Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 08-19-2008, 08:21
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arrakis View Post

Volt erről értesítő anno, de nem állt módomban játszani.
Arra, elhiszem, hogy nem állt módodban játszani, de egy feljutást bontással együtt is pár perc alatt el lehetett volna intézni...
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 08-19-2008, 09:21
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ez előbb jött mint a fagyasztás és nem tudta volna mindegyik országát léptetni, így Fegya: nem tudta volna.



Egyébként úgy gondolom, hogy azok az országok, amik a folyamatgos szigorítások alatt szabadságon voltak, rendkívül hátrányos helyzetbe kerültek. Mivel innentől a legtöbb csoportban már nehéz lesz a max lépési hetár fölé menni sokkal, ezért jó lenne ha a minheki szabi alatt lecsoroghatna a maximális lépési hektárszámig.
__________________
Steve`sfield (#324643)

Last edited by Steve; 08-19-2008 at 09:23..
Reply With Quote
  #13  
Old 08-19-2008, 09:38
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Ez előbb jött mint a fagyasztás és nem tudta volna mindegyik országát léptetni, így Fegya: nem tudta volna.



Egyébként úgy gondolom, hogy azok az országok, amik a folyamatgos szigorítások alatt szabadságon voltak, rendkívül hátrányos helyzetbe kerültek. Mivel innentől a legtöbb csoportban már nehéz lesz a max lépési hetár fölé menni sokkal, ezért jó lenne ha a minheki szabi alatt lecsoroghatna a maximális lépési hektárszámig.
Mármint a minimum föld is csökken szabi alatt 600hekire?Szerintem nem kell ilyen, mert ha valaki felmegy x hekire, leütik, minimum föld alá kerül, akkor szabira teszi az országát meg van oldva a gond.SZerintem aki felmegy terlmelni, számoljon azzal a kis rizikóval hogy leütik.
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
  #14  
Old 08-19-2008, 09:59
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Mármint a minimum föld is csökken szabi alatt 600hekire?Szerintem nem kell ilyen, mert ha valaki felmegy x hekire, leütik, minimum föld alá kerül, akkor szabira teszi az országát meg van oldva a gond.SZerintem aki felmegy terlmelni, számoljon azzal a kis rizikóval hogy leütik.
Itt nem erről van szó, sztem nem érted a roblémát. Fenn voltál, megengedett hektárszámon, az akkori szabályok szerint nyugodtan lepakolhattad szabira az orit, megvár. Történtek lépések, már nem így van. És ezek meglehetősen jó szabályok! Viszont aki akkor, az akkori szabályok szerint eltette, annak megadhatnánk a fellépés lehetőségét, nem többet.
__________________
Steve`sfield (#324643)
Reply With Quote
  #15  
Old 08-19-2008, 10:10
Betelgeuse
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Itt nem erről van szó, sztem nem érted a roblémát. Fenn voltál, megengedett hektárszámon, az akkori szabályok szerint nyugodtan lepakolhattad szabira az orit, megvár. Történtek lépések, már nem így van. És ezek meglehetősen jó szabályok! Viszont aki akkor, az akkori szabályok szerint eltette, annak megadhatnánk a fellépés lehetőségét, nem többet.
Ezt a problémát többen felvetették akkor a megbeszélések topikban sőt ha jól emlékszem volt külön topikja is de kb az volt a válasz, hogy "így jártál"...
Reply With Quote
  #16  
Old 08-19-2008, 10:11
Vésd Vésd is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 68
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Gondolom itt most arról van szó, hogy mikor a topos orikat kellett eltüntetni (amivel ugye egyet értek) akkor kellett egy módosítás amit támogattak sokan és nem lett bekalkulálva, hogy esetleg a fagyi visszanyalhat

Akkor most megint módosítunk?
Reply With Quote
  #17  
Old 08-19-2008, 10:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Vésd View Post
Gondolom itt most arról van szó, hogy mikor a topos orikat kellett eltüntetni (amivel ugye egyet értek) akkor kellett egy módosítás amit támogattak sokan és nem lett bekalkulálva, hogy esetleg a fagyi visszanyalhat
Be volt kalkulálva. Ezért ment értesítő MINDENKINEK arról, hogy lépjen szintet MOST, mert később nem fog tudni. Azt hiszem, hogy kb egy hónap volt hagyva a szintlépésre, arra az esetre, ha valakinek a fentebbi országa akadályozná a fellépést. Az az értesítő elég egyértelműen fogalmazott, és világosan leírta, hogy később nem fog tudni szintet lépni, vagy csak nagyon nehezen, ha a minimum föld alá esik.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #18  
Old 08-19-2008, 11:34
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
KisPistike tegnap regisztrált, nagyon szeretne az 1/A topjában lenni. Eddig nem állt módjában játszani, mert nem tudott a játékról, és ezt én is meg tudom nézni, hogy most először regisztrált.
Ne haragudj Ati, de az, hogy önhibámon kívül teljesíthetetlen egy kritérium, illetve hogy kívánok valamit a mikulástól nem teljesen ugyanaz.
Teljesítettem a kritériumot, jött egy szabály, vesztettem a földet.
Nincs ezzel baj, csak nem értem a teljesítés feltétele miért nem változott ezzel konzekvensen.
Reply With Quote
  #19  
Old 08-19-2008, 11:40
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Vésd, nem a szabállyal van baj, mint feljebb írtam én is támogattam, mert jót tett a csopiknak.
De uram bocsá nem játszottam, mikor felszólítottak, hogy játszak. Se kedvem, sem időm nem volt rá.
Most adott egy csopi, ahol van 2500 minimum földem, és 1300on van a top 1 kb
Kicsit nehéz teljesíteni?
Reply With Quote
  #20  
Old 08-19-2008, 12:16
Vésd Vésd is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 68
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Arrakis View Post
Vésd, nem a szabállyal van baj, mint feljebb írtam én is támogattam, mert jót tett a csopiknak.
De uram bocsá nem játszottam, mikor felszólítottak, hogy játszak. Se kedvem, sem időm nem volt rá.
Most adott egy csopi, ahol van 2500 minimum földem, és 1300on van a top 1 kb
Kicsit nehéz teljesíteni?

Mennyi abban a csopiban a lépés határ?
Nem kellett volna a csillagos égig emelkedni
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 16:46.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu