Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #10971  
Old 06-06-2011, 15:19
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 16%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Kalapácska View Post
Kérdezd Ts-t ők is kötöttek nemrégen
Ha valaki ilyet mondott neked, akkor hazudott.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
Sponsored Links
  #10972  
Old 06-06-2011, 15:44
Kalapácska Kalapácska is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Location: Budapest XVIII. kerület
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Ha valaki ilyet mondott neked, akkor hazudott.
Ts nekem ne szenteskedj itt .... tudom amit tudok
Tudok arról a néhány szóbeli mnt-ről
Reply With Quote
  #10973  
Old 06-06-2011, 17:43
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Ghosti View Post
Miert nem mondod meg az igazat nincs benne semmi. Azutan hogy Bagoly nyugdijazta magat leestunk mint klan a sargafold ala. En megszoltam hogy tul sok a problema, ezt nem igy kell csinalni, ha nem eros kezzel fogod meg akkor megszunik a klan letezni, neked ez nem tetszett es arrebb alltal Barmikor vissza johettel volna, a te dontesed volt hogy elmentel.
A sikeres klánütés után kezdtél el belekötni mindenbe. Egy klánnak nem arról kell szólnia, hogy egy valaki megmondja, hogy mit csináljon a másik kilenc, hanem arról, hogy közösen hozzuk meg a fontosabb döntéseket, az elhanyagolható dolgokban meg döntsön a vezér. Én ilyen vagyok, ezt vallom. De a hátba támadós dolgokat utálom. TE ezt tetted, a klán nem engedhette meg magának, hogy egy magas hekis orkot bukjon, így inkább leléptem. Ennyi a történet, de ezt te is pontosan tudod, szóval ne ferdíts, ha megkérhetlek.

REngeteg ötletem volt és épp egy klánütést is terveztem, a legtöbb dolog akkor adott volt hozzá, már csak némi egység, meg aktivitás kellett volna, hogy megüssük azt a klánt (hogy ki lett volna, most már tök mindegy). De te úgy viselkedtél, hogy az kritikán aluli. Szerintem inkább azt fájt, hogy Laci, nekem adta át a vezérséget, mert bennem látott fantáziát.

nem muszáj válaszolnod, nem érdekel túlzottan

Last edited by Hex; 06-06-2011 at 17:48..
Reply With Quote
  #10974  
Old 06-06-2011, 21:49
Kalapácska Kalapácska is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Location: Budapest XVIII. kerület
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
A sikeres klánütés után kezdtél el belekötni mindenbe. Egy klánnak nem arról kell szólnia, hogy egy valaki megmondja, hogy mit csináljon a másik kilenc, hanem arról, hogy közösen hozzuk meg a fontosabb döntéseket, az elhanyagolható dolgokban meg döntsön a vezér. Én ilyen vagyok, ezt vallom. De a hátba támadós dolgokat utálom. TE ezt tetted, a klán nem engedhette meg magának, hogy egy magas hekis orkot bukjon, így inkább leléptem. Ennyi a történet, de ezt te is pontosan tudod, szóval ne ferdíts, ha megkérhetlek.

REngeteg ötletem volt és épp egy klánütést is terveztem, a legtöbb dolog akkor adott volt hozzá, már csak némi egység, meg aktivitás kellett volna, hogy megüssük azt a klánt (hogy ki lett volna, most már tök mindegy). De te úgy viselkedtél, hogy az kritikán aluli. Szerintem inkább azt fájt, hogy Laci, nekem adta át a vezérséget, mert bennem látott fantáziát.

nem muszáj válaszolnod, nem érdekel túlzottan
Szerintem ezt nem itt kellene megvitatnotok .....

Személyes véleményem a vezér a főnök !!
Apróbb dolgokat eldönthet bárki a klánban , a vezér határoza meg a hosszú távú stratégiát akár a többiek bevonásával ..
De a mindenki azt csinál amit akar klánok életképtelenek szerintem ))
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Kalapácska For This Useful Post:
  #10975  
Old 06-07-2011, 00:58
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Kalapácska View Post
Szerintem ezt nem itt kellene megvitatnotok .....

Személyes véleményem a vezér a főnök !!
Apróbb dolgokat eldönthet bárki a klánban , a vezér határoza meg a hosszú távú stratégiát akár a többiek bevonásával ..
De a mindenki azt csinál amit akar klánok életképtelenek szerintem ))
Kivételesen igazat adok neked. De nem ennyire durva ez , mit ahogy kiérződik belőle. A vezér elvállalt egy szerepet, ami több felelősséggel jár, mint a többieké. Közösen kialakítják a klánfelépítést, közösen megtervezik a célokat, de ebben is a vezér szerepe a nagyobb. Általában pont azért, mert a vezér felelőssége nagyobb, ezért többet gondolkodik a jövőn, mint a többiek.

És egyetértünk, ha nincs egy vezér, aki összetartja a csapatot, akkor akkor az szét fog hullani. Ha mindenki a saját feje után megy, abból sose fog kisülni semmi jó. Figyelni kell egymásra, és együtt cselekedni.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
  #10976  
Old 06-07-2011, 04:25
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
A sikeres klánütés után kezdtél el belekötni mindenbe. Egy klánnak nem arról kell szólnia, hogy egy valaki megmondja, hogy mit csináljon a másik kilenc, hanem arról, hogy közösen hozzuk meg a fontosabb döntéseket, az elhanyagolható dolgokban meg döntsön a vezér. Én ilyen vagyok, ezt vallom.
Ez pont forditva van. Es pont olyanon keletkezett a vita ami semleges volt. Egy irto konnyu dolog egy vezertol kiadni a parancsot, nem lessz itt senki rajtad kivul akkor elmegyunk szabira intezzetek a piacot. Nem 2 napig vitatkozni errol

Quote:
De a hátba támadós dolgokat utálom. TE ezt tetted, a klán nem engedhette meg magának, hogy egy magas hekis orkot bukjon, így inkább leléptem. Ennyi a történet, de ezt te is pontosan tudod, szóval ne ferdíts, ha megkérhetlek.
Nem voltal hatba tamadva, nyiltan a szoviforumra tettem ki amit gondoltam hogy a tobbiek is hozza tudjanak szolni.

Quote:
REngeteg ötletem volt és épp egy klánütést is terveztem, a legtöbb dolog akkor adott volt hozzá, már csak némi egység, meg aktivitás kellett volna, hogy megüssük azt a klánt (hogy ki lett volna, most már tök mindegy). De te úgy viselkedtél, hogy az kritikán aluli. Szerintem inkább azt fájt, hogy Laci, nekem adta át a vezérséget, mert bennem látott fantáziát..
Az otletek jok voltak, de nem akkor rogton, hanem mondjuk azutan hogy elintezted volna hogyan etessuk az orikat, nincs torpe keriteni kell eggyet, feleltunk majdnem mindent mert a Lamak 6 hetig a nyakunkba voltak. Es az akkori vezer alltal az allando orik kidobasa miatt a moral is irtora le volt csokkenve.

Quote:
Szerintem inkább azt fájt, hogy Laci, nekem adta át a vezérséget, mert bennem látott fantáziát..
Te lettel a vezer mert velem egyutt mas nem akarta bevallalni A bizonyitekot elkuldtem priviben Szilveszter elott mar ugy volt hogy a sok privat gond miatt, ami Novemberbe ram szakadt en kimegyek SZKre amig konnyebb nem lessz az eletem. Csak mivel a Csak egy maradhat szovi nekem nemcsak egy szorakozas hanem olyan mar mintha egy csalad lennek igy a klantarsaim eletmento segitcsegevel maradtam. Es az 'eletmento'-t szo szerint ertheted.

Quote:
nem muszáj válaszolnod, nem érdekel túlzottan
De megvalaszoltam mert ez nem egeszen ugy van ahogy te gondolod De mar engem sem erdekel, ott hagytad a klant amikor legjobban kellett valaki megfogni a lefele valo zuhanasat, es miert mert en megszoltam valamit es neked nem tetszett hogy mertem ilyet tenni
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
  #10977  
Old 06-07-2011, 04:38
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Én nem így látom ezeket a dolgokat. Megpróbálsz belemagyarázni dolgokat, de attól még nem úgy vannak.

olcsó volt a kati, nem fogom eladatni egy klánszabi miatt a tartalékot. 3 órás szabik voltak, arra a 10 mp-re visszalehetett jönnie az illetőnek szabiról minden probléma nélkül. Más sem tette volna. De neked csak a kötözködésen és a síráson járt az eszed, ennyi. és ezzel a véleményemmel nem voltam egyedül a klánban, sőt...

a morállal sem volt gond, mert épp akkor ütöttünk klánt is...

Egyedül, csak miattad hagytam ott a klánt, én nem fogok marhaságokon vitatkozgatni. Ennyi a történet.

Mi az hoyg nem tetszett? mindenki el volt hűlve, hogy mit garázdálkodsz belső fórumon, én még sem raktalak ki a klánból, pedig megérdemelted volna, inkább eljöttem. Szó sem volt róla, hogy nem tetszett, inkább az, hogy nem tőled vártam ilyet. Mivel téged kedveltelek Laci utána legjobban. Plusz, ez az abba hagyom a játékot dolog is az elejétől látszódott, érződött rajtad, hogy kamu az egész. 100%-ig biztos voltam benne. És igazam is lett

Last edited by Hex; 06-07-2011 at 04:48..
Reply With Quote
  #10978  
Old 06-07-2011, 08:08
Kalapácska Kalapácska is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Location: Budapest XVIII. kerület
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

2011-06-06 19:01:09 PetiKE (#624077) elfoglalt 529 hektárt Loki`ds (#439501) országától.

grat
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Kalapácska For This Useful Post:
  #10979  
Old 06-07-2011, 12:10
Die furrer Die furrer is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 13
Activity: 0%
Longevity: 70%
Default

Quote:
Originally Posted by Kalapácska View Post
2011-06-06 19:01:09 PetiKE (#624077) elfoglalt 529 hektárt Loki`ds (#439501) országától.

grat

Jó lenne tudni, mennyibe kerult .....

Jó lenne tudni, mennyibe kerult .....

Last edited by Ati; 06-07-2011 at 12:15..
Reply With Quote
  #10980  
Old 06-07-2011, 12:16
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Die furrer View Post
Jó lenne tudni, mennyibe kerult .....

Jó lenne tudni, mennyibe kerult .....
Az tök mindegy, de nagyon szép látni az utána történteket
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Pool For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 7 (0 members and 7 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 18:21.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu