Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 12-10-2006, 19:40
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default MNT változtatása

Már régebben akartam indítani egy ilyen témát, demindig volt fontosabb, amitől nem jutott eszembe. A dolog apropója az, hogy megnéztem az mnt-imet, és volt egy nagy csomó függőben hagyva.
Szóval a javaslat lényege az, hogy egy elküldött kölcsönös mnt ha 24 körig nem kerül elfogadásra, automatikusan szűnjön meg. Megakadályozandó, hogy valaki egyszer csak- esetleg hosszú idővel az mnt küldése után- megtámadja a küldőt, aztán elfogadja az egyezményt, biztosítva a bántatlanságát.
Sponsored Links
  #2  
Old 12-10-2006, 19:43
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,199
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Már régebben akartam indítani egy ilyen témát, demindig volt fontosabb, amitől nem jutott eszembe. A dolog apropója az, hogy megnéztem az mnt-imet, és volt egy nagy csomó függőben hagyva.
Szóval a javaslat lényege az, hogy egy elküldött kölcsönös mnt ha 24 körig nem kerül elfogadásra, automatikusan szűnjön meg. Megakadályozandó, hogy valaki egyszer csak- esetleg hosszú idővel az mnt küldése után- megtámadja a küldőt, aztán elfogadja az egyezményt, biztosítva a bántatlanságát.

Nem hiszem, hogy párnaponta egyszer ne lehetne megnézni az mnt oldalt, hogy mi van ott esetleg függőben.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 12-10-2006, 19:47
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nem hiszem, hogy párnaponta egyszer ne lehetne megnézni az mnt oldalt, hogy mi van ott esetleg függőben.

Biztos meg lehetne, de őszintén, ki foglalkozik vele? Én nagyon régen nem néztem rá ,aztán kiderült, van egy rakás amit illik elfogadnom
  #4  
Old 12-10-2006, 21:09
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Biztos meg lehetne, de őszintén, ki foglalkozik vele? Én nagyon régen nem néztem rá ,aztán kiderült, van egy rakás amit illik elfogadnom
Hat... egyeni szoc. problema....

Igazabol nem tudom aterezni :P

Ne legy ennyire lusta :P
__________________
Remedy
  #5  
Old 12-10-2006, 21:14
Phoenix's Avatar
Phoenix Phoenix is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: In the UK
Posts: 1,518
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

vagy ha nem is ez a fajta megoldás, de legalább Fontos Eseménynek jelezze...arra valahogy jobban odafigyelünk
__________________
"War. War never changes."

[SZ]Régi Nagy Magyarország/Phoenix (#322834)
[SZ]Picurmanoo (#396769)


"All this has happened before, and all this will happen again...
End of line..."

(BattleStar Galactica)
  #6  
Old 12-10-2006, 21:56
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Phoenix View Post
vagy ha nem is ez a fajta megoldás, de legalább Fontos Eseménynek jelezze...arra valahogy jobban odafigyelünk

Nem ez a gond. Elküldök egy mnt-t. Nyilván nem fogadják el azonnal, mert nem feltétlen van benn a tulaj az oriban. Én meg elfelejtem. A pontlistám már szürkén ek jelzi, beleélem magam, hogy mnt-sek vagyunk, aztán egyszer csak jön a sereg...
  #7  
Old 12-10-2006, 22:07
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Lightbulb ha már MNT, akkor csináljuk meg rendesen!

nem egyszerűbb trükk az aljas visszaélések ellen, ha:
  1. Azt kellene beállítani, hogy az elküldött MNTa főmenüben a régi események gomb alá kerülő eseményekkel elentétben, amíg döntés nem jött létre az ügyében, látható maradjon?
  2. Valamint ha az MNT-t küldő országot megtámadja a fogadó fél, akkor az automatikusan jelentse az MNT visszautasítását?
  3. Valamint MNT-t addig ne lehessen küldeni, amíg van támadó serege a küldőnek a fogadó felé?

szerintem ezekkel igazán megszűnne a taktikai elemnek nem nevezhető aljas átverés. Vagy ha nem, hát nem, akkor akinek a lelkiismerete nem bánja, az csinálja, csak egyszer kapjam el. addig meg távolozok MNT fogadás előtt.

Last edited by Senki; 12-10-2006 at 22:15..
  #8  
Old 12-11-2006, 07:27
Atiii
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Látom egyedűl csak Senki értette meg Synkelt!
Ez a probléma tényleg probléma.

Kapok egy kölcsönös ajánlatot és kb.2 hét múlva lealázom tolikkal meg hadival a küldő országot aztán bevédem magam a 2 héttel ezelött kikküldött mnt-vel
Hát nem jó védelmi taktika!

Senki 2.-es pontja a legjobb ennek a kiküszöbölésére


Quote:
Originally Posted by Senki View Post
[*]Valamint ha az MNT-t küldő országot megtámadja a fogadó fél, akkor az automatikusan jelentse az MNT visszautasítását?
Támogatom az ötletet
  #9  
Old 12-11-2006, 11:00
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki View Post
Valamint MNT-t addig ne lehessen küldeni, amíg van támadó serege a küldőnek a fogadó felé?

Ez igen. Ez tenyleg ilyen megkerulheto dolog...mar talalkoztam vele en is haboru lezarasa utani megbeszeleskor..kuldte az mnt-t a szovimre meg a sereget is
Azota nem mnt-zem...
  #10  
Old 12-11-2006, 11:12
petyac petyac is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Budapest
Posts: 252
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki View Post
[*]Valamint ha az MNT-t küldő országot megtámadja a fogadó fél, akkor az automatikusan jelentse az MNT visszautasítását?
Én ezt jónak tartom és támogatom
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Piac változtatása Raw Elvetett javaslatok 3 08-11-2006 10:18
varis és tolis személyiségek változtatása solven Elvetett javaslatok 21 04-20-2006 16:33


All times are GMT +1. The time now is 08:10.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu