Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 01-28-2006, 09:33
Macal Macal is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Szolnok
Posts: 25
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default A Wapot lehetne-e fejleszteni?

Hali!
Kérdezném, a wapos hozzáférést lehetne-e fejleszteni? Nincs hozzáférés a karavánhoz, a szövetségi eseményekhez, az 1-ban a raktárhoz, ami sztem elég fontos lenne. Ha toli, vagy vari akciót indítok, végig kell görgetnem az egész menülistát, hogy újra lophassak/varázsolhassak, és ez nagyon lelassítja. Nem várom, hogy olyan gyors legyen, mint a PC, de legalább gyorsabb, mint most.

Akinek ezzel kapcsolatban van ötlete, véleménye pro és kontra, kérem írja ide.
Sponsored Links
  #2  
Old 01-28-2006, 09:36
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Mivel az új telefonok webböngészőt tartalmaznak, vagy tölthető le rájuk (http://www.opera-mini.com/), ezért ilyen irányú fejlesztés nem várható.
  #3  
Old 01-28-2006, 09:42
Macal Macal is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Szolnok
Posts: 25
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Igaz, le is töltöttem, de nem műxik rajta. Abban tudna valaki segíteni, hogy miért nem? Lehet, ezzel is egítünk másoknak is.
  #4  
Old 01-28-2006, 09:48
godgod2
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default Hiba!!!!

Nekem problémám lenne a wap-al! Én nem a hiányaira gondolok, de azért nem lenne rossz a szövetséges menüt még belerakni... Az én gondom hogy építésnél csak bontani tudok. Építeni nem. Valami olyasmit ír ki, hogy nem lehet megnyitni az oldalt. És ez elég gáz! Mikor dolizok és nem vagyok gép közelben Azt gyújtogatnak nem tudok építkezni. Lehet-e ezzel valamit tenni? Ha letőltöm az említett progit, akkor jó lesz? A telomnak tudnia kell(SE D570I). Előre is köszönöm.
  #5  
Old 01-28-2006, 09:52
godgod2
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Mivel az új telefonok webböngészőt tartalmaznak, vagy tölthető le rájuk (http://www.opera-mini.com/), ezért ilyen irányú fejlesztés nem várható.
Az én telómra ezt a progit le sem lehet tölteni...
  #6  
Old 01-28-2006, 10:18
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Post

Quote:
Originally Posted by Macal
Hali!
Kérdezném, a wapos hozzáférést lehetne-e fejleszteni? Nincs hozzáférés a karavánhoz, a szövetségi eseményekhez, az 1-ban a raktárhoz, ami sztem elég fontos lenne. Ha toli, vagy vari akciót indítok, végig kell görgetnem az egész menülistát, hogy újra lophassak/varázsolhassak, és ez nagyon lelassítja. Nem várom, hogy olyan gyors legyen, mint a PC, de legalább gyorsabb, mint most.
Akinek ezzel kapcsolatban van ötlete, véleménye pro és kontra, kérem írja ide.

Nagyon jó témát dobtál fel!

Sorolnám is javaslataimat:
HA nincs elég hely sztem a jegyzetek kivehető elem: mivel amit akarok eltudom magamnak küldeni zöldben és ott megvan ha wapról vagyok.
Keresés sztem szintén elhanyagolható elem ott a pontlista.

Esetleg még a kinstár, ami talán feláldozható lenne a következőkért!
Remélem így teret nyernek a javaslataim.

Nagy öröm lenne, hamár vip az ember a vip minimálisan élvezhesse wapon is az ember a vip előnyeit!
Gondolok itt a karavánra, szövetségesek esemény listájára talán még fontosabb mint a sima lista, esetleg wapon a kettő lehetne együtt.
Szövetségi és épület listára, a szövetségi státuszom állíthatására , MNT-kre hadüzentre (de ez még nélkülözhető talán) , végül a Részesedés ami megint nagyon fontos lenne , hogy wapon elérhető legyen.

A-ban a klánból való kilépés lehetőségének biztosítása....

remélem találunk megoldást, mivel azt hiszem sokan vagyunk akik áldoznak erre a játékra ugyanakkor wapon tudnak csak bizonyos időpontokban lenni.
__________________
LotR
  #7  
Old 01-28-2006, 10:21
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Macal
hogy újra lophassak/varázsolhassak, és ez nagyon lelassítja. Nem várom, hogy olyan gyors legyen, mint a PC, de legalább gyorsabb, mint most.
Erröl annyit hogy nálam van olyan lehetőség ha megtörtént a lopás, hogy a vissza-ra kattintva visszaugrik és egyből csak megint az eseményt kell kiválasztanom, nem kell az egészet újra tölteni, ez nagyban lerövíditi a dolgokat. Remélem segítettem vmit
__________________
LotR
  #8  
Old 01-29-2006, 20:52
bpeet bpeet is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 92
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

LOTR: nálam lopásnál nem küldi el az adatokat a vissza gombra (ugyanazt az akciót nem tudom 2x végrehajtani) de van a telón egy olyan menüpont hogy "újraküldés". ezzel elérhető a toliakció/variakció ismétlése (6680 a teló)
  #9  
Old 01-30-2006, 08:28
Return_the_Hellboy's Avatar
Return_the_Hellboy Return_the_Hellboy is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 8
Activity: 0%
Longevity: 99%
Angry Wap!

Nagyon sokszor van az, hogy waprol megyek fel az orimhoz!
Az Oerárol meg anyit, hogy a futatásához, telepítéséhez, symbian rendszerü telefon kell!Vagyis nem Java!
Ha jól tudom! Viszont ha tul sok esemény van, vagyis több mint 2 oldal, akkor minden féleképpen a 2. oldal után, vagy a cash-t kell üriteni, vagy vissza a föoldalra, és onnan az uj eseményekhez!
MIvel nem változik a cim! Ezért lehetséges az, hogyha ártozik, vagy lop az ember, akor mindig vissza kell menni egy oldalt! De ezt ki lehet küszöbölni a cash üritéssel!
Ez csak annyibol jó, hogy ha GPRS-t használsz, mivel ott a letöltöt adat után fizetünk! Ha beátrcsázos, akkot inkább visszalépés, mert az gyorsabb mint az ürités!
  #10  
Old 02-05-2006, 08:35
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default wap

Felszólalnák én is az előttem irók mellett!

Mivel a VIP előnyei közé tartozik a karaván is, ezért jó lenne, ha bekerülne a wapos elérhetőség menüjébe, ami ugye szintén VIP kiváltság.
Valamint a szövetség fontos eseményeit is jó lenne beilleszteni valamilyen módon, ugyanis akik nem tudnak 24órán keresztül pc közelben lenni alapos hátrányban vannak szövetségi háborúk esetében. Az információ a szövifórumon ugyan közzé tehető, de ez jelentős időveszteséggel jár ... az idő pedig mint tudjuk fontos tényező a Hódító világában!
Nah szóltam én is! Remélem nem hurrogtok le
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 20:16.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu