Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 09-21-2007, 23:07
szajonara szajonara is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2007
Location: Budapest
Posts: 78
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default Működik a JSZK?

Hi,

Ismét ara fanyarodtam, hogy ide írjak Most már 4/N ben vagyok és szörnyű dolog történt a szövinkel. Még 5 ben kibukott mellőlünk a vari, de ez az élet rendje a gyenge elbukik. Viszont most felvettünk egy új tagot. Az egy dolog, hogy semmiben nem volt együttműködő, de alig fél napja volt velünk egyszercsak elvitte mindenkitől az összes íjat 10 körre úgy hogy őt senki sem támadta. Egy kör múlva 2 ori is ránkszállt. Egy körben 5 sereget indítottak 600 lóval fejenként, az 10 ütés üres oriban, be is vertek rendesen, az új tag nem kommunikál velünk és öt nem ütötték, mindhármunkat szétszedtek, elég rendesen. A vezér kirakta de 24 körnek el kell telnie ahhoz, hogy ne szórakozhasson. Most vitte el másodszor mindenki íját, és megint jönnek felénk. Most rá is megy egy sereg de csak 200 lóval úgy hogy nála kb. 20k íj van 10 körig. Tettünk Jszk-t. De eddig nem történt semmi. Próbáltuk megelőzni és elhozni mindenét annak a körnek az elején amikor visszajött minden hátha akkor nem tud vinni, de vett íjat és megint mindent vitt. Ilyenkor mit lehet tenni???

Last edited by szajonara; 09-28-2007 at 06:25..
Sponsored Links
  #2  
Old 09-21-2007, 23:22
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Elég érdekes szövid van, ha télleg így történt a dolog. Szerintem ha jelentettétek sokkal többet már nem tudtok tenni. Reménykedjetek, hogy a support gyorsan reagál, és kidobják őket anarchba. Segítek reménykedni
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
  #3  
Old 09-21-2007, 23:28
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Elég nyílvánvalónak tűnik, de nem nagyon bizonyítható. Ha nem is rakják át anarchiába őket, én a helyetekben 24 kör után mindent megtennék, hogy megtoroljam ezt a gerinctelen magatartást.
__________________
Pain is temporary, Glory is forever.

csokis-keksz (#410152)
tiramisu (#394553)
  #4  
Old 09-21-2007, 23:45
szajonara szajonara is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2007
Location: Budapest
Posts: 78
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Ha a support nem lép a megtorlás az biztos lesz. Még ha egész éjszaka ütnek, akkor is pár nap alatt megint ütőképesek leszünk. A JSZK-t azért próbáltuk, mert a tiszta játék első lépése az szerintem, de nagy megtorlás lesz, szinte mindenünket kiraktuk a piacra majd ha visszaépítünk legaláb meglesznek, de nagyon szemét a gyerek, úgy látszik éjszaka melózhat mert minden körét úgy kezdi, hogy segítséget kér kb 40x, nehéz lesz tartani de már 120 hekit vesztettünk fejenként lassan nem éri meg nekik ránkjönni, dehát jön még kutyára teherautó!
  #5  
Old 09-21-2007, 23:48
Nanahara Nanahara is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2007
Location: Budapest
Posts: 41
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

miért nem szabiztatok le?
  #6  
Old 09-21-2007, 23:58
szajonara szajonara is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2007
Location: Budapest
Posts: 78
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Nem szokásunk, a volt varink foyton szabizott és el is bukott, a társaim és én inkább a harcolni a végsökig típusok vagyunk
  #7  
Old 09-22-2007, 00:06
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Az jó tipus, de néha beletörik a bicskád. Lásd, most. Ki kellett volna nyomni a szöviből, és beszabizni 72 órára. És akkor legrosszabb esetben is csak 1x tudja megcsinálni. :S
  #8  
Old 09-22-2007, 00:06
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Ezt sztem nem fogja szónélkül hagyni a support.
Dde amúgy amit ajánlani tudok,hogy rakjatok ki piacra mindent.és utolsó körben, mielött bomlik a szövi vegyétek vissza körváltás elött és hivjatok el tőle mindent
(jah és JKSZ és nem JSZK)
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #9  
Old 09-22-2007, 00:16
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Csak szólok, szabizni nem egyszerű, ha van kinn segítő sereged.
Amúgy meg szerintem ez messzemenőleg kimeríti a tisztességtelen játék fogalmát.
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
  #10  
Old 09-22-2007, 00:23
szajonara szajonara is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2007
Location: Budapest
Posts: 78
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Na igen kicsit elírtam Remélem a Support lép bár már megvan a bosszúterv, lehet kár volt jelenteni. Mind a 3an átépülünk mire vége lesz. Itt félelf tudós létemre úgy jártam a legjobban ha mindenől 7k-t tartottam 680 hekin Az íjak mind toronyban, a vari elég hogy ne ártózzanak, a tolikkal beférek majdnem mindenhova, de most 10k toli lesz, a többieknek meg 12k ló fejenként, ork meg óriás biztos üti őket Keményen kapni fognak, ha csak ki nem teszik őket.
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 19:09.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu