Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > MUD > Ötletek, javaslatok

Ötletek, javaslatok Ha új ötleted, javaslatod, kérésed van, akkor azt ide írd meg.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 05-30-2010, 09:18
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default Követés, csapatban mozgás.

Ezt az idézetet a híreknél találtam, egy frissítés témában, de mivel oda nem tudok hozzászolni, nyitok neki újat

"Mivel a követés már elég problémamentes, és egyre többen használjátok, ezért egy kicsit realisztikusabbá tettem: mostantól a nagy csapatban való mozgástól jobban elfárad a csapatot vezető karakter. "



Szerintem ezt vissza kéne venni, hogy vagy egyáltalán ne fáradjanak jobban, vagy csak minimális szinten, mert ugye követést csak azt tudja használni aki vip. (A játékidőn kívül, az egyetlen komolyabb "előny" a vipeseknek ez)
Egy vip karaktert, meg szerintem nem kéne ennyire büntetni, mert a hajózáson kívül egyszerűen nem éri meg semmiféleképpen használni. Hajóval is csak olyan karakterekkel, akiknél mind van matróz, az egyik tud hajót építeni, vitorlát, tőkesúlyt stb., ezekkel viszont igen nehéz kereskedni mert a kikötés pillanatában szétmészárolja őket többnyire egy hiénafalka.
De a legmegfelelőbb indok, hogy szerintem nem kéne olyan büntetést eszközölni a játékban, ami csak a vip tagokra van hatással... (a többi játékos nem tud csapatban mozogni )
Sponsored Links
  #2  
Old 06-02-2010, 08:26
Rob Rob is offline
Member
 
Join Date: May 2009
Posts: 238
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Egy vip karaktert, meg szerintem nem kéne ennyire büntetni, mert a hajózáson kívül egyszerűen nem éri meg semmiféleképpen használni.
viszont a követésnek meg működnie kéne vip nélkül is. át kellene mennem a szellemszigetre tp-zni, ahova ugy hajó nélkül nem lehet átmenni. most VIP-elnem kéne a hajós karimat és a tp-zős karimat ahhoz, hogy szellemezni tudjak. elég horror, hogy 500Ft- kellene fizetnem azért, hogy menjek 10 kockát a tengeren. másra nem kell a VIP, mert valszeg nem jövök vissza 1-2 hónapig
  #3  
Old 06-02-2010, 08:52
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Na igen, egyébként ez is jó lenne, hogy vagy ez, vagy az
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
2. Egyedül? Csapatban? Mikor, mennyi időt? Ati Kedvcsináló 0 04-16-2009 18:09


All times are GMT +1. The time now is 17:24.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu