Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > A fórumról... :)
Register Stats Members List Today's Posts

A fórumról... :) Tippek, észrevételek ezzel a fórummal kapcsolatban.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 04-13-2007, 10:55
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

A fórum nagytakarítása megtörtént. Legközelebb... Majd... De ez tuti előbb lesz, mint a névváltoztatási lehetőség, úgyhogy mindenki olyan címen maradjon, amivel a Hódban is játszik.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 06-25-2007, 19:34
sasa sasa is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Budapest
Posts: 116
Activity: 0%
Longevity: 92%
Question

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A fórum nagytakarítása megtörtént. Legközelebb... Majd... De ez tuti előbb lesz, mint a névváltoztatási lehetőség, úgyhogy mindenki olyan címen maradjon, amivel a Hódban is játszik.
Kaptam egy ilyen sablon levelet:
Szia!

Ehhez a fórumregisztrációhoz nem tartozik a Hódítóban ország. A fórumszabályok értelmében csak olyan emberek használhatják a fórumot, akik a Hódítóban is aktívan játszanak. Amennyiben van országod, csak nem azon az e-mail címen, amin a fórumos beceneved, úgy kérlek, hogy a fórumos e-mail címedet írd át arra, ami a Hódítóban használt címed.

Ha ez nem történik meg ezen a héten, a fórumregisztrációd törlésre kerül. Ez esetben ha ismét fórumozni szeretnél, újra regisztrálnod kell.

Köszönöm megértésed.

Érteni értem. Arról van szó, hogy ez a mail cím egy hajdani angol országhoz kapcsolódik, de az az ország a napokban törölve lett. (Én töröltem...)
Van még a Hódítóban országom, csak az ahhoz kapcsolódó emíil cím bant kapott. Tisztában vagyok vele, hogy miért kaptam.
Az lenne a kérésem, hogy ezt a nicket át tudjam váltani a bannolt címre.

Indoklás: A kitiltás az akkori művészkedésem nyomán érthető és elfogadható. Ha jól gondolom, akkor a cél az volt, mivel vétettem a fórum szabálya ellen, hogy ne írjak és ne tegyek több sértő dolgot.
Mikor ezt a nicket regeltem megkérdeztem, hogy megkerülhetem-e ilyen módon a rendszert? A válaszod igenlő volt. (mégegyszer köszi) Már akkor is furcsa volt, hogy ilyen formán vissza lehet jönni.... Szóval a kitiltás szerintem elvesztette eredeti értelmét. Azóta nem sok vizet zavarok itt, csak néha írogatok.
Tudom, hogy a kivételezés lavinát indíthat el. Ezért elég, ha röviden válaszolsz.
Előre is köszi.
Reply With Quote
  #13  
Old 06-25-2007, 21:01
sasa sasa is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Budapest
Posts: 116
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Tudom, hogy most is meg lehet kerülni a dolgokat. mert akárhol indíthatok egy újabb orit, bármilyen címre. Végül pedig csak azt a címet kell ide beírnom, az orit meg leszabiztatni.
Ha más nem marad, valószínűleg ezt fogom tenni. De nem tetszik, hogy csinálok egy felesleges orit, meg egy felesleges email címet. Így is van már elég címem.
Lehet, hogy csak egyre kellene irányítani minden levelet. Meg azt a "néhány" spamet is, amit naponta kapok...
Nekem egyszerűbb lenne, a tiltott címet használni és nem kellene még egy mély szabis országgal terhelni a rendszert. Ennyi.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
több kisebb, vagy 1 nagy sereg ha nincs védő? tsandor Segítség 51 12-16-2006 14:11
Mért nincs katonapiac 5/Q-ban? Liza itt is... Általános beszélgetés Hódítós témákban 132 12-07-2006 17:21
Alucard orik :D Alucard Országlisták 20 07-10-2006 23:39


All times are GMT +1. The time now is 13:02.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu