Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 08-11-2010, 00:00
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default Black Dragon

Szeretném ezt a topik-ot a fent említett klán sajátjának tekinteni. Legyen ez egy kultúrált beszélgetés színtere.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 08-11-2010, 00:01
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Most nincsenek igazán ehhez kapcsolódó események, csak egy, ami a topic indításának apropója: szeretném tudni, hogy mikor alakult meg a klán.

Azokhoz fordulok most, akik mentettek el kláneseményeket 2008 első negyedévében.

Olyan pluszokat tudok adni a kereséshez, hogy:
-a klánt Wolfi cimborám, ugyanilyen nevű országával alapította 2008 elején
-én 2008.04.09-én újráztam a Big Gun-ban, ott kb 1 hónapot eltöltöttem, majd egy kicsit a lámavadászoknál, majd bekerültem a Black dragonba.

Remélem lesznek akik tudnak segíteni
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)

Last edited by vityu; 08-11-2010 at 09:25.. Reason: azí, mert hamarabb mentem én az A-ba, csak újráztam, tehát hülyeséget beszéltem :)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
  #3  
Old 08-11-2010, 00:43
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Már ha itt a topik, akkor írok egy kicsit bele.

Amikor a klánba léptem, akkor egy 4fős klánocska volt. Az akkori tagjai voltak:
- Wolfi
- Janesz
- Dinamó (átigazolt a Furiánokhoz)
- Beton (Fájdalmas, veszekedős búcsút vettünk 400k magasságában)

Amikor beléptem, Dinán kívül mindenki a top-ban volt. A helyzet siralmas volt... A Big gun, a lámák után kicsit kellemetlen volt látni az üres országokat és az 5 országra jutó 7mrd klánvagyont. De szépen lassan, termeléssel majd ütögetés és termelés váltakozásával szépen maradtunk a top10% környékén. Sajnos az első ütéseinket (velem) nem örökítettem meg, így nem is tudom őket bemásolni. (Így ezek is érdekelnének.)

Nemsokkal ezek után elkezdtem a klánt szervezni. Wolfi nagyon kitartott amellett, hogy maradjunk kis fős klán, de aztán mégis nekiálltunk új országok beszervezéséhez. Lehet, hogy nem sorban, de megemlékszem róluk:
- Joshi, aki már nem tag.
- Norbi, aki szintén külön utakon jár már
- Robi
- Csabi, aki jelenleg a MiniGun oszlopos tagja
- Pit, aki új országával új helyen van
- Feri
- Balázs, aki jelenleg szk-n csücsül
- Viktor, aki jelenleg a Pannonban van

Ezután voltak kisebb problémáink, mert jöttek emberek, de vagy nem akartak együttműködni, vagy megunták a játékot, és sajnálják, hogy nem hamarabb kerültek ide.

- Hobó, aki sajnos a Látnokban van jelenleg
- Árpi, és Norbi, akik befejezték a játékot

A sikertelen tagfelvételeket egy ajánlat változtatta meg, ami nagyon kecsegtető volt, de végül csak egy vált belőle valóra.

- Bence

Majd mostanában volt újabb tagfelvétel:

- Beton visszakerült
- Sam
- Inka

A történelmet aszerint bontom korszakokra, hogy éppen ki volt az aktuális ellenség. Így 3 korszak volt:
1: egyéniben a Csak egy maradhat... korszak. Velük állandó harcaink voltak, leginkább a hiénázásaik maradtak meg, és a sunyi, hajnali kis sereges támadásaik
2: klánharcok a Mi nem menekülünk, hanem visszafelé nyilazunk! klánnal. Oda vissza ütögettük egymást. Közben természetesen nem hiányozhattak a Csak egy maradhatosok hiénái.
3: Harcok a pékekkel. Ez kb fél évig tartott.

Jelenleg újult erővel vágunk neki egy talán újabb kornak.

(Jé, ha módosítok egy hsz-t, akkor eltűnnek a kezek... Ezt eddig még nem vettem észre...)
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)

Last edited by vityu; 08-11-2010 at 21:22.. Reason: kifelejtettem tegnap este Viktort, szégyellem magam...
Reply With Quote
The Following 7 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
  #4  
Old 08-11-2010, 09:56
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Az alakulás:

2008-03-24 09:46:33 Új szövetség alakult: Wolfi szövetsége
2008-03-24 20:10:33 Wolfi szövetsége (#3270) új neve: Wolfi


Az első vereség:

2008-03-28 12:01:08 Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos! (#2830) támadást indított Wolfi (#3270) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 244 hektár földet.


Az első nyertes csata:

2008-03-28 13:01:09 Wolfi (#3270) támadást indított Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos! (#2830) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 516 hektár földet.


A legnagyobb földszerzés:

2008-05-06 01:01:03 Wolfi (#3270) támadást indított Földfoglalók (#2342) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 1526 hektár földet.


A legnagyobb földvesztés:

2008-04-12 18:01:15 Földfoglalók (#2342) támadást indított Wolfi (#3270) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 1194 hektár földet.


A névváltás:

2008-05-15 10:58:43 Wolfi (#3270) új neve: Black Dragon


Új névvel az első sikeres csata:

2008-05-18 17:01:12 Black Dragon (#3270) támadást indított Született gyilkosok!:-) (#2605) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 418 hektár földet.


Új névvel az első földvesztés:

2008-08-26 22:01:06 Szkarabeusz (#2478) támadást indított Black Dragon (#3270) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 990 hektár földet.


Új névvel a legnagyobb foglalás:

2010-06-11 04:01:17 Black Dragon (#3270) támadást indított Olümposz (#3735) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 8210 hektár földet.


Új névvel a legnagyobb földvesztés:

2009-12-15 10:01:12 In memoriam Pééékek! (#3130) támadást indított Black Dragon (#3270) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 12738 hektár földet.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 27 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #5  
Old 08-11-2010, 13:39
djibron djibron is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 115
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Azért csak annyit, hogy a nem túl távoli jövőben azért soha nem lehet majd tudni tag leszek-e még.
Reply With Quote
  #6  
Old 08-11-2010, 15:11
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Nagyon tetszik ez a topic. Vagyis a célja és a lehetőség amit magában hordoz. Ezzel az ötlettel nagyot léphetne az 1A a legális és átlátható körülmények felé és minden klánnak lehetőséget nyújt a bemutatkozásra és a megosztható információk dicsőségek és életút megismerésére. Grat Vityu!

Lehet mi is csinálunk majd ilyet
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to monro For This Useful Post:
  #7  
Old 08-11-2010, 15:23
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post

A történelmet aszerint bontom korszakokra, hogy éppen ki volt az aktuális ellenség. Így 3 korszak volt:
1: egyéniben a Csak egy maradhat... korszak. Velük állandó harcaink voltak, leginkább a hiénázásaik maradtak meg, és a sunyi, hajnali kis sereges támadásaik
2: klánharcok a Mi nem menekülünk, hanem visszafelé nyilazunk! klánnal. Oda vissza ütögettük egymást. Közben természetesen nem hiányozhattak a Csak egy maradhatosok hiénái.
3: Harcok a pékekkel. Ez kb fél évig tartott.

Jelenleg újult erővel vágunk neki egy talán újabb kornak.
Nos a Csak egy maradhatos korszakhoz hozzászólva. Azért azt erősnek érzem hogy itt fórumon feltünteted őket mint egy hiéna klán! Nekem a szívemhez közel áll az a klán Claívsolais orimmal nagyon sok időt töltöttem el ott, illetve Nobodyval is és emlékszem hogy mikor én ott voltam akkor mindig mi voltunk az agresszorok. Lehet hogy veletek szemben éppen nem. De ezt Orsi is megtudja erősíteni mert ő is ott volt akkor abban a klánban ő volt az ork tudós én meg a tábornok és ütögettünk mi ott elég szépen

És akik abban a klánba vannak mindegyikőjüket tisztelem! És a mai napig bármikor visszamennék ha úgy adódna!

De a mostani klánommal is megvagyok elégedve!
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Dragi For This Useful Post:
  #8  
Old 08-11-2010, 15:28
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Nos a Csak egy maradhatos korszakhoz hozzászólva. Azért azt erősnek érzem hogy itt fórumon feltünteted őket mint egy hiéna klán! Nekem a szívemhez közel áll az a klán Claívsolais orimmal nagyon sok időt töltöttem el ott, illetve Nobodyval is és emlékszem hogy mikor én ott voltam akkor mindig mi voltunk az agresszorok. Lehet hogy veletek szemben éppen nem. De ezt Orsi is megtudja erősíteni mert ő is ott volt akkor abban a klánban ő volt az ork tudós én meg a tábornok és ütögettünk mi ott elég szépen

És akik abban a klánba vannak mindegyikőjüket tisztelem! És a mai napig bármikor visszamennék ha úgy adódna!

De a mostani klánommal is megvagyok elégedve!
pedig Vityubá elég pontos leírást adott róluk!
__________________
Killer Land re (#353982)
Killer Land0 (#364507)
Killer Land1 (#384284)
Killer Land2 (#513419)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Killer For This Useful Post:
  #9  
Old 08-11-2010, 15:36
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by taszi View Post
pedig Vityubá elég pontos leírást adott róluk!
Rendben Taszi bá, én azt mondtam amiről tudok mikor én ott voltam!
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #10  
Old 08-11-2010, 21:05
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Rendben Taszi bá, én azt mondtam amiről tudok mikor én ott voltam!
Már amikor a Srakvidéken voltam, minden egyes csatára kijöttek. Hálistennek, akkor egy se talált be engem, mert csak barakkot kaptam mindig. Aztán amikor ütögettünk már a Dragonnal, mindig vártuk, hogy jönnek, már a távolban azt kerestük. Aláírom, volt 1-2 olyan klántámadásunk, amikor nem jöttek.

Bagolynak folyamatosan volt rám térkapuja, és nem is egyszer támadott meg hajnalban kicsi seregekkel, volt amikor be is ment, mert az éjszakás bealudt
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
In memoriam Pééékek! vs Black Dragon II. rész Pool Chat 37 08-24-2012 10:15
In memoriam Pééékek! vs Black Dragon Pool Chat 211 12-24-2009 13:14
Dragon Dragi Országlisták 66 10-25-2009 20:35
Dragon, Szamár:)) vs Harcosok Steve Egyéb 116 08-18-2007 08:27


All times are GMT +1. The time now is 16:11.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu