Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 02-10-2006, 17:29
Milán™
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default Új egységek

Gondolkoztam és kigondoltam egy olyat hogy legyenek lázadók.És ezt úgy gondoltam működni hogy bizonyos katonai és népi morál alatt a hadseregnek az 5%-a a népnek a 20%-a beáll lázadónak, s a lázadókat sereggel kellene leverni.Nos mivel az orságon belül vagyunk így az út csak 1 körös lenne.És a lázadók értékét olyan 3-3-ra gondoltam.Nektek mi a véleményetek erről?
Sponsored Links
  #2  
Old 02-10-2006, 17:32
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Milán™
Gondolkoztam és kigondoltam egy olyat hogy legyenek lázadók.És ezt úgy gondoltam működni hogy bizonyos katonai és népi morál alatt a hadseregnek az 5%-a a népnek a 20%-a beáll lázadónak, s a lázadókat sereggel kellene leverni.Nos mivel az orságon belül vagyunk így az út csak 1 körös lenne.És a lázadók értékét olyan 3-3-ra gondoltam.Nektek mi a véleményetek erről?

Mégi csak milen moráltól lenne?? ezzel az a baj, hogy az emberek morálaj elég könnyen növelhető. Ezért nem lennének lázadások. Akik meg nem tudják növelni az embereik morálját azok gyenge szegény országok minek szivatni még őket.

Akik meg a katonai morálla szivnak annyit azokat is minek szivatni valószinüleg jól leverték őket azért olyan kaksi a kat moráljuk.
__________________
I like to fall on my face.
  #3  
Old 02-10-2006, 17:38
Milán™
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Várjál katmorálnál nem feltétlenül szivatés
az a 20+5 % az nem olyan nagy had így könnyebben leverik.És sikeres csata szóval nőne a katmorál
  #4  
Old 02-10-2006, 17:40
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Milán™
Várjál katmorálnál nem feltétlenül szivatés
az a 20+5 % az nem olyan nagy had így könnyebben leverik.És sikeres csata szóval nőne a katmorál
De szivatás, mert egységeket bukik halnak, meg, de milyen katmoráltól lázadnának??
mert érted hülyén veszi kiamgát hamár 75nél lázadnak. de ha 60alá megye akkor kb 90-re megy fel majd igy is. Tehát a lázadások igazából nem segitenének csak ölnék szerencsétlen katonáit tovább.
__________________
I like to fall on my face.
  #5  
Old 02-10-2006, 17:49
Milán™
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

De most vegyünk mondjuk egy 300hekis orit.Ott nincs olyan sok egység és annak is még a 20+5%-a nem olyan sok szal nem ölnek meg sok katonát. most vegyünk egy 1500hekis orit.ott már sok egység van de aki odáig felment annak már valszínű pénze is van szal kiheveri.Ésha leverik a lázadókat akkor le kell tenniük a fegyót így igaz áldozatok árán de fegyóhoz juthaccés akkor úgy lenne megcsinálva a vesztett egységeknél hogy amennyi fegyverből lettek képezve annál több fegyvert szerezhess ha levered a lázadást
  #6  
Old 02-10-2006, 17:52
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Milán™
De most vegyünk mondjuk egy 300hekis orit.Ott nincs olyan sok egység és annak is még a 20+5%-a nem olyan sok szal nem ölnek meg sok katonát. most vegyünk egy 1500hekis orit.ott már sok egység van de aki odáig felment annak már valszínű pénze is van szal kiheveri.Ésha leverik a lázadókat akkor le kell tenniük a fegyót így igaz áldozatok árán de fegyóhoz juthaccés akkor úgy lenne megcsinálva a vesztett egységeknél hogy amennyi fegyverből lettek képezve annál több fegyvert szerezhess ha levered a lázadást
Még mindig nem értem mire jó bocsi, és attól még midnig gyengiti azt akit levertke sé leesett a akt morálaj bár hány hekin is miután igy szétvertek valakit a háta közepére kiván egy lázadást.
__________________
I like to fall on my face.
  #7  
Old 02-10-2006, 17:56
Milán™
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Half
Még mindig nem értem mire jó bocsi, és attól még midnig gyengiti azt akit levertke sé leesett a akt morálaj bár hány hekin is miután igy szétvertek valakit a háta közepére kiván egy lázadást.
akkor mondjuk akkor lenne lázadás ha nem fizetsz zsoldot vagy ha nem osztasz elég pénzt az embereknek
  #8  
Old 02-10-2006, 17:58
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Milán™
akkor mondjuk akkor lenne lázadás ha nem fizetsz zsoldot vagy ha nem osztasz elég pénzt az embereknek
Hát ihgen egy ilyen rendszer lehetne jó hogy minnél jobb az emebrek morálja annál jobbhoz vannak szokva és igy hamar belázzadnának. Igy mrá jó, ötlet és biztos szinesítené a játékot.
__________________
I like to fall on my face.
  #9  
Old 02-10-2006, 18:27
Békés's Avatar
Békés Békés is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Philippines
Posts: 411
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Milán™
akkor mondjuk akkor lenne lázadás ha nem fizetsz zsoldot vagy ha nem osztasz elég pénzt az embereknek
Valami ilyen van már most is, csak a súgót kellene elolvasni

Minél rosszabb a közhangulat, annál erőteljesebben nyilvánítják ki az emberek nemtetszésüket. Enyhébb esetben csak az adó befizetését tagadják meg, később már barakkokat és házakat is felgyújtanak. Ha a morál értéke nagyon kicsire csökken, az emberek elhagyják országodat.


Ezt még megfejelni egy lázadó sereggel aminek leverésére még esetlegessen anyagi keret sincs nemhiszem, hogy a legjobb ötlet.
Ilyenkor a lázadók morálja magasabb lenne mint a maradék seregé, / mert hülyén jönne ki hogy fellázadok és még alacsonyabb a morálom/ és elő fordulna, hogy a lázadók leverik a rendfentartókat.
És az az ország aki eddig is nyakig volt a kakában, mégjobban bele merül.
Vesztes csata újabb morál esés ujabb lázadó sereg, a végén segiteni se kell neki szétesik magától az orija.
__________________
drugstore-onlinecatalog.com
  #10  
Old 02-10-2006, 18:42
Milán™
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Békés
Valami ilyen van már most is, csak a súgót kellene elolvasni

Minél rosszabb a közhangulat, annál erőteljesebben nyilvánítják ki az emberek nemtetszésüket. Enyhébb esetben csak az adó befizetését tagadják meg, később már barakkokat és házakat is felgyújtanak. Ha a morál értéke nagyon kicsire csökken, az emberek elhagyják országodat.


Ezt még megfejelni egy lázadó sereggel aminek leverésére még esetlegessen anyagi keret sincs nemhiszem, hogy a legjobb ötlet.
Ilyenkor a lázadók morálja magasabb lenne mint a maradék seregé, / mert hülyén jönne ki hogy fellázadok és még alacsonyabb a morálom/ és elő fordulna, hogy a lázadók leverik a rendfentartókat.
És az az ország aki eddig is nyakig volt a kakában, mégjobban bele merül.
Vesztes csata újabb morál esés ujabb lázadó sereg, a végén segiteni se kell neki szétesik magától az orija.

Mondjuk ezt most elis felejtettem hogy a nép gyújtogat meg nem fizet adót mivel már olyan rég volt ien még talán májusban.De lehetne még rágódni sztem ezen a lázadó kérdésen
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Speciális faji egységek -(0Kristóf0)- Elvetett javaslatok 7 11-20-2007 19:38
Speciális faji egységek -(0Kristóf0)- Elvetett javaslatok 0 11-20-2007 19:00
06. Katonai egységek Ati Hódító Kézikönyv 2 07-16-2007 11:02
Piacról hazaérkező egységek. apija Elvetett javaslatok 5 03-07-2007 21:11
A tábornokok mellett kiküldhető bónuszadó egységek spirit.. Elvetett javaslatok 35 03-06-2006 23:11


All times are GMT +1. The time now is 21:37.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu