Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 02-02-2006, 21:24
TM Laci TM Laci is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 163
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Davalon
Mondjuk ez az új faj lehetne a félszerzet, vagy halfling vagy hobbit, kinek hogy tetszik
Hobbit = Félszerzet. Ennyi...
Sponsored Links
  #22  
Old 02-02-2006, 23:12
Lepidus
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Talking

szerintem töröljétek ezt a topicot..ati nem nagyon szereti ha beleszólnak ientéren a dolgaiba..sé már 10000X megmondta:nem lesz új faj egy jó darabig..igaz főnök?
  #23  
Old 02-02-2006, 23:17
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Lepidus
szerintem töröljétek ezt a topicot..ati nem nagyon szereti ha beleszólnak ientéren a dolgaiba..sé már 10000X megmondta:nem lesz új faj egy jó darabig..igaz főnök?:D
szerintem majd törli a topikot, ha akarja, mivel mi úgysem tudjuk.
megint más, hogy már olvasta, és még nem szólt bele, ami akár azt is jelentheti, hogy nincs azonnali ellenvetése.:)
  #24  
Old 02-03-2006, 06:57
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Sziasztok

Csak beszélgetünk róla, ennyi. Barátok Közt topic is maradhatott...
  #25  
Old 02-03-2006, 06:58
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by TM Laci
Hobbit = Félszerzet. Ennyi...

Ezt a beírást nem is értem Én is azt mondom, mindegy, melyik nevét alkalmazzuk...
  #26  
Old 02-03-2006, 07:08
Artúr
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Elgondolkodtam az emberen, hogy lehetne módosítani.

Mit szólnátok egy ilyen koncepcióhoz:

Specvari: Megemeli a varázslók erejét 10 (8-10-12?) %-al.

Lakiteki 40%
Felépésnél választhatóan hadi vagy mágiateki max 40%
Tudományoknál alapból (tekik nélkül) 25% az alap.
(Ennek az lenne a célja hogy ne lehessen teljesen kitekizni. Magyarázata az ember tudományokban való jártassága.)

Persze be kéne iktatni még pár kisseb előnyt-hátrányt.
Mit szóltok hozzá?
  #27  
Old 02-03-2006, 07:19
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Átmenetileg erősebb varik? nekem nem tetszik Ha egyszer erősebb, akkor mindig erősebb. De én inkább hadis irányban tolnám el az embert, korábban leírtak következtében. A tudományos jártasság igen, az jó, alapból többet ért a gazdasághoz, mint a legtöbb faj. Apró, de talán érdekes előnye lehetne az is, hogy ha útközben összetalálkozik más sereggel az ember mindig nyerjen, és így talán párbajba is bekerülne
  #28  
Old 02-03-2006, 16:05
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Davalon
Átmenetileg erősebb varik? nekem nem tetszik Ha egyszer erősebb, akkor mindig erősebb. De én inkább hadis irányban tolnám el az embert, korábban leírtak következtében. A tudományos jártasság igen, az jó, alapból többet ért a gazdasághoz, mint a legtöbb faj. Apró, de talán érdekes előnye lehetne az is, hogy ha útközben összetalálkozik más sereggel az ember mindig nyerjen, és így talán párbajba is bekerülne

Apro elony lenne???
Nem gondolod hogy ez nagyon tap lenne? Mindig o nyerne...Ez megis hogy nezne ki? 200 ember elit szepen uriassan megkeri a 15k ork lovassagot?? Mi voltunk itt elobb stipi-stopi??

Szerintem az ember ugy jo ahogy van. Elonye hatranya is megvan: Elonye hogy nincs hatranya, hatranya hogy nincs elonye.Feketen feheren le van irva a fajoknal. Szerintem ez igy is van rendjen. Gondolj bele akarmelyik RPg s rendszerbe az embernek nincs semmi pluszja minusza. Itt miert legyen. Mindenfajnak az elonye hatranya visszavezetheto mitologiai mivoltukra...Az orko erosek kapnak 30% tamadot, a torpek banyasznak arra kapjak a bonuszt es igy tovabb. Az ember az ember. se bonusz se malusz. A faji varazsa meg jo.
  #29  
Old 02-03-2006, 17:16
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Elég ritka az útközbeni seregtalálkozás, és nem valószínű, hogy ahová te 200 katonát küldesz, oda másvalaki 15 ezret, úgy hogy amit mondasz, az abszurd Ráadásul tényleg nézd csak meg az rpg-ket, mert az embernek van előnye D&D3 --rendszer ismerős?
  #30  
Old 02-03-2006, 17:17
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A faji varázsával meg semmi baj sem volt, csak annyi, hogy új fajnak adnám, a félszerzetnek, amely így tolis lenne, az ember pedig lehetne hadisabb Mindöössze erről volt szó
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1/A beli furcsaság, vagy nem csak nekem az? Robin Segítség 2 03-28-2008 20:43
Akkor vagy igazi alkoholista ha szekely Viccek 17 08-22-2007 22:39
Hullának teki vagy nem ? Bonesoul Általános beszélgetés Hódítós témákban 14 05-29-2007 02:23
Moderálás vagy mi a szösz Lik-lak Általános beszélgetés Hódítós témákban 198 11-21-2006 21:20
Ati régen vagy most az űber kedvességével dreaman68 Általános beszélgetés Hódítós témákban 23 11-16-2006 16:32


All times are GMT +1. The time now is 18:41.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu