Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #191  
Old 03-02-2007, 23:19
Bea Baba's Avatar
Bea Baba Bea Baba is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 193
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Viz View Post
Hát én ellene nem olvastam olyan érvet amit nem tudnék megkontrázni, de lehet én olvasok felületesen
Nem látom miért nem lehetne bevezetni.
Én nemtudom, az nem elég ok legalább egy lakitekilopás autovédelem mellett, h jáchatóbbá válna néhány faj
__________________
Don't worry, beeee happy!!

Bea Baba (#336994) itt megtaláltok
Reply With Quote
Sponsored Links
  #192  
Old 03-02-2007, 23:38
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Bea Baba View Post
Én nemtudom, az nem elég ok legalább egy lakitekilopás autovédelem mellett, h jáchatóbbá válna néhány faj
Szerintem minden faj jol jatszhato, azt az 1 hullat kiveve
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #193  
Old 03-02-2007, 23:40
Bea Baba's Avatar
Bea Baba Bea Baba is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 193
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Én nem mondtam h nem jácchatók, csak jácchatóbbak lennének
__________________
Don't worry, beeee happy!!

Bea Baba (#336994) itt megtaláltok
Reply With Quote
  #194  
Old 03-02-2007, 23:56
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

persze mar, aki tamagocsizni akar annak boven eleg az a ket faj....
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #195  
Old 03-03-2007, 11:08
Viz Viz is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 694
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Bea Baba View Post
Én nemtudom, az nem elég ok legalább egy lakitekilopás autovédelem mellett, h jáchatóbbá válna néhány faj
Te miről beszélsz?
Én most a tolis maluszáról beszélek hogy az ellen nem látok értelmes érvet:S
Reply With Quote
  #196  
Old 03-18-2007, 10:20
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A törpe fajivaris topicban Gyula kardoskodik nagyon a tekilopás elleni autovédelemért. Megmondom őszintén, nem tetszik az ötlet, van épp elég tekivédett faj már a játékban, és nem akarom éhen halasztani a tolisokat sem.
Továbbra is azt tartom járható útnak, hogy ha a tolis messziről, biztonságban akar akciózni, akkor azt lényegesen alacsonyabb hatásokkal tegye, mert ez a jelenlegi 10k-s értékkülönbség ez lótúrót ér lentebbi csopikban.

Ez törpinek is jó lenne, mert messziről kevésszer lopják, közelről meg sokszor ugyan, de legalább oda tud csapni. Az olyan törpe meg aki közelre se tud odaütni az megérdemli, hogy szétlopják mindenét...
Reply With Quote
  #197  
Old 03-18-2007, 17:46
Viz Viz is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 694
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Egyetértek synkellel, az autovédelem tényleg nem lenne túl jó ötlet, így se látni nagyon óriáson és gnómon kívül más orikat 4től.

Én viszont nem a hatásfokon csökkentenék, hanem körtávolságra adnék maluszt, pontosan a varázslás malusza alapján.
Messziről ne érje meg akciózni, aki meg 2 körről akciózik, annak el lehet kenni a száját
Mert most igen lazán lehet jól tekercselni 4-5 körökre is, és 4-5 körre igen kockázatos kimenni egy aktív csopiban ráadásul lefelé... De varival se lehet sokat csinálni ezek ellen.

Last edited by Viz; 03-18-2007 at 20:18..
Reply With Quote
  #198  
Old 03-18-2007, 18:43
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Viz View Post
Egyetértek sínkellel, az autovédelem tényleg nem lenne túl jó ötlet, így se látni nagyon óriáson és gnómon kívül más orikat 4től.

Én viszont nem a hatásfokon csökkentenék, hanem körtávolságra adnék maluszt, pontosan a varázslás malusza alapján.
Messziről ne érje meg akciózni, aki meg 2 körről akciózik, annak el lehet kenni a száját
Mert most igen lazán lehet jól tekercselni 4-5 körökre is, és 4-5 körre igen kockázatos kimenni egy aktív csopiban ráadásul lefelé... De varival se lehet sokat csinálni ezek ellen.
Egyáltalán nem támogatok semmiféle toligyengitest. Igy sincs toli nem hogy ha meg gyongitenetek is. Nem tudom feltunt e h a toli azért toli h messzirol lopjon vagy ugy h ne vegyek eszre. Ki akarjatok tenni a tolisokat ingyenfoldnek? Mert ha csak 2 3 korrol eri meg lopni akkor a hadisok leverik oket mint vak a poharat. De tudok en jobbat is. Ha nem tetszik h vannak tolisok es lehet lopni avagy valodi HODITOT akarunk akkor sokkal egyszerubb felszamolni a tolizasra alkalmas fajokat.
Ja meg annyit h aki nem tud varival mit kezdeni 4 5 korre egy tolis ellen az talán epitsen meg templomot. 25 30% templommal minden gond nelkul le lehet mergezni. A sokadik kor utan garantaltan megunja majd.
Reply With Quote
  #199  
Old 03-18-2007, 18:52
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Penya View Post
Egyáltalán nem támogatok semmiféle toligyengitest. Igy sincs toli nem hogy ha meg gyongitenetek is. Nem tudom feltunt e h a toli azért toli h messzirol lopjon vagy ugy h ne vegyek eszre. Ki akarjatok tenni a tolisokat ingyenfoldnek? Mert ha csak 2 3 korrol eri meg lopni akkor a hadisok leverik oket mint vak a poharat. De tudok en jobbat is. Ha nem tetszik h vannak tolisok es lehet lopni avagy valodi HODITOT akarunk akkor sokkal egyszerubb felszamolni a tolizasra alkalmas fajokat.
Ja meg annyit h aki nem tud varival mit kezdeni 4 5 korre egy tolis ellen az talán epitsen meg templomot. 25 30% templommal minden gond nelkul le lehet mergezni. A sokadik kor utan garantaltan megunja majd.
hát ha neked annyi rúnáért meg készüliért megéri akkor csináld de mondok jobbat egy ember tolis ellen csináld meg légyszíves vagy ha 50 heki különbségről lop téged egy tolis akkor légyszíves bonts le mellé a hadis oriddal kösz
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #200  
Old 03-18-2007, 20:38
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Penya View Post
Egyáltalán nem támogatok semmiféle toligyengitest. Igy sincs toli nem hogy ha meg gyongitenetek is. Nem tudom feltunt e h a toli azért toli h messzirol lopjon vagy ugy h ne vegyek eszre. Ki akarjatok tenni a tolisokat ingyenfoldnek? Mert ha csak 2 3 korrol eri meg lopni akkor a hadisok leverik oket mint vak a poharat. De tudok en jobbat is. Ha nem tetszik h vannak tolisok es lehet lopni avagy valodi HODITOT akarunk akkor sokkal egyszerubb felszamolni a tolizasra alkalmas fajokat.
Ja meg annyit h aki nem tud varival mit kezdeni 4 5 korre egy tolis ellen az talán epitsen meg templomot. 25 30% templommal minden gond nelkul le lehet mergezni. A sokadik kor utan garantaltan megunja majd.

Áruld el nekem, 6 körre mennyi készülit emészt fel a mérgezés? Nekem nem az a bajom, hogy lopnak, hanem hogy úgy teszik, hogy képtelenség tenni ellene. A tolis 6 körről simán lelopja rajtam a készülijét, ugyanezt egy varis nem teheti meg, mert 6 körön a felfedés neki 2x annyiba kerül mint 2 körön...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 07:44.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu