Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 03-23-2023, 10:17
Newbie Newbie is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2023
Posts: 1
Activity: 0%
Longevity: 5%
Default Alulról lopnak 5. csoport

Sziasztok!

Jelenleg az 5. csoportban 200 hektáron vagyok kiépülve óriás vari-hadi, barakkok templom és kocsmák teleképezve. 30% barakk 15% temlpom 5% kocsma.

Egy szemtelen félelf lopkod alulról. Amikor a közelemben volt próbáltam fosztani, de éjjel nappal fent volt így nem tudtam sokmindent hozni. Utána mészárolni kezdtem, hogy elvegyem a kedvét, viszont nagyon lebontotta magát így messzire került. Próbáltam követni, de annyira nem tudok visszabontani, hogy 6 körnél közelebb kerüljek mert elmennek a seregeim.

Tehetek valamit ellene, vagy diplomáciával próbálkozzak? A felesleges tekercseimet és értékeimet a piacon forgatom, hogy minél kevesebb legyen az országban, de jó lenne valahogy elérni, hogy leszálljon rólam.

Jelenleg 12 kör távolságból lopkod, kb 1000 ponttal van alattam.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 03-23-2023, 15:40
Soldierboy Soldierboy is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2023
Posts: 5
Activity: 0%
Longevity: 5%
Default

Szia!

Óriásként van a legjobb esélyed toli ellen. Ha van gömböd ki tudod számolni, hogy nagyjából milyen lehet az épületlistája. Hegyezd ki rá az oridat átmenetileg, ha a csoport körülményei megengedik ezt. Ha tudod vedd le a készülijét. Kocsmára nem lesz szükséged, így is-úgy is lop, tanyát, raktárat is bonthatsz, ha van tornyot is, mert kitámadni nem igen fog. Mivel sok épületed megy a levesbe, ezért házat is tudsz bontani, mert kevesebb épületet kell üzemeltetni. A piaci árak nagyban meghatározzák, hogy megéri-e a vesződséget, hogy utána újra kell majd épülnöd, gabonát kell piacról venned stb...
Reply With Quote
  #3  
Old 10-16-2023, 09:38
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Newbie View Post
Sziasztok!

Jelenleg az 5. csoportban 200 hektáron vagyok kiépülve óriás vari-hadi, barakkok templom és kocsmák teleképezve. 30% barakk 15% temlpom 5% kocsma.

Egy szemtelen félelf lopkod alulról. Amikor a közelemben volt próbáltam fosztani, de éjjel nappal fent volt így nem tudtam sokmindent hozni. Utána mészárolni kezdtem, hogy elvegyem a kedvét, viszont nagyon lebontotta magát így messzire került. Próbáltam követni, de annyira nem tudok visszabontani, hogy 6 körnél közelebb kerüljek mert elmennek a seregeim.

Tehetek valamit ellene, vagy diplomáciával próbálkozzak? A felesleges tekercseimet és értékeimet a piacon forgatom, hogy minél kevesebb legyen az országban, de jó lenne valahogy elérni, hogy leszálljon rólam.

Jelenleg 12 kör távolságból lopkod, kb 1000 ponttal van alattam.
Tök egyszerű a megoldás nézz körül és üsd feljebb magad a nagyobb pont és helyezés különbség miatt nem fogja neki megérni a lopás,vagy pakolj ki mindent a piacra Varit tolit ijjakat lovakat rövid időn belűl lesz jelentkező aki rádmegy és leföldel
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Serg For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
lassú csoport! Pepa Segítség 4 10-06-2014 10:46
2/B csoport Ildee Segítség 60 10-23-2010 11:03
anarch csoport gambrius Segítség 21 12-31-2008 09:23
Több sereggel alulrol - szinte lehetetlen? Remedy Elvetett javaslatok 289 12-09-2006 11:33
Folyton lopnak, mit tehetek? Mona Segítség 101 03-28-2006 21:32


All times are GMT +1. The time now is 17:46.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu