Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 01-29-2006, 12:33
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default Tényleg halálra van ítélve? avagy minden ami zombi

ÜDv!

Hát úgydöntöttem ide nyitok témát, ugyanis a fantáziám mindig bizgerálta :O ez az élőhalott/zombi/hulla.

Remélem másokét is akik esetleg nem csak arra mennek, hogy náluklegyen a zászló esetleg őklegyenek a csoport élén vagy több milliárddal beraktárazva gyűjtsék a személységeiket!

Magyarul ide várnám azokat akik esetleg zombi fanatikusok, kipróbáltál ezt a fajt, vannak negatív és pozitív tapasztalataik esetleg ötleteik a fajjal kapcsolatban, hogyan is lehetne "életképes" élőhalott országot kialakítani!
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 01-29-2006, 12:36
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by MiKoR
ÜDv!
Hát úgydöntöttem ide nyitok témát, ugyanis a fantáziám mindig bizgerálta :O ez az élőhalott/zombi/hulla.
Remélem másokét is akik esetleg nem csak arra mennek, hogy náluklegyen a zászló esetleg őklegyenek a csoport élén vagy több milliárddal beraktárazva gyűjtsék a személységeiket!
Magyarul ide várnám azokat akik esetleg zombi fanatikusok, kipróbáltál ezt a fajt, vannak negatív és pozitív tapasztalataik esetleg ötleteik a fajjal kapcsolatban, hogyan is lehetne "életképes" élőhalott országot kialakítani!
Én voltam hullával sokszor..
Aban nem rssz, mert 4000-5000 hein te sem akarsz betegséget.... amúgy hulla kereskedő 5. szinten, 70% barakk 25% ház 5% bank... azt uccu neki, meg se állj, püfölj minen feletted lévő, nálad alacsonyabb sorszámú országot, és ne torpanj meg... akkor jól tudsz száguldani, de a fentebbi szinteken nem tudom, ott gyengusz, bónusz ide vagy oda... lehetne legalább egy 20%os lakitekije is, hiszen hulla, nem számít neki hogy van elraktározva....
Reply With Quote
  #3  
Old 01-29-2006, 12:47
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én max egy nagoyn kitalált szöviben tudom leképzelni, hogy ahulla jó legyen. Aban meg nem hiszem, hogy a betegség olyan szörnyü lenne,d e aztse,h ogy nagoyn beütnének valakit a hullák.
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
  #4  
Old 01-29-2006, 12:48
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

hiába lenne 20as lakitekije, ha nemtudja megvéden
Ha meg faji bónusznak gondolod mint a törpénél... hát úgy lehet, hogy többen játszanának vele..
Reply With Quote
  #5  
Old 01-29-2006, 12:49
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

4-5k hekire eljutni hullával az nemkismeló:P
Reply With Quote
  #6  
Old 01-29-2006, 12:50
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by MiKoR
hiába lenne 20as lakitekije, ha nemtudja megvéden
Ha meg faji bónusznak gondolod mint a törpénél... hát úgy lehet, hogy többen játszanának vele..
bónusznak gondoltam..... a hulla csak tudósként tekizzen 5%ért, ne máshogy! jó pap holtáig tanul, azután nem tud
Reply With Quote
  #7  
Old 01-29-2006, 12:55
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

V ben kedvenceim szoktak lenni a hasonló felállású hulla kereskedők....300heki körül max. 10kör alatt lentvan a betegség 10milláért nekem megéri
főleg, hogy még, ha 3k íjásza van tornyokkal azis egszerűen beüthető
Reply With Quote
  #8  
Old 01-29-2006, 12:55
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

hívtak már only zombi szövibe (én óriás varázsló voltam), de megfutamodtam
Reply With Quote
  #9  
Old 01-29-2006, 13:03
MiKoR
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default válasz

Eredeti szerző: ATI
A pénzt be kell védeni, raktár felesleges. Ha építeni akarsz, majd veszel anyagot, és egyből el is tünteted, akkor nem tudják lelopni a raktáraidat. Embereket mindig lopnak, arra rá kell számolni, és akkor nincs gond.


vegyünk 200hekit abból, mondjuk felhúzol 140 barakkot (5600sereg) 55ház kell az eltartáshoz és marad 5 bankra helyed...
hát, sajátos é akkor még nemloptak embereket, persze vipple könyebb
csak nemtom 5.6k eltitel modnjuk mihez mész be
Reply With Quote
  #10  
Old 01-29-2006, 14:04
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

én személy szerint eddig félig kicsináltam egy hullákból álló szövit, egyedül, ember toliként. nálam pattant 38k ló és 10k elit is, de egy már törölt, 1 meg kijött fullra és levertem, a gyújtásnál meg 8-9 ház éget/gyújtás. Szóval, aki hullával komolyan akar játszani, az nagyon megszenved vele
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 15:31
Írás, olvasás, kopás, avagy minden ami tekercs Lacc Stratégia & Tippek 3 08-05-2007 20:34
Tényleg halálra van ítélve az elf? -(0Kristóf0)- Stratégia & Tippek 94 05-19-2007 22:22


All times are GMT +1. The time now is 23:39.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu