Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 02-22-2011, 22:56
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Kuty, ezt mar akkor is meg akartam kerdezni, de: mi kesztethet egy nagy orszagot arra, hogy ne tartson benn haditekit folyamatosan? Ugy erzem, lopni nem nagyon lopjak, a kopasba meg csak nem halsz bele...
Ez egy jó kérdés, nem tudom miért felejtettem kint, főleg hogy még ipari tekim is volt bent az országban
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 02-23-2011, 09:23
GenXter GenXter is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Dorog
Posts: 172
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

nagyon sajnálom hogy elmentél tölünk,de ha ott boldogabb vagy akkor oké
sok sikert szeretnék kivánni a maradék idődre és rengeteg sikeres csatát
Reply With Quote
  #13  
Old 02-23-2011, 09:36
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by GenXter View Post
nagyon sajnálom hogy elmentél tölünk,de ha ott boldogabb vagy akkor oké
sok sikert szeretnék kivánni a maradék idődre és rengeteg sikeres csatát
a legfőbb gond a motiváció hiánya volt már ott fent,de asszem ez elég látványos volt
új országgal és a kicsik menedzselésével lesz még rendesen kihívás bár túl sok izgalmat nem szeretnék már fordulásig

Úgy érzem elég komoly kihívás felépíteni és vezetni egy teljesen új, stabil klánt, de úgy érzem készen állok rá, legalábbis a tudás megvan már a szürkeállományomban,ezt már csak jól kell használni
itt már senki nem fogja a kezem, nekem kell másokét

Hál isten jó úton halad a klán, és már most kezdenek beérni a "gyümölcsök". még ha kifele annyira nem is látványos, de sokat jelent szerintem, hogy Totyáék első kisérletét is a ráállásra, nem csak én vettem észre. és persze már megvolt a picit keser-édes ébresztés is, mikor hajnal 3kor kijött ránk valaki.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni




Last edited by Kutyuleee; 02-23-2011 at 09:57..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
  #14  
Old 03-23-2011, 10:14
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

És egyik tagunk megint alkotott egy szépet

2011-03-22 17:01:06 Z'Ha'Dum (#4107) támadást indított Levike (#4054) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 740 hektár földet.

2011-03-23 07:01:05 Z'Ha'Dum (#4107) támadást indított *A gonosz varjúk bandája* (#3146) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 822 hektár földet.
2011-03-23 07:01:05 Z'Ha'Dum (#4107) támadást indított *A gonosz varjúk bandája* (#3146) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 704 hektár földet.
2011-03-23 07:01:05 Z'Ha'Dum (#4107) támadást indított *A gonosz varjúk bandája* (#3146) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 518 hektár földet.
2011-03-23 07:01:05 Z'Ha'Dum (#4107) támadást indított *A gonosz varjúk bandája* (#3146) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 323 hektár földet.

Hatalmas grat Zolinak
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
  #15  
Old 03-23-2011, 14:37
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
És egyik tagunk megint alkotott egy szépet

2011-03-22 17:01:06 Z'Ha'Dum (#4107) támadást indított Levike (#4054) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 740 hektár földet.

2011-03-23 07:01:05 Z'Ha'Dum (#4107) támadást indított *A gonosz varjúk bandája* (#3146) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 822 hektár földet.
2011-03-23 07:01:05 Z'Ha'Dum (#4107) támadást indított *A gonosz varjúk bandája* (#3146) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 704 hektár földet.
2011-03-23 07:01:05 Z'Ha'Dum (#4107) támadást indított *A gonosz varjúk bandája* (#3146) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 518 hektár földet.
2011-03-23 07:01:05 Z'Ha'Dum (#4107) támadást indított *A gonosz varjúk bandája* (#3146) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 323 hektár földet.

Hatalmas grat Zolinak
Ha jól tudom, magában van, akkor hogy lehet a Ti egyik tagotok?
Persze, én értem, milyen az, ha valaki kiválik kisklánba, olyan, mintha veletek lenne, de legalább nem kellene reklámozni...
Reply With Quote
  #16  
Old 03-23-2011, 15:19
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Ha jól tudom, magában van, akkor hogy lehet a Ti egyik tagotok?
Persze, én értem, milyen az, ha valaki kiválik kisklánba, olyan, mintha veletek lenne, de legalább nem kellene reklámozni...
Egy volt és jövöbeli tagunknak gratulálok akkor
most komolyan ilyenekbe belekötni Pool.

Minden infót magának szerzett meg, magának tervezte meg mind 2 ütést, magának szúrta ki azt is,hogy inditás elött kimozdult a célpont. én speciel csak a pontlistából értesültem az eseményekről. De ettől függetlenül had gratuláljak neki, és had büszkélkedjek a topicban, direkt ide irtam és nem az A eseményekbe.

Az ilyenekbe annyira fölöslegesnek érzem a kötözködést. ha netán egyszer vmiért 10 orinál többet csatoltok a klánhoz, vagy én mondom magunkénak, majd akkor szidhattok nyugodtan,de ilyen nem lesz.
Dorgos ütéséhez sokkal több közöm volt ilyen szempontból, mert ott mi terveztünk meg neki mindent mielött kilépett. Itt viszont Zoli nézegette ki a célpontokat magának,mérte fel és a kész tervekkel állt elém. Azt hiszem van miért büszkélkednem egy ilyen (volt és leendőbeli) klántárssal.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
  #17  
Old 03-23-2011, 15:21
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Egy volt és jövöbeli tagunknak gratulálok akkor
most komolyan ilyenekbe belekötni Pool.

Minden infót magának szerzett meg, magának tervezte meg mind 2 ütést, magának szúrta ki azt is,hogy inditás elött kimozdult a célpont. én speciel csak a pontlistából értesültem az eseményekről. De ettől függetlenül had gratuláljak neki, és had büszkélkedjek a topicban, direkt ide irtam és nem az A eseményekbe.

Az ilyenekbe annyira fölöslegesnek érzem a kötözködést. ha netán egyszer vmiért 10 orinál többet csatoltok a klánhoz, vagy én mondom magunkénak, majd akkor szidhattok nyugodtan,de ilyen nem lesz.
Dorgos ütéséhez sokkal több közöm volt ilyen szempontból, mert ott mi terveztünk meg neki mindent mielött kilépett. Itt viszont Zoli nézegette ki a célpontokat magának,mérte fel és a kész tervekkel állt elém. Azt hiszem van miért büszkélkednem egy ilyen (volt és leendőbeli) klántárssal.
Nincs semmi bajom vele, csak meglepő volt, hogy 1 fős klán tagja a Te klánodé is
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 01:00.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu