Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #161  
Old 02-11-2006, 12:05
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Egyrészt végig olvastam, másrészt a szövetségi típusok téma el is halt. De azt nem vágom miért nem vagy hajlandó meghallgatni máskoat. De hajrá, talán egyszer lesznek félszerzeteid.
Sponsored Links
  #162  
Old 02-11-2006, 16:46
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord
Egyrészt végig olvastam, másrészt a szövetségi típusok téma el is halt. De azt nem vágom miért nem vagy hajlandó meghallgatni máskoat. De hajrá, talán egyszer lesznek félszerzeteid.
A félszerzetektől függetlenül, arról volt szó, hogy az embert varisabb irányban próbáljuk eltolni. A félszerzet megbeszélésre került, de ha nem is úgy lett volna, több hozzászólás alapján az derült ki, hogy az óriás mellé alkossunk egy varisabb fajt, és erre jó pl. az ember.
  #163  
Old 02-11-2006, 17:02
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs up Kezded kapisgálni

Erre mondtam hogy nem hallgatsz meg másokat. Ez volt a te ötleted, ehhez voltak helyeslő, módosító javaslatok. E mellett fetődött fel az, hogy az ember maradhatna az ami, és csak egy új varis fajt kéne bevezetni. És ez amint felvetődött te megvétóztad. Ennyi.
  #164  
Old 02-11-2006, 17:22
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord
Erre mondtam hogy nem hallgatsz meg másokat. Ez volt a te ötleted, ehhez voltak helyeslő, módosító javaslatok. E mellett fetődött fel az, hogy az ember maradhatna az ami, és csak egy új varis fajt kéne bevezetni. És ez amint felvetődött te megvétóztad. Ennyi.
Ráadásul az ember a különlegeseégét a tükörvarázs megváltoztatása nélkül lehetne egy hadis tolisá változtatn és lehetne egy új faj a varis. Mert akkor tolisnak maradna csak a fél elf.... Egy varissal több egy tolissal kevesebb.
__________________
I like to fall on my face.
  #165  
Old 02-11-2006, 17:50
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Half
Ráadásul az ember a különlegeseégét a tükörvarázs megváltoztatása nélkül lehetne egy hadis tolisá változtatn és lehetne egy új faj a varis. Mert akkor tolisnak maradna csak a fél elf.... Egy varissal több egy tolissal kevesebb.
Csak ebben az esetben még az újnak mondott faj sincs meg, úgy hogy ez így jelentős visszalépés. Ezért kellett volna a már kialakult irányt figyelembe venni. Ha egyszer valami már megvitatásra került, nem kéne egy laza mozdulattal kidobni a kukába. Így sose lesz konszenzus, csak a topic veszít.
  #166  
Old 02-11-2006, 18:15
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Lightbulb Na akkor új varis faj

Egy honlapon olvastam azt hogy az óriás valójában az ork egy típusa. Itt a hódítóban van egy varázsolni, lopni nem képes élőholtunk. Egy ezektől butaságuk és agresszivitásuk miatt külön vált fajként jöhetne varisnak a lich. A lichek egész jól értenek a fekete mágiához, így egyik előnyük lehetne a támadó varázslataik hatékonyságának növelése. Ugyanakkor hadászatban nem olyan talpraesettek, mint az élőholtak. Ezt mondjuk a hadi tekik 50%-kal drágább írása, illetve -10-15% hadierő jelenthetné. Így ezt a fajt nem érné meg hadis-varisnak használni, csak simán varisnak. Vélemény?
  #167  
Old 02-11-2006, 18:18
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Elindulhatunk egy ilyen vonalon, illetve egy új tolis faj kitalálásán(akár a félszerzet), és az ember varissá tételén. Ez így stimmel? Vagy új tolis faj, vagy új abszolút varis faj.
  #168  
Old 02-11-2006, 18:24
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A lich is élőhalott. Ennyi. Az új tolis faj kitalálása megtörtént, az ember varisabbá tétele van hátra. Minek túlbonyolítani még egy varis fajjal? Amikor még a faját sem bírod kitalálni? Ahelyett, hogy azon gondolkodnál, ami elkezdődött. ha eljutunk az első lépcsőről a másodikra,m ajd a másodikról akarunk fellépni a harmadikra, mire vezet az, hogy visszarendeled a dolgot megint a start mezőre? Ráadául abszurditásokkal?

Last edited by Davalon; 02-11-2006 at 18:30..
  #169  
Old 02-11-2006, 18:36
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs up Akkor jól van akkor.

Oké davalon, nyertél. Ezt a topicot már csak egyszer fogom használni: ha kész van a félszerzet tapsolok és gratulálok hogy ügyes voltál. Kár hogy meg se gondoltad amit mondtam csak szakadt ki belőled az önmegvalósítás. További jó fórumozást.
  #170  
Old 02-11-2006, 18:38
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord
Oké davalon, nyertél. Ezt a topicot már csak egyszer fogom használni: ha kész van a félszerzet tapsolok és gratulálok hogy ügyes voltál. Kár hogy meg se gondoltad amit mondtam csak szakadt ki belőled az önmegvalósítás. További jó fórumozást.
A félszerzet már rég kész van, csak olvasni kellett volna... Bár azóta beírtam háromszor. Meggondoltam, amit mondtál, hiszen reflektáltam rá. Egyik faj sem új faj, ami közlésre került.
A legjobb lesz, ha itt lezárom a topicot. Ennyi elég volt...

Last edited by Davalon; 02-11-2006 at 18:46..
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1/A beli furcsaság, vagy nem csak nekem az? Robin Segítség 2 03-28-2008 20:43
Akkor vagy igazi alkoholista ha szekely Viccek 17 08-22-2007 22:39
Hullának teki vagy nem ? Bonesoul Általános beszélgetés Hódítós témákban 14 05-29-2007 02:23
Moderálás vagy mi a szösz Lik-lak Általános beszélgetés Hódítós témákban 198 11-21-2006 21:20
Ati régen vagy most az űber kedvességével dreaman68 Általános beszélgetés Hódítós témákban 23 11-16-2006 16:32


All times are GMT +1. The time now is 22:11.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu