Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu
  #1031  
Old 11-14-2013, 16:16
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Sequator View Post
Ha 3x hatékonyabb lesz és még 50%ot tekizni is tud utána, nem lesz az olyan ritka a változtatások után De igazából ezzel nincs is bajom. Ami nem tetszik az a területes bankvédelem...
Ez nem reális.. egy feles klánütésnél hátrány(még védeni sem az igaz, arra ott az elf), egyéniben sem igazán tud haladni.. kicsit élezett elfet már házfreen, is alig üt be.. Tehát max fedezni lehet, ami meg nem 2 fillér, ha 4k fölé akarom fedezni, 9k-ig az milliós mennyiségű katit igényel..
Tehát nem reális ez a stratégia nagy hekin.. Kicsin meg van annyi célpont, hogy ne kelljen ezt használni..
__________________
same old song..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #1032  
Old 11-14-2013, 18:58
jampi jampi is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 56
Activity: 0%
Longevity: 74%
Default

sztem a bank atlopast hanyagolni kellene.1 kezdo jatekos osszekuporgatott vagyonat 1 perc alatt ellpojak es mar abba is hagyta a jatekot.bocs a helyesirasi hibakert, de mar nem vagyok szomjas

Last edited by jampi; 11-14-2013 at 19:04.. Reason: Maradjunk a témánál. A többi nem ide való. Köszönöm.
Reply With Quote
  #1033  
Old 11-14-2013, 19:14
Pacsi's Avatar
Pacsi Pacsi is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 111
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Vagy inkább írat tekit gnómmal, mert többet összehoz, mint kezdőktől lopva napi 1 millát
Persze lesz (most is van) olyan, hogy valaki kezdőket lopja, de, hogy ez extrémen el fog szaporodni, ha a feles megerősödik, az elég valószínűtlen.. aki eddig nem választotta a felest, az a kezdők lelopása miatt tuti nem fogja beválasztani..
Aki felest választ az lopni akar, kivéve amikor még nem tudja melyik faj mire való. Nem fog ölbe tett kézzel üldögélni, akkor sem ha nincs éppen nagy zsákmányra kilátás. A készültségét el fogja használni valamire vélhetően. Eddig is nem kevesen választották alsó szinten a félelfet, miért tették ha annyira vacak? Itt írta az egyik hozzászóló, hogy fullra szétlopta magát alsó szinten pikkpakk.
Reply With Quote
  #1034  
Old 11-14-2013, 19:49
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hát, engem ez a 3x-os katonagyilok akkor is meglep. Olyan, mintha ezentúl az ork 3x akkorát mészárolna. El sem tudom képzelni, akkor mi lenne itt a külsőn.
Ez a része az "erősítésnek" inkább csak nagyfokú gonoszságra ad lehetőséget, ami nem biztos, hogy teljesen jó irány.
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #1035  
Old 11-14-2013, 20:51
rocchess rocchess is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2013
Location: Nyíregyháza
Posts: 79
Activity: 0%
Longevity: 59%
Default

Nagyon szeretek félelffel játszani,de csak az alsó csopikban,merek,már a 2.be fel se mernék menni félelffel,mert halott ügy lenne végigmenni vele.

Szerintem tekercset még mindig jobban megéri lopni,mint pénzt odalent.

A 3x os katigyilokhoz meg annyit,hogy ha ez is bekerül,akkor az orkok is jobban meggondolják,hogy nekimenjenek egy felesnek,mert akár 5-6 körrül is nagy károkat okozhatna nekik is
Reply With Quote
  #1036  
Old 11-14-2013, 20:54
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by rocchess View Post
A 3x os katigyilokhoz meg annyit,hogy ha ez is bekerül,akkor az orkok is jobban meggondolják,hogy nekimenjenek egy felesnek,mert akár 5-6 körrül is nagy károkat okozhatna nekik is
Mert gondolod, hogy nekimentel nélkül a felesek nem mernek majd piszkálódni alulról 6-7 körről?
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #1037  
Old 11-14-2013, 21:01
rocchess rocchess is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2013
Location: Nyíregyháza
Posts: 79
Activity: 0%
Longevity: 59%
Default

Nem hiszem,mert az orkok,megvárhatják,vagy majd később elintézhetik..
a másik meg,6-7 körröl minek gyilkolná az ork seregét? ennek se lenne értelme...
Meg tisztában kell lenni a feles képességeivel,nem sok értelme lenne szövetségeket magára haragitani,mert ugyis a feles huzná a rövidebbet,
Reply With Quote
  #1038  
Old 11-14-2013, 21:53
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by rocchess View Post
Nem hiszem,mert az orkok,megvárhatják,vagy majd később elintézhetik..
a másik meg,6-7 körröl minek gyilkolná az ork seregét? ennek se lenne értelme...
Meg tisztában kell lenni a feles képességeivel,nem sok értelme lenne szövetségeket magára haragitani,mert ugyis a feles huzná a rövidebbet,
1. hiába várod, nem fog feljebb menni.

Rengetegen csinálják, hogy szabin csücsülnek (ez most még bátorítva is van), és amikor föléjük mész 6-7 körrel, elkezdenek piszkálódni. Akár van értelme, akár nincs. (Kicsit naívnak érezlek, ne haragudj...)
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #1039  
Old 11-18-2013, 00:34
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
1. hiába várod, nem fog feljebb menni.

Rengetegen csinálják, hogy szabin csücsülnek (ez most még bátorítva is van), és amikor föléjük mész 6-7 körrel, elkezdenek piszkálódni. Akár van értelme, akár nincs. (Kicsit naívnak érezlek, ne haragudj...)
én tapasztaltam ilyet. nem volt vicces és nem akart feljebb jönni az ellen szövi. leújráztunk, hogy el tudjuk intézni őket, erre szabadságra menekültek. normál módon is nagy károkat tudott okozni 3x erősítéssel alulról tönkretesz bárkit.
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to csabi For This Useful Post:
  #1040  
Old 11-19-2013, 15:00
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by csabi View Post
normál módon is nagy károkat tudott okozni 3x erősítéssel alulról tönkretesz bárkit.
Szerintem is. Ha ez bejön, bár csúnya dolog, de lehet regelek egy félelfet, hogy az utána jövő panaszkodó levelek és fórumbeírások meggyőzzék Atit, hogy ez így nem jó.

Ha pl. a kezdők fórumon jön egy olyan kérdés, hogy "alulról 5 körről egy szövis félelf irtózatos károkat okoz az országomban, mit tehetek?" kb nem is lehet rá mit válaszolni a "szabizz el"-en kívül. És persze még az árnyakat is erősítsük, hogy tolival + helyezéskülönbséggel is esélytelen legyen védekezni. Szerintem teljes agyrém. És akkor már nem is említem, hogy hatalmas stratégiai előny, hogy látja mire jön az adott sereg.
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 11-19-2013 at 15:02..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Szövetségi fórum vissza olvashatóságának könnyítése Rotcsa Elvetett javaslatok 11 06-05-2010 14:58
A felfrissülés mennyi mozgáspontot tölt vissza? Fanatixxx Segítség 4 03-17-2010 07:06


All times are GMT +1. The time now is 17:28.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu