Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 02-02-2006, 16:14
PATI PATI is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 3
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Teljesen világos számomra, ami a súgóban olvasható, és tisztában vagyok azzal, hogy ez így működik. Éppen ezért írtam, egy javaslat, amit elvégezhetne a helytartó, csupán kényelmi szempont.
A kiképzett katonák megérkeznek már röviddel válta előtt, így azonnal továbbképezhetők, nem szükséges fenntartani a barakkhelyeket.
A javaslat az, hogy ezt megtehené a helytartó is automatikusan!
Kényelmi szempont, hogy ne kelljen ott ülni váltakor.
Sponsored Links
  #32  
Old 02-03-2006, 00:11
Makariosz
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by PATI
Teljesen világos számomra, ami a súgóban olvasható, és tisztában vagyok azzal, hogy ez így működik. Éppen ezért írtam, egy javaslat, amit elvégezhetne a helytartó, csupán kényelmi szempont.
A kiképzett katonák megérkeznek már röviddel válta előtt, így azonnal továbbképezhetők, nem szükséges fenntartani a barakkhelyeket.
A javaslat az, hogy ezt megtehené a helytartó is automatikusan!
Kényelmi szempont, hogy ne kelljen ott ülni váltakor.
Szerintem erre a problémára az lenne a legjobb orvosság, amit már valaki fel is vetett itt, hogy a kiképzett katonák 1 körön keresztül még nem hagyják el az országodat, úgy ahogy a piacról visszajövő cuccok sem vesznek el 1 körön keresztül, hanem van rá 60 perced, hogy kezdj velük valamit.
Itt nem is lenne sok változtatás, a VIPesek sem kerülnek túl nagy előnybe, mert ha kiszámítod, hogy mikorra lesznek kész az embereid, akkor odaülsz a géphez, és szépen továbbképzed a katonákat, így a mezei játékosok is élhetnének ezzel a lehetőséggel.
  #33  
Old 02-03-2006, 09:49
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ha mát HT..

igazán meglehetne oldani, hogy kivállasztható legyen, hogy a HT képezzen e alapkatonát ha mínuszos a lakosság...

+ a kiarkási prioritást is én szeretnám beállítani.
  #34  
Old 02-03-2006, 23:58
pantemony
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by wand
ha mát HT..
igazán meglehetne oldani, hogy kivállasztható legyen, hogy a HT képezzen e alapkatonát ha mínuszos a lakosság...
+ a kiarkási prioritást is én szeretnám beállítani.
igen ide is el akartam jutni, szoval jo lenne ha a helytartonal ha en azt akarom akkor az elitet adja el es a lovat hagyja meg vagyis amit WAND is irt a prioritast lehessen beallitani mit adjon el ha epp nincsen hely ..
  #35  
Old 02-08-2006, 09:30
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by pantemony
igen ide is el akartam jutni, szoval jo lenne ha a helytartonal ha en azt akarom akkor az elitet adja el es a lovat hagyja meg vagyis amit WAND is irt a prioritast lehessen beallitani mit adjon el ha epp nincsen hely ..
amugy a tema nevet nem tudod kijavitani? eleg zavaro hogy ha a tema neveben van az elgepeles.... erre azert figyeljunk :P
__________________
Remedy
  #36  
Old 02-08-2006, 13:41
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Makariosz
Szerintem erre a problémára az lenne a legjobb orvosság, amit már valaki fel is vetett itt, hogy a kiképzett katonák 1 körön keresztül még nem hagyják el az országodat, úgy ahogy a piacról visszajövő cuccok sem vesznek el 1 körön keresztül, hanem van rá 60 perced, hogy kezdj velük valamit.
Itt nem is lenne sok változtatás, a VIPesek sem kerülnek túl nagy előnybe, mert ha kiszámítod, hogy mikorra lesznek kész az embereid, akkor odaülsz a géphez, és szépen továbbképzed a katonákat, így a mezei játékosok is élhetnének ezzel a lehetőséggel.

ez a túl töltés tipikus esete nem??
kitámaodk max sereggel midnen barakkban közben arra a körre veszek ijjászokat igy 160% barraknyi katonám van
Persze meglehetne oldalni, hogy a sereged atúltöltödés arányával együt gyengüljön, de akkor már megint egy másik játéknál bevezetettmódszereknél tartunk.
__________________
I like to fall on my face.
  #37  
Old 02-09-2006, 00:27
Makariosz
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Half
ez a túl töltés tipikus esete nem??
kitámaodk max sereggel midnen barakkban közben arra a körre veszek ijjászokat igy 160% barraknyi katonám van
Persze meglehetne oldalni, hogy a sereged atúltöltödés arányával együt gyengüljön, de akkor már megint egy másik játéknál bevezetettmódszereknél tartunk.
Ezt egyszerűen ki lehet védeni úgy, hogy a maradás csak a képzésből jövőkre érvényes, a piacon szerzettekre nem, mert azok csak zsoldosok, és ha nincs hely elmennek, míg a helyben képzettek, mivel saját országukat védik, egy körig hely nélkül is hajlandók nálad lenni.
Egy másik módszer a kiküszöbölésre, hogy a körváltáskor úgy kell beállítani a servert, hogy előbb elmennek a helyhiányos katonák, és csak utána zajlik le a csata.
  #38  
Old 02-09-2006, 10:41
Békés's Avatar
Békés Békés is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Philippines
Posts: 411
Activity: 0%
Longevity: 99%
Lightbulb

Quote:
Originally Posted by Makariosz
Egy másik módszer a kiküszöbölésre, hogy a körváltáskor úgy kell beállítani a servert, hogy előbb elmennek a helyhiányos katonák, és csak utána zajlik le a csata.
Idézet sugó:
Védekezéskor csak annyi katona vesz részt az ütközetben, amennyinek országodban helye van. Az õrtornyok is csak a mûködésük százalékában vesznek részt a védelemben!


Tehát a helyhiányosok igyis elmentek, vagyis nincs már túltöltés.
__________________
drugstore-onlinecatalog.com
  #39  
Old 02-09-2006, 13:51
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Makariosz
Ezt egyszerűen ki lehet védeni úgy, hogy a maradás csak a képzésből jövőkre érvényes, a piacon szerzettekre nem, mert azok csak zsoldosok, és ha nincs hely elmennek, míg a helyben képzettek, mivel saját országukat védik, egy körig hely nélkül is hajlandók nálad lenni.
Egy másik módszer a kiküszöbölésre, hogy a körváltáskor úgy kell beállítani a servert, hogy előbb elmennek a helyhiányos katonák, és csak utána zajlik le a csata.
ez elönyt adna azoknak akik nem katonákkal piacoznak azokkal szemben akik katonákkal. Amit az előb irtam az a megfelelő megoldás, de az mrá msá játékban alkalmazva van
__________________
I like to fall on my face.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 00:13.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu