Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 08-11-2011, 18:57
CsabexJ CsabexJ is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 3
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default Ujrakezdéskor átvihető-e a jelenlegi VIP körök?

Sziasztok.

Lehet már volt ez a kérdése valakinek, de munkás ember vagyok, és bár egyik kedvenc időtöltésem volt a hoditó, mégis pihentetnem kellet a játékot, mert nem tudtam annyira figyelni mint régen, de szeretném fojtatni...

Szoval a kérdésem az lenne hogy hogyan tudnám megoldani hogy a jelenlegi gnom faj-t átváltsam másra, az országnév, és azonosito nem kötelező, már ugyis olyan rég játszotam, hogy mőár nem köt hozzá, ami lényeges lenne h plusz költés nélkül szeretném átvinni a VIP köreimet, viszont nincs a "ZÉRO-START"-nál követelménynek megirt 10 sms, vagy 5 banki fizetés, és 1500 VIP köröm sincs, nem vagyok olyan gazdag hogy most ennyit költsek, bár szeretném támogatni a játékot, a lehetőségeim nem engedik. Szoval: vip-kör vásárlás nélkül hogyan tudom megváltoztatni a fajt, akár ország, és azonosítóvesztéssel, és akár elölrölkezdéssel. Lehetőleg ne gyertek azzal h következő szinten vagy hasonlo.

Válaszokat előre is köszönöm.

Üdvözlettel Csaba.
Sponsored Links
  #2  
Old 08-11-2011, 19:05
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Ha már léptél szintet, akkor a Beállítások menüpont alatt van újraindulási lehetőséged, ezzel a szintlépéskori állapotot kapod vissza, ezzel újra választhatsz fajt és személyiséget.

Ha még nem léptél szintet, akkor két lehetőség van:

1, ország törlése és új ország regisztrálása -- ez esetben a VIP körök elvesznek, úgyhogy azt előtte még célszerű lejátszani.

2, zéróstart -- ilyenkor megmaradnak a VIP körök is, a név is és a sorszám is, de ezeket leszámítva mindent elölről kell kezdened. Ennek viszont vannak az általad is írt feltételei.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 08-11-2011, 19:11
CsabexJ CsabexJ is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 3
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

Köszönöm szépen.

igen léptem már szintet, jelenleg a 3/I-n vagyok, már ha ez szintlépésnek számit
  #4  
Old 08-11-2011, 19:14
CsabexJ CsabexJ is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 3
Activity: 0%
Longevity: 69%
Default

upsz...nem tudom elöző válaszom hova küldtem, bocsánat ha rossz hejre ment, ha lehet inkább neves a szerencsétlenkedésemen mint ideges légy éjszakás vagyok a héten. szoval a 3/i-n vagyok az ha szintlépésnek számit akkor egyszerü lessz

És nagyon szépen köszönöm a választ
  #5  
Old 08-11-2011, 19:31
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by CsabexJ View Post
Köszönöm szépen.

igen léptem már szintet, jelenleg a 3/I-n vagyok, már ha ez szintlépésnek számit
Az tökéletes, akkor irány a Beállítások menüpont, ott az "Adatok" fül, azon belül pedig az "Ország újrakezdése ezen a szinten".

Itt add meg az országhoz tartozó e-mail címet, majd a jelszavadat. (Fordítva szerepel az oldalon, de direkt ebben a sorrendben írtam, mert sok böngésző felülírja a jelszavadat, ha nem azt írod másodszorra.)

Ezután katt az "Újrakezd" gombra, és már állíthatsz is új fajt és személyiséget. Azt az országot kapod vissza, amivel szintet léptél.
__________________
Hódító * Queosia
  #6  
Old 08-15-2011, 14:18
Tallarion Nielt Tallarion Nielt is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 2
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default Vip SMS

Majd 8 éve játszom eme játékot , kisebb-nagyobb pihenőkkel .
eddig soha nem volt problémám a vip hosszabítással , most valahogy még sem kaptam meg a köröket , pedig a válasz sms-tis megkaptam a köszönettel egyetemben ! Nem tévesztettem ország sorozatszámot sem mert beépített üzenetben van elmentve a telóban évek óta. A support autómata lépéseiben eme precedensre nincs megoldás , az azén nem hibáztam de fizettem a nagy semmiért 2 x , ezért panaszra nincs lehetőségem mert ilyen opció nincs csak olyan ha tévesen küldtél !!!
Most mit tegyek ??? mert a szövim számít rám s nem kívánnék emiatt az apró affinitás miatt leszabizni , de az is biztos hogy amíg nem írják jóvá nem pazarlok több pénzt vip-re a semmiért akkor veszek valamit a pici lányomnak inkább
az sms-ek megvannak a válasz sms is mentve ha kell elküldöm a szupnak ha ad egy telszámot !!!
  #7  
Old 08-15-2011, 14:26
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Tallarion Nielt View Post
Majd 8 éve játszom eme játékot , kisebb-nagyobb pihenőkkel .
eddig soha nem volt problémám a vip hosszabítással , most valahogy még sem kaptam meg a köröket , pedig a válasz sms-tis megkaptam a köszönettel egyetemben ! Nem tévesztettem ország sorozatszámot sem mert beépített üzenetben van elmentve a telóban évek óta. A support autómata lépéseiben eme precedensre nincs megoldás , az azén nem hibáztam de fizettem a nagy semmiért 2 x , ezért panaszra nincs lehetőségem mert ilyen opció nincs csak olyan ha tévesen küldtél !!!
Most mit tegyek ??? mert a szövim számít rám s nem kívánnék emiatt az apró affinitás miatt leszabizni , de az is biztos hogy amíg nem írják jóvá nem pazarlok több pénzt vip-re a semmiért akkor veszek valamit a pici lányomnak inkább
az sms-ek megvannak a válasz sms is mentve ha kell elküldöm a szupnak ha ad egy telszámot !!!
Valószínűleg elgépelted, úgyhogy kérlek, hogy az annak megfelelő teendőket végezd el.

Itt hívom fel a figyelmed a súgóban vastaggal kiemelt részre:

"FONTOS! Az SMS technikai sajátossága, hogy sok-sok állomáson halad keresztül, mielőtt hozzánk megérkezik, ezen állomások bármelyikénél előfordulhatnak technikai problémák. Ilyen technikai problémák esetén előfordulhat, hogy az emeltdíj összege levonásra kerül, de VIP tagságot nem tudunk adni az SMS-ért, mivel hozzánk nem jut el az üzeneted. Ebben az esetben az SMS sajátosságaiból adódóan az emeltdíj összegét sem tudjuk jóváiratni. Ha SMS-ben váltasz VIP tagságot, akkor mindenképp számold be, hogy ilyenek előfordulnak, és emiatt idővel egészen biztosan lesz néhány olyan elküldött SMS-ed, amiért nem tudunk VIP tagságot adni. Ha nem szeretnél ilyen pluszköltségeket, akkor valamelyik bankkártyás fizetési lehetőséget javasoljuk, mivel ott nyomonkövethetőek a fizetések, és komolyabb probléma esetén az összeg visszautalása is megoldható. SMS-nél ilyen lehetőség nincs."
__________________
Hódító * Queosia
  #8  
Old 08-17-2011, 17:42
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Nem akarlak sürgetni, vagy ilyesmi, de tegnapelőtt úgy tűnt, hogy sürgős az ügy, ennek ellenére még nem írtál ügyfélszolgálatra. Megoldódott közben?
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Top körök - szabadság alatt? Dus Segítség 4 12-25-2009 17:10
Vip Párbaj körök elszámolása! fandras73 Segítség 5 01-25-2008 09:50
szabi után kötelező körök dath Elvetett javaslatok 8 01-06-2007 13:50
Betegségből hátralévő körök Phoenix Elvetett javaslatok 5 12-13-2006 12:41
mnt jelenlegi szabályairól bpeet Elvetett javaslatok 40 02-06-2006 10:07


All times are GMT +1. The time now is 11:43.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu