Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 02-09-2006, 02:23
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by director
megkockáztatom, hogy jelenleg az összes csoportban együttvéve nincs ennyi ország, nemhogy játékos...
csak kezdd el összeadogatni őket, és meglátod
meg is csinálnám, hogyha lenne minden csoportban országom
Reply With Quote
Sponsored Links
  #42  
Old 02-09-2006, 02:29
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Senki
meg is csinálnám, hogyha lenne minden csoportban országom ;)
:) nem szükséges, elég egy barátságos felső becsléssel próbálkozni.. anarchról fogalmam sincs, de szvsz azzal is bőven 40k alatt van:)
Reply With Quote
  #43  
Old 02-09-2006, 02:33
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Cool

Quote:
Originally Posted by director
nem szükséges, elég egy barátságos felső becsléssel próbálkozni.. anarchról fogalmam sincs, de szvsz azzal is bőven 40k alatt van
mi lenne, ha elkezdenénk kideríteni, hogy hol, mennyi ország van?
Reply With Quote
  #44  
Old 02-09-2006, 09:35
Artúr
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Nem nehéz kideríteni hol mennyi ori van. Fel kell dobni egy kérdést a közös fórumon aztán csak jönnének a válaszok.

Az angolal kapcsolatban eleinte nagyon lelkes voltam, (régi függő vagyok ) de pl itt az angol verziós fórum is szánalmas. Alig van üzi azok is inkább magyarok. Ha el tudnák olvasni a magyar hozzászólásokat az kicsit megvilágítaná nekik a dolgokat.

Reklámozni kéne az angolt, ha még nincs.
És javaslom kellene valami korrekt stratégiai/taktikai segítség ami bővebb mint a sugó. Esetleg trükköket is megoszthatnánkvelük. Valami kéne ami segít megkapaszkodni nekik, az elején (amíg ki nem alakul a függőség ).

Ezt azért tartanám jónak mert elég sok profi magyar reggelt oda és nem csodálom ha elveszik a kedvüket az egyszeri próbálkozóknak. Szóval segítsük picit a külhoniakat. (Mi úgyis jobbak vagyunk. )
Pl. mikor én kezdtem a magyart tök ötletszerüen építgettem/képeztem. Persze jól levertek. Akkor kezdtem olvasgatni a súgót.

Last edited by Artúr; 02-09-2006 at 09:41..
Reply With Quote
  #45  
Old 02-09-2006, 10:02
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by director
megkockáztatom, hogy jelenleg az összes csoportban együttvéve nincs ennyi ország, nemhogy játékos...

csak kezdd el összeadogatni őket, és meglátod
No de mit adogatsz ugye össze? Mert nem annyi játékos van, amennyi a csoportlétszámok összege. Ha valaki nem lép be egy ideig, kikerül a listából, de attól még megmarad, és belépéskor azonnal visszakerül. Tehát ez nagyon csalóka.
Reply With Quote
  #46  
Old 02-09-2006, 15:13
Fosztó Fosztó is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Kolozsvár
Posts: 56
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Artúr
És javaslom kellene valami korrekt stratégiai/taktikai segítség ami bővebb mint a sugó. Esetleg trükköket is megoszthatnánkvelük. Valami kéne ami segít megkapaszkodni nekik, az elején (amíg ki nem alakul a függőség ).
Ezt azért tartanám jónak mert elég sok profi magyar reggelt oda és nem csodálom ha elveszik a kedvüket az egyszeri próbálkozóknak. Szóval segítsük picit a külhoniakat. (Mi úgyis jobbak vagyunk. )
Ez kialakul magatol. Mert nem Magyar jatekosok is bekerulnek tapasztalt szovibe nekem is van "idegen" szovim es nem ment el a kedve a jatektol sot ) Ugyhogy szerintem nem kell oket felteni. Persze az elejen nehezebb de ugyanugy nehezebb egy magyar kezdonek is aki nem kap tanacsokat. Csak kell egy kis ido amig ok is tapasztalatot szereznek, mert hiaba minden jo tanacs es sugo persze sokat tud segiteni de amit megtapasztal valaki azt nem felejti el legtobb esetben . Roviden szerintem csak egy kis ido kell...
Reply With Quote
  #47  
Old 02-10-2006, 00:12
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Ati
No de mit adogatsz ugye össze? Mert nem annyi játékos van, amennyi a csoportlétszámok összege. Ha valaki nem lép be egy ideig, kikerül a listából, de attól még megmarad, és belépéskor azonnal visszakerül. Tehát ez nagyon csalóka.
tényleg nem annyi, de bőven 40k alatti szám jön ki így, és nem hiszem hogy az aktív játékosok többszöröse lenne mélyszabin.. :), bár ezt most szerintem teljesen feleslegesen mondom, te tudod a pontos számot, csak nem mondod meg:)
egyébként annyira nem izgat, csak örülnék a több játékosnak;)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14290 09-18-2022 16:13
9 éves a Hódító Ati Általános beszélgetés Hódítós témákban 17 02-18-2008 22:55
9 éves a Hódító Ati Fontos bejelentések 0 02-15-2008 08:55
Hódító "Hall of Fame" webesc Elvetett javaslatok 33 01-21-2008 19:14
A Hódító, mint körökre osztott stratégiai játék kg-- Általános beszélgetés Hódítós témákban 53 08-02-2007 23:45


All times are GMT +1. The time now is 20:42.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu