Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Fantasy, szerepjátékok

Fantasy, szerepjátékok Fantasy, RPG, szerepjáték

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 09-28-2008, 23:13
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 19%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Druida View Post
nem vicceltem, télleg rákerestem. tuti elírtam vagy vmi mert mostmár én is megtalálom.
Gondolom úgy írtad be a keresőbe,mint ahogy a témacímben is. "Wolrd of ..." World -nek kell írni,szerintem ez lehetett a bibi
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 09-28-2008, 23:15
Druida Druida is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 818
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

köszi Gee, és Laci, sajnos nekem 16éves létemre nincs keretem eredetiben wowozni. még a netet is saját pénzből fizetem.
amúgy most csak ismerkedek a játékkal tört szervereken, de majd ha már jól fog menni tuti megyek egy olyan tört szeróra amin nincsenek csalások, normális szorzós, stb. ez a cabal online viszont érdekelne ha télleg nem fizetős... el tudnál róla mondani minden lényegeset, Gee?
Reply With Quote
  #13  
Old 09-28-2008, 23:16
Druida Druida is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 818
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Gondolom úgy írtad be a keresőbe,mint ahogy a témacímben is. "Wolrd of ..." World -nek kell írni,szerintem ez lehetett a bibi
lol télleg... igen, valóban ez lehetett...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Druida For This Useful Post:
  #14  
Old 09-28-2008, 23:56
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az a jó öreg WoW. Rég játszottam, de talán így visszanézve jobban átlátom, mit is jelent egy ilyen játék.

Először is kiemelném, hogy az eredeti játék sokkal jobb játékélményt nyújt, mint bármelyik törtszerver. Elhiszem, hogy egyik-másik illegális szerón akár 100-200 játékos is megfordul csúcsidőben és hogy alig napi 1-2 dc van, illetve a questek akár 90%-a is működik bugmentesen, de... ez tényleg csak kipróbálásra elég.

Ugyanakkor ha valaki azt mondaná, hogy "nesze öreg, itt van 15K forint, töltsd fel belőle az accodat és vedd meg a bc-t", valószínűleg megköszönném a lehetőséget és otthagynám a rákba. Emlékszem, volt olyan nap, amikor 12 órát ültem a WoW előtt. Csak wc-re jártam ki kb., még a kaját is a gép előtt ettem. Hiszen mindig akad egy újabb quest, egy újabb whisper, hogy menjek tankolni egy instába, stb. Volt olyan is, hogy nyár közepén magamtól felkeltem már 7 órakor, hogy minél hamarabb megszerezhessek egy újabb fegyót, skillt, vagy akármit.

Nagyon durva függőséget okoz a játék és csak olyannak merném ajánlani, akinek nagyon erős önkontrollja van.

A honor pontok után meg érdeklődj szvsz valamelyik gm-nél, mert törtszerverek esetében az sem biztos, hogy működik ez a rendszer.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
  #15  
Old 09-28-2008, 23:58
Stev's Avatar
Stev Stev is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Budapest
Posts: 468
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Csatlakozom Lacihoz!
Én nagyon WoW ellenes vagyok, mert játszottam tört szerveren is, és játszottam eredetin is. (Igaz, csak a simával, az új kieget nem próbáltam.)

Attól függetlenül, hogy nekem nem jött be, a véleményem az, hogy a legális szerverek 1000x jobban a buheráltaknál. Ezt az is mutatja, hogy a legális játékkal majdnem 3 hétig játszottam. Ami igen nagy szó nálam akkor, amikor maga a játék nem jön be.
Eléggé szerverfüggő a dolog, de nem értek veled egyet. Ahol én játszogatok nagy ritkán, ott éjjel-nappal q*sok ember van a világ rengeteg tájáról, míg akárhány eredetire néztem be öcsémmel, ott alig lézengett valaki. Márpedig nekem egy online multiplayer azt jelenti, hogy vannak rajta mások is. Persze vannak hibás küldik, néha kidob, de abszolút játszható.
__________________
"Alkoholista az aki annyit iszik mint mi, csak ellenszenves"

http://stevzland.myminicity.com/ind
Reply With Quote
  #16  
Old 09-29-2008, 00:03
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Stev View Post
Eléggé szerverfüggő a dolog, de nem értek veled egyet. Ahol én játszogatok nagy ritkán, ott éjjel-nappal q*sok ember van a világ rengeteg tájáról, míg akárhány eredetire néztem be öcsémmel, ott alig lézengett valaki. Márpedig nekem egy online multiplayer azt jelenti, hogy vannak rajta mások is. Persze vannak hibás küldik, néha kidob, de abszolút játszható.
Én a Ragnaros realm-en játszottam és mindig volt párezer online játékos. Eléggé rüheltem bemmeni pl Stormwindbe, mert beletelt 1-2 percbe, mire megjelent minden ott tartózkodó játékos és nem laggoltam.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
  #17  
Old 09-29-2008, 00:13
dreaman68 dreaman68 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Aszód
Posts: 676
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

ej ej a jó öreg wow

Quote:
Originally Posted by BeeLord View Post
Az a jó öreg WoW. Rég játszottam, de talán így visszanézve jobban átlátom, mit is jelent egy ilyen játék.

Először is kiemelném, hogy az eredeti játék sokkal jobb játékélményt nyújt, mint bármelyik törtszerver. Elhiszem, hogy egyik-másik illegális szerón akár 100-200 játékos is megfordul csúcsidőben és hogy alig napi 1-2 dc van, illetve a questek akár 90%-a is működik bugmentesen, de... ez tényleg csak kipróbálásra elég.
na ezzel maximálisan egyetértek kivétel azzal, hogy már magyar törtszerver is van ahol 2 ezren játszanak, európain meg 8 ezer online gamer is megfordul

a másik amivel egyetértek (csak most nem idézem) az h függőséget okoz. hát nem gyengén... emlékszem nyáron nem keltem fel semmiért délelőtt.. erre klántársam hívott (akkor tört szerón toltam) h megnyitották bt-t mennem kellene hélelni reggel 8kor...

tapasztalataim tört vs eredetin; eredeti minden szempontból jobb kivéve h nem ingyenes... (bár játszottam olyannal aki abból élt ill keresett vele h aranyat adott el...) mondjuk most törtön tolom (eredetire sajnálom a pénzt, inkább a májamnak kell) meg vagyok elégedve vele.. viszont ha törtözöl ne olyanon told ahol nincsenek min 400an (vagy 4 ezren).
jah még valami tankadin powa
Reply With Quote
  #18  
Old 09-29-2008, 02:44
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Hát nem tudom, én már eleve azért is eredetivel játszom, mert tisztelem annyira a készítőket, hogy megveszem az eredeti játékot, mivel milliomos csemete nem vagyok, ezért én is ugyan megvártam, míg lemegy az ára a kezdeti nagyon sokról
Illetve tört szerveren volt, hogy órákig egy árva lelket sem láttam és úgy valljuk be elég unalmas a játék, ha nem udvarol körbe egyetlen troll sem
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)

Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Deni For This Useful Post:
  #19  
Old 09-29-2008, 14:02
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Hogy téged mindig mindenki körbeudvarol? Egyébként a trollok jó arcok.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #20  
Old 09-29-2008, 14:10
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Druida View Post
köszi Gee, és Laci, sajnos nekem 16éves létemre nincs keretem eredetiben wowozni. még a netet is saját pénzből fizetem.
amúgy most csak ismerkedek a játékkal tört szervereken, de majd ha már jól fog menni tuti megyek egy olyan tört szeróra amin nincsenek csalások, normális szorzós, stb. ez a cabal online viszont érdekelne ha télleg nem fizetős... el tudnál róla mondani minden lényegeset, Gee?
Igazán nincs mit megköszönni szerintem
Másrészről viszont: a Cabal tényleg ingyenes. A hivatalos oldalról letöltheted a játék installját, és feltelepítheted, és játszhatsz vele.
Pénzért kis kiegészítő dolgokat lehet venni, ami egyébként játékon belül is elérhető... Szóval csak az fizet, aki lusta. Abszolút semmilyen hátrányod nem lesz belőle, hogy nem fizetsz. Én se fizetek, és mégis erős a karakterem. Na bumm.

További infó a Cabalról:
http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3032

+ ha konkrétan érdekel valami, vagy írt a topicjába, vagy írj nekem PM-et, és válaszolok.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
World of Warcraft BeeLord PC (hardver, szoftver, játékok stb.) 122 10-23-2009 10:02


All times are GMT +1. The time now is 13:45.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu