Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Fantasy, szerepjátékok > Online RPG > Hollószárnyak
Register Stats Members List Today's Posts

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #521  
Old 10-25-2006, 07:54
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A visszajárós erszényben össz 3,5 arany van. A várakozás közben nézelődök szerte, hátha feltűnik valami. Mondjuk Stancil. Lassan kezdek kissé aggódni miatta, mert mióta elment, már magam is bejártam a fél várost.
A többi aranyat megtartod?
Körülbelül mikor Stancilra gondolsz a srác futva érkezik az emeletre. Látszik rajt, hogy alig kap levegőt a nagy sietségtől. Ledobja eléd a cuccot, amjd berohan az egyik szobába, és elhúzza az ajtót.

Last edited by Chris; 10-25-2006 at 07:57..
Sponsored Links
  #522  
Old 10-25-2006, 08:01
Chris's Avatar
Chris Chris is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Csongrád-Kecskemét-Szeged
Posts: 1,108
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default P.sz. 3736, Arel 4. havának 03. napja, az Abbit órája

A reggeli mindnyájatoknál kimaradt. Így napközép után már eléggé éhesek vagytok.
__________________
Sogron táplálja lelkének lángját,
Weila vezesse kardjának csapását,
Tharr törje meg ellenség hatalmát,
Morgena őrizze álmának nyugalmát,
Igere, a legnagyobb, vigyázza élte minden napját!
/ókyr töredék/
  #523  
Old 10-25-2006, 08:12
Chaos Chaos is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 77
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Délben felkelek és megebédelek. Utána visszafekszem egy kis délutáni sziesztára.
Körülbelül egy órát tudsz pihenni ebéd előtt. Elég nehezen ébredsz fel, de a gyomrod követelőzik, így kénytelen vagy. Egy kiadós és ízletes ebéd után visszafekszel pihenni, és édesdeden alszol pár órát (hogy mennyit az az indulás időpontjától függ, mi egyelőre bizonytalan).
__________________
Chaos

Last edited by Chris; 10-25-2006 at 08:14..
  #524  
Old 10-25-2006, 08:19
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Stancil robogását látva a szemeim forgatva dörmögöm magam elé:
-Már megint?
Felkapom a cuccot és bemegyek abba a szobába ahová a kölyök. Farkasnak odaszólok, hogy egy perc és vagyok.
A többi pénzt amíg nem beszéltem a nagyúrral magamnál tartom.

Stancil rád néz egy olyan "na, ne már te is" kifejezéssel.
- Mielőtt bármit mondana, nem csináltam semmit. Most tényleg nem. Mindent vettem - erősen hangsúlyozva ejti ki a "vettem" szót - de nem most először járok ebben a városban, és valaki felismert... Ha minden igaz, akkor sikerült leráznom őket.

Last edited by Chris; 10-25-2006 at 08:22..
  #525  
Old 10-25-2006, 08:24
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

-Ki ismert fel? valaki akit Elya-ban hmm.... megrövidítettél? Vagy valaki más? Láttad Oler-ékat?
- Egy helyi kereskedő. Olert nem láttam, és a másik kettőt sem - mondja, még mindig erősen kapkodva a levegőt.
  #526  
Old 10-25-2006, 08:39
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

-Állj! Te nem most vagy először itt? Remek! Figyelj, ismersz akkor itt ojan varázslót aki képes kaput nyitni és tartani a száját? Másik. a Nagyúr nem nagyon akar téged fizetni. Azt mondta, hogy szállás-élelem neked, ha jössz. Én azt mondom kapsz még két aranyat ha végigkísérsz. Ahol tudsz segítesz. Tűzrakás, főzés az állatok ellátása felderítés, metrt a szemed az jó és legfőképpen figyelem. Rendben lesz ez így? Mert ha jó, akkor most megpróbálok beszélni az Úrnővel, aztán meglátjuk mit tehetünk az érdekedben annál a kereskedőnél. Egyébként mit őő.. vittél magaddal tőle? Óóó és még egy kérdés! Tudsz ebben a városban törpékről?
- Sem varázslókat, sem törpéket nem ismerek. Honnan ismernék? A kereskedőtől egy-két ékszert emeltem el, de már nincsenek meg. Részemről áll az üzlet. Két aranyért, szállásért és élelemért szívesen segítek - vigyorog rád a kölyök.

Last edited by Chris; 10-25-2006 at 08:46..
  #527  
Old 10-25-2006, 08:52
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Megcsapkodom Stancil vállát (kissé felnyújtózva, meg persze nem izomból):
-Menj át az én szobámba. Mingyárt megyek.
Kimegyek és ismét kopogok a Nagyúréknál.

- Igen? Mi történni ismét? - szól ki az úrnő.

Ez a beszélgetés már a Deneirával történt beszélgetés után van!

Last edited by Chris; 10-25-2006 at 09:04..
  #528  
Old 10-25-2006, 09:15
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

-Elnézését kérem Úrnőm. Azt sikerült megtudnom, hogy a városban élnek kapunyitásra képes varázslók. E fogadó tulajdonosa is tud egyet, de valami okból nem szívesen adná kölcsön. Ha Asszonyom, vagy az Úr beszélne vele ez ügyben tán megváltoztatja döntését. Megpróbálkozom még egy helyen érdeklődni hasonló ügyben. Az Elf, Alysium bocsánatot szeretne kérni az Úrtól és csatlakozni hozzánk a kíséretben. Pénzt nekem azt mondta nem kérne. A fiú stancil, továbbra is mellettünk marad és az élelemért, szállásért ott segít ahol tud. És mégegy, számomra fontos dolog. Bármi is történjék, mindvégig önök mellett maradok, legalább az út végéig vagy míg el nem bocsátanak. Capullo, Oler és Marek hagytak hátra pénzt. A vásárlást abból intéztem, és amíg abból telik, a jövőben be fogok szerezni mindent ami az úthoz kell, hogy ne zaklassam vele Asszonyomékat.
Kis szünetet tartok, hogy megemészthesse az eddigieket:
- Kívánnak még valamit?

- A tulajdonossal való tárgyalást meg kell beszélnek a férjemmel. Az elköltött pénzről minden esetben hozni tételes számlalevél. A kölyök maradhatni, de na kavarni baj. Az elf jöhet bocsánat kérni akár most is.

Last edited by Chris; 10-25-2006 at 09:29..
  #529  
Old 10-25-2006, 09:20
Pettyes Pettyes is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 464
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Hát én már elvileg leírtam, hogy a fogadóban várom meg, de akkor ez semmis lett... Nem lett semmis, attól még látod, hogy ki hova megy vagy rohan...
Bemegyek a fogadóba leülök egy asztalhoz megebédelek és várom, hogy Gren lekeveredjen majd az emeletről és beszéljek majd az Úrékkal.

Miután Gren először elhagyja a fogadót, nem sokkal később visszatér, majd megint távozik, ekkor hosszabb időre, majd ismét visszatér, majd nem sokkal ez után a kölyök jelenik meg rohanva, kisvártatva két fegyveres rohan be a fogadóba, majd élénk vitába kezd egy idős niarei hölggyel.

Last edited by Chris; 10-25-2006 at 09:26..
  #530  
Old 10-25-2006, 09:39
Pettyes Pettyes is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 464
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

A nagy sürgés forgást csak nééztem, az emberek ki-be rohangáltak, de nem tulajdonítottam neki jelentőséget, mivel továbbra is Grent várom! Kirendeltem magamnak az ebédemet, majd amikor a két fegyveres fickó lép be hátradölve rövid időre végigmérem őket, de ezzel a mozdulattal becsukom a szemem is és relaxáló pozícióban várom Grent, no és persze az ebédemet.
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 08:51.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu