Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 06-22-2011, 23:19
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Aki akar, most is tud egy orszaggal forumozni, vagy ha nagyon fontos, alairja.
Azért azon Te is kibuktál, amikor a századik fórummeghívó kérést kaptad.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 06-22-2011, 23:23
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Azért azon Te is kibuktál, amikor a századik fórummeghívó kérést kaptad.
Igen, ez szerencsere egy db hulye, aki 200 anarchista csoportos orszagat meghivatja a kezdokre, es aztan elszabizza oket.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #13  
Old 06-23-2011, 11:59
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Lenne ennek szerintetek értelme?

Innen egy további lépés lehet, hogy az üzeneteket központilag lehetne kezelni, 5 ország esetén ne mind az 5 országba kelljen belépkedni. Főleg anarchosoknál látom ennek értelmét.
A közepén leesett hogy a belső fórumokról van szó. Ritkán járok arra, de amikor mégis, nehézséget okoz a külön-külön országokból írogatókat egyként kezelni és kibogozni h miről beszélnek. Úh igen, látnám értelmét.

Kis számú orival játszva nincs gondom az üzenetek kezelésével, de elhiszem hogy az anarchosoknak ez probléma. Nem zavarna a központi kezelés, ha nem alakulna ki keveredés. Például úgy, ha a válaszlevélnél automatikusan az az ori lenne a feladó, amelyiknek címezték a levelet. Meg különválasztva az aktuális ori üzeneteitől a többiét, vagy elrejtve azokat, hogy ne akarjam megérteni mondjuk 4L-ből mit akarnak tőlem, mikor 3I-ben vagyok épp.
__________________

Reply With Quote
  #14  
Old 10-21-2011, 09:10
Lord Belward's Avatar
Lord Belward Lord Belward is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2010
Location: Budapest
Posts: 92
Activity: 0%
Longevity: 73%
Default

Többször s feljött ez a kédés a belső fórumon..

Egyik alkalommal Sárkival beszéltük az Ismerkedésen, hogy lehetne Nicknév alapú a belső fórum, mert van akinek sok-sok országa van, és mindig másból fórumozik, és néha nem tudjuk hogy ki-kicsoda.

A minap a Lalával beszéltük a Kezdők fórumán azt, hogy nem feltétlen nicknév alapján, mert mivan hogyha Zoliból lesz 4? Inkább kiválasztható országnév alapján lenne az, hogy ki-kicsoda. Mint ő említette, hogy Ő inkább országnév alapján tartja számon az embereket.

Én azt a megoldást támogatnám, hogy egy bizonyos országnév jelenjen meg.

Ezt én úgy oldottam meg, hogy a fórumozó országon kívül mindenhonnan töröltem a fórumot. Nekem ez egyszerű volt, mert ez a fórumozó országom az A-s ország. De, pl Lala említette, hogy neki nem az A-s ország (pontosan nem emlékszem az országnévre, de ha eszembejut utólag módosítom).

Mi van akkor, hogy ha azaz ország amiből fórumoznék, szabira kerül, és az összes többiből töröltem a fórumokat? A support egyszer vissza tudja adni, ezt tudom. De sajnos nem ez a jó megoldás.

Summa summárum, én támogatnám az országnév alapú megjelenítést a belső fórumokon.


Az üzenetek csoportos kezelését én csak a diplomácia miatt nem szeretném egy országba kérni. (Kivétel, hogy ha nem lenne gond abból, és az ellen tudná kezelni, hogy egy teljesen más országból írogatok neki egy teljesen más ország diplomáciájával kapcsolatban.) Illetve ha mégis ide jönnének, akkor kellene mellé csoportszám, hogy végülis tudjam miről beszél az illető. Ha az 1/A-s országomba kapok a 5/X-re vonatkozóan zöldet.

Én pl., azt szoktam csinálni, hogy Email értesítést kérek üzenetek esetén, és így ha nem játszom azzal az országgal sokat, (termelő, tekiíró, vagy anarchos) akkor jön egy levél hogy írtak, és igy céltudatosan abba az országba lépek be.

De én a lustaságom miatt támogatnám azt, hogy minden adminisztrációt, egy országból tudnék végezni. (Levelzés és fórum.)

A minap írt valaki a kezdők fórumára, és utána javította magát, hogy "Hupsz, rossz országból írtam" oké, de végül is, nem derül ki, hogy mi lenne a "Jó" országa.
__________________
Ne kívánd ellenséged halálát, segíts neki, hogy önmaga kívánja azt!

--
Belward the Shadowdancer (#276362) [1/A] ,
Reply With Quote
  #15  
Old 10-21-2011, 09:29
LuciFero LuciFero is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 46
Activity: 0%
Longevity: 68%
Default

Ez mind szep es jo, de mi lesz azokkal az orszagokkal, amik csak azert vannak osszekapcsolva, mert ugyanarrolo az IP cimrol hoditoznak.
Ismerek egy par ilyen esetet is. Akkor a foorszag fogja kezelni a tobbi orszag uzeneteit meg akkor is, ha nem a sajatja a tobbi orszag?
Reply With Quote
  #16  
Old 10-21-2011, 09:33
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Lord Belward View Post
Többször s feljött ez a kédés a belső fórumon..

Egyik alkalommal Sárkival beszéltük az Ismerkedésen, hogy lehetne Nicknév alapú a belső fórum, mert van akinek sok-sok országa van, és mindig másból fórumozik, és néha nem tudjuk hogy ki-kicsoda.

A minap a Lalával beszéltük a Kezdők fórumán azt, hogy nem feltétlen nicknév alapján, mert mivan hogyha Zoliból lesz 4? Inkább kiválasztható országnév alapján lenne az, hogy ki-kicsoda. Mint ő említette, hogy Ő inkább országnév alapján tartja számon az embereket.

Én azt a megoldást támogatnám, hogy egy bizonyos országnév jelenjen meg.

Ezt én úgy oldottam meg, hogy a fórumozó országon kívül mindenhonnan töröltem a fórumot. Nekem ez egyszerű volt, mert ez a fórumozó országom az A-s ország. De, pl Lala említette, hogy neki nem az A-s ország (pontosan nem emlékszem az országnévre, de ha eszembejut utólag módosítom).

Mi van akkor, hogy ha azaz ország amiből fórumoznék, szabira kerül, és az összes többiből töröltem a fórumokat? A support egyszer vissza tudja adni, ezt tudom. De sajnos nem ez a jó megoldás.

Summa summárum, én támogatnám az országnév alapú megjelenítést a belső fórumokon.


Az üzenetek csoportos kezelését én csak a diplomácia miatt nem szeretném egy országba kérni. (Kivétel, hogy ha nem lenne gond abból, és az ellen tudná kezelni, hogy egy teljesen más országból írogatok neki egy teljesen más ország diplomáciájával kapcsolatban.) Illetve ha mégis ide jönnének, akkor kellene mellé csoportszám, hogy végülis tudjam miről beszél az illető. Ha az 1/A-s országomba kapok a 5/X-re vonatkozóan zöldet.

Én pl., azt szoktam csinálni, hogy Email értesítést kérek üzenetek esetén, és így ha nem játszom azzal az országgal sokat, (termelő, tekiíró, vagy anarchos) akkor jön egy levél hogy írtak, és igy céltudatosan abba az országba lépek be.

De én a lustaságom miatt támogatnám azt, hogy minden adminisztrációt, egy országból tudnék végezni. (Levelzés és fórum.)

A minap írt valaki a kezdők fórumára, és utána javította magát, hogy "Hupsz, rossz országból írtam" oké, de végül is, nem derül ki, hogy mi lenne a "Jó" országa.
Most nem így van?
Szerintem meg jó ez így, ahogy van, nem feltétlen kell mindenkinek tudnia, hogy ki ír fórumra...
Reply With Quote
  #17  
Old 10-21-2011, 09:42
Lord Belward's Avatar
Lord Belward Lord Belward is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2010
Location: Budapest
Posts: 92
Activity: 0%
Longevity: 73%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Most nem így van?
Szerintem meg jó ez így, ahogy van, nem feltétlen kell mindenkinek tudnia, hogy ki ír fórumra...
De így van. Én spec örülnék annak, hogy ha tudnám az országot emberhez kötnöm. Illetve olyan országnévhez amit ismerek. Nem fogom megtanulni mindenkinek az országát, csak hogy tudjam kivel fórumozok.

És nem azért akarom tudni, mert ismeretlennel tahóbb vagyok vagy pont fordítva. Hanem... mert... csak. Kell ezt kifejteni? Ismerőssel lazábban beszélgetek mint ismeretlennel.
__________________
Ne kívánd ellenséged halálát, segíts neki, hogy önmaga kívánja azt!

--
Belward the Shadowdancer (#276362) [1/A] ,
Reply With Quote
  #18  
Old 10-21-2011, 12:41
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Lord Belward View Post
Mi van akkor, hogy ha azaz ország amiből fórumoznék, szabira kerül, és az összes többiből töröltem a fórumokat? A support egyszer vissza tudja adni, ezt tudom. De sajnos nem ez a jó megoldás.
Az a hétvégi játék. Ha valakit kivágtak egy fórumról, mert nem oda való, akkor az ügyfélszolgálat se fog visszatenni a fórumgazda akarata ellenére. Ha kiléptél, vagy kitettek, az végleges.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ország Fagyasztása djibron Segítség 4 07-05-2010 21:27
ország lefagyasztása, amíg ország másik megelőzi NorB Megvalósult javaslatok 284 07-25-2008 18:33
Ország összekapcsolása Hunor a sirály Segítség 1 02-25-2007 15:57
Új ország indítása. Szyriusz Elvetett javaslatok 2 02-21-2007 10:16
1 ország vs. 2-3 ország BeeLord Stratégia & Tippek 18 08-17-2006 23:06


All times are GMT +1. The time now is 22:31.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu