene, de ha itt van érdeklődés, én megnyitom....
  #14  
Old 02-20-2006, 20:26
bpeet bpeet is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 92
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
én akarok lépegetőket!!!
Najó... ez azért rossz vicc volt. de mi lenne ha lenne ostromgép is?
faltörő kos vagy hajítógép... nem konkrét támadóértéke nem lenne (sőt nem lenne) hanem hozzáadna vagy levonna a toronybónuszból, attól függ melyik oldalon van.. (vagy lehetne kétféle.. egy támadó és egy védő.... ) persze ennek külön topic kellene, de ha itt van érdeklődés, én megnyitom....
Senki: csak h reklámozzam magam: http://forum.queosia.com/showthread.php?t=166

igaz ott katapult és "ellenkatapult" van

Egyébként szerintem a pap és orvos nem túl jó ötlet, tényleg bonyolítaná a játékot, azonban h védjem is a témaindítót az orkoknak is vannak biztos sámánjaik vagy valami efféléjük.
  #15  
Old 02-20-2006, 20:31
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Bpeet! ott te a támadó védőket akarod molesztálni én azok mellé tenném be az újat, a tá/vé egységek jók ahogy vannak.....
  #16  
Old 02-21-2006, 13:40
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

En csaka hullak Nekromantait hianyolom. a Hulla az mindig egy varazslatos faj varazserovel biro tulvilagi faj volt...
__________________
I like to fall on my face.
  #17  
Old 02-21-2006, 13:49
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Half
En csaka hullak Nekromantait hianyolom. a Hulla az mindig egy varazslatos faj varazserovel biro tulvilagi faj volt...
én azt értem hogy nem tud lopni, hiszen rá kell nézni. de hogy varázsolni se.... eleve mágia tartja "életben" szóval lehetne némi mágiája
  #18  
Old 02-21-2006, 15:30
Woodstock Woodstock is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 104
Activity: 0%
Longevity: 99%
Question

Quote:
Originally Posted by Senki
én azt értem hogy nem tud lopni, hiszen rá kell nézni. de hogy varázsolni se.... eleve mágia tartja "életben" szóval lehetne némi mágiája
Igen, ez logikus, de a súgóban le van Írva, hogy maguktól még gondolkodni sem tudnak, ezekután a varázslás érdekes lenne...
  #19  
Old 02-21-2006, 16:48
spirit..
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Úgy látom kissé eltértünk az eredeti témától,de nem baj. Akkor is az én témámra írtok. Az viszont igaz,hogy az élőhalottakkal baj van a varázslás terén. Én kezdő koromban élőhalott varázslót indítottam,mert nem olvastam el a súgót,és nekem az alapvető volt,hogy az élőhalott tud varázsolni,hiszen minden élőhalottat gonosz mágiával hívták életre,na meg néhány számítógépes játékban is vannak élőhalott varázslók,pl a Heroes sorozatok nekromanta hősei,vagy a Diablo nekroja. Szerintem jó lenne nekik is varázserő kicsit több rúnáért.
  #20  
Old 02-21-2006, 16:50
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
én akarok lépegetőket!!!
Najó... ez azért rossz vicc volt. de mi lenne ha lenne ostromgép is?
faltörő kos vagy hajítógép... nem konkrét támadóértéke nem lenne (sőt nem lenne) hanem hozzáadna vagy levonna a toronybónuszból, attól függ melyik oldalon van.. (vagy lehetne kétféle.. egy támadó és egy védő.... ) persze ennek külön topic kellene, de ha itt van érdeklődés, én megnyitom....
Ha lenne ostromgép, akkor kellene valami várféle, ami ellen használható, nem? Vagy csak torony ellen jó? hááát....
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 14:05.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu