Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #61  
Old 08-19-2008, 16:16
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ha a rendőr legközelebb megállít, ha neadjisten városban 100-zal száguldok (nem teszem), akkor mondhatom neki, hogy nem értem miért baj, amikor a lehetőség megvolt, a kocsi megengedte, hogy többel menjek 50-nél?

Evidens dolgokat légyszi ne kérdőjelezz meg csak azért, mert egy egy évvel ezelőtti változást valaki épp most vett észre, hogy van.
Ha 100al mész ugye a rendőr azért kérdezi meg, hogy miért, mert meg fog büntetni.
A 2800 hektáros ori szabályellenes volt akkor, vagy akár most?
Így miért is a büntetés?
Reply With Quote
Sponsored Links
  #62  
Old 08-19-2008, 16:18
Betelgeuse
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Látod Arra nem kellett volna felszáguldozni 3k hekire SZABÁLYTALANUL a rendőr háta mögött... most elkapott így jártál
Reply With Quote
  #63  
Old 08-19-2008, 16:21
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Arrakis View Post
Ha 100al mész ugye a rendőr azért kérdezi meg, hogy miért, mert meg fog büntetni.
A 2800 hektáros ori szabályellenes volt akkor, vagy akár most?
Így miért is a büntetés?
Dehát ha egyszer a lehetőség megvolt rá...

Ez a megközelítés nekem is sántít látod.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #64  
Old 08-19-2008, 16:25
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Dehát ha egyszer a lehetőség megvolt rá...

Ez a megközelítés nekem is sántít látod.
Persze hogy megvolt a lehetőség, de nem volt szabályellenes, így nem járna érte büntetés, míg a 100al száguldozó kocsit éppen a szabályellenessége miatt büntetik meg.
Reply With Quote
  #65  
Old 08-19-2008, 16:39
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ha a rendőr legközelebb megállít, ha neadjisten városban 100-zal száguldok (nem teszem), akkor mondhatom neki, hogy nem értem miért baj, amikor a lehetőség megvolt, a kocsi megengedte, hogy többel menjek 50-nél?
HA tudom, hogy csak 50-nel mehetek, akkor teljesen jogos a fent említett példa.
De mivel SEHOL NEM VOLT EMLÍTVE, hogy csak 50-nel lehet menni, így tényleg nem értem a dolgot továbbra sem
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)

Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Deni For This Useful Post:
  #66  
Old 08-20-2008, 02:14
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szerintem nem feltétlenül jó, régi játékosok országát tönkre tenni egy hülye szabály miatt, a szabályok azért vannak, hogy újra lehessen gondolni őket. Nem pedig végérvényesnek tekinteni. Egyébként a súgóban úgy olvasható, hogy földet csatával lehet elveszteni vagy szerezni és felfedezéssel. Szó nincs róla, hogy a szabadsággal is lehet földet veszíteni. Egyébként is, ugyan ez egy játék, de milyen realitás alapja van ennek is? Lekopik a föld a szabadság alatt? Nem tudom kik beszéltek rá ezekre a marhaságokra, de nyilván megvolt az érdekük. Ha már több ország Zero starot nyomott ez miatt, meg törölt, akkor ez egy jó szabály? Persze ha a kevesebb játékos a cél akkor valóban az.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Északföld For This Useful Post:
  #67  
Old 08-20-2008, 07:45
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld View Post
Szerintem nem feltétlenül jó, régi játékosok országát tönkre tenni egy hülye szabály miatt, a szabályok azért vannak, hogy újra lehessen gondolni őket. Nem pedig végérvényesnek tekinteni. Egyébként a súgóban úgy olvasható, hogy földet csatával lehet elveszteni vagy szerezni és felfedezéssel. Szó nincs róla, hogy a szabadsággal is lehet földet veszíteni. Egyébként is, ugyan ez egy játék, de milyen realitás alapja van ennek is? Lekopik a föld a szabadság alatt? Nem tudom kik beszéltek rá ezekre a marhaságokra, de nyilván megvolt az érdekük. Ha már több ország Zero starot nyomott ez miatt, meg törölt, akkor ez egy jó szabály? Persze ha a kevesebb játékos a cél akkor valóban az.
Zoli, azzal nincs semmi probléma, hogy a hektárszám kopik szabadság alatt, ha fentebb vagy, mint az indokolt.. csak akkor kopjon a minimum heki is
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)

Reply With Quote
  #68  
Old 08-20-2008, 10:23
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
KisPistike tegnap regisztrált, nagyon szeretne az 1/A topjában lenni. Eddig nem állt módjában játszani, mert nem tudott a játékról, és ezt én is meg tudom nézni, hogy most először regisztrált.
szeretem amikor fogyatékosnak nézel.
nem tudom milyen környezetben éled az életed,de én nem vagyok ennyire debil
Reply With Quote
  #69  
Old 08-20-2008, 11:01
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld View Post
Szerintem nem feltétlenül jó, régi játékosok országát tönkre tenni egy hülye szabály miatt, a szabályok azért vannak, hogy újra lehessen gondolni őket. Nem pedig végérvényesnek tekinteni. Egyébként a súgóban úgy olvasható, hogy földet csatával lehet elveszteni vagy szerezni és felfedezéssel. Szó nincs róla, hogy a szabadsággal is lehet földet veszíteni. Egyébként is, ugyan ez egy játék, de milyen realitás alapja van ennek is? Lekopik a föld a szabadság alatt? Nem tudom kik beszéltek rá ezekre a marhaságokra, de nyilván megvolt az érdekük. Ha már több ország Zero starot nyomott ez miatt, meg törölt, akkor ez egy jó szabály? Persze ha a kevesebb játékos a cél akkor valóban az.
Zoli, szerintem mielőtt véleményt nyilvánítanál valamiről, el kéne olvasnod a döntés előtti vitát. Ez a 0 hekis ütésre is vonatkozik...
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Reply With Quote
  #70  
Old 08-20-2008, 11:29
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld View Post
Szerintem nem feltétlenül jó, régi játékosok országát tönkre tenni egy hülye szabály miatt, a szabályok azért vannak, hogy újra lehessen gondolni őket. Nem pedig végérvényesnek tekinteni. Egyébként a súgóban úgy olvasható, hogy földet csatával lehet elveszteni vagy szerezni és felfedezéssel. Szó nincs róla, hogy a szabadsággal is lehet földet veszíteni. Egyébként is, ugyan ez egy játék, de milyen realitás alapja van ennek is? Lekopik a föld a szabadság alatt? Nem tudom kik beszéltek rá ezekre a marhaságokra, de nyilván megvolt az érdekük. Ha már több ország Zero starot nyomott ez miatt, meg törölt, akkor ez egy jó szabály? Persze ha a kevesebb játékos a cél akkor valóban az.
Már bocsi, de a szabály jó, csak lehetne mégjobb!!!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 21:44.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu