Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #221  
Old 10-30-2006, 19:01
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
Én meg Monroval értek egyet!
pl Flangánnak van 32% termelő épülete, és magában hozott napi 2-6 milliárdot, az aktuális árak függvényében.

a 30% lent lehet nem sok (vagyis nem termel bazi sokat), de nagyori szinten rengeteg lehet.
Velem lehet beszélni csökkentsük a százalékos arányokat,de csak finoman,bár ugy gondolom flangánban nem sok tanya volt
Reply With Quote
Sponsored Links
  #222  
Old 10-30-2006, 19:02
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Asszem nagyon nem tudod miről beszélsz!1.Egy ori csípi itt emberek szemét az pedig az én klánomban van tehát kijelenthetem hogy egy személyisége van!
2.A bankos orinak gyengébb a védelme tehát könnyebb katonai akciókkal támadni!
3.A pénzt a bentartott pénzből generálják mert ha nincs pénz az oriban az nem is kamatozik!
4. Légyszi ne demagogizáld már itt a népet
A kereskedő személyiség hibája egyszer már tönkrevágta a hódító minden csopiját több hónapra! Akárhol is van az az ori ami csípi a szemeket aki érti ezt a játékot éreznie kell, hogy a bankok termelését maximalizálni kell körönként! Vagy Alba kitűnő ötlete alapján csökkenteni a termelésüket minél több van belőlük! Én talán azt tartom a legjobb ötletnek mind a bank, mind a többi termelőépület gátak közé szorításában.
Reply With Quote
  #223  
Old 10-30-2006, 19:07
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Velem lehet beszélni csökkentsük a százalékos arányokat,de csak finoman,bár ugy gondolom flangánban nem sok tanya volt
Bocs javítani kell magam a nem sok tanya nem fedi a valóságot
Reply With Quote
  #224  
Old 10-30-2006, 19:10
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
A kereskedő személyiség hibája egyszer már tönkrevágta a hódító minden csopiját több hónapra! Akárhol is van az az ori ami csípi a szemeket aki érti ezt a játékot éreznie kell, hogy a bankok termelését maximalizálni kell körönként! Vagy Alba kitűnő ötlete alapján csökkenteni a termelésüket minél több van belőlük! Én talán azt tartom a legjobb ötletnek mind a bank, mind a többi termelőépület gátak közé szorításában.
szerintem a bankok mennyiségét szabályozzuk a százalékokon lehet vitatkozni,de egy elf is tud nagyon sok pénzt termelni gabonával és úgy hogy számottevően nem csökken a védelme-
akkor az nem extrém?
Reply With Quote
  #225  
Old 10-30-2006, 19:12
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Bocs javítani kell magam a nem sok tanya nem fedi a valóságot
egyáltalán nem fedi, lévén 0 tanyája volt
ennek ellenére extrém volt és remekül példázza, hogy a 30% tanyákkal együtt sok.

a bankokban meg még mindig Monroval értek egyet miszerint napi fix összegben kell behatározni azt az előnyt amit egy személyiség adhat.
eddig ha jól rémlik a napi 180 és 300Millió hagzott el.

és én még mindig azt mondom, hogy az összes termelést tanya kivételével fix napi kvótában kéne meghatározni.
Reply With Quote
  #226  
Old 10-30-2006, 19:15
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Mellesleg megjegyzem minnél kevesebb pénz generálódik a csopiban annál kevesebb háború lesz és én nem is értem miről beszéltek igazán nem láttam hogy az 1 A ban annyira elszaporodtak volna a kereskedők hogy szabályozni kéne!Vagy tévedek?Van egyáltalán kereskedő ori sok bankal azon az egy orin kívül?Mert ha nincs akkor ez diszkrimináció szagú erősen!
Reply With Quote
  #227  
Old 10-30-2006, 19:19
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
egyáltalán nem fedi, lévén 0 tanyája volt
ennek ellenére extrém volt és remekül példázza, hogy a 30% tanyákkal együtt sok.

a bankokban meg még mindig Monroval értek egyet miszerint napi fix összegben kell behatározni azt az előnyt amit egy személyiség adhat.
eddig ha jól rémlik a napi 180 és 300Millió hagzott el.

és én még mindig azt mondom, hogy az összes termelést tanya kivételével fix napi kvótában kéne meghatározni.
Amig háborúztatok Monróval eszetekbe sem jutott semmi ilyen reform vajon miért?szerintem a napi 300 milla igen kevés a törpék keresetéhez képest meg az elfek gabona eladásához képest
Reply With Quote
  #228  
Old 10-30-2006, 19:20
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Mellesleg megjegyzem minnél kevesebb pénz generálódik a csopiban annál kevesebb háború lesz és én nem is értem miről beszéltek igazán nem láttam hogy az 1 A ban annyira elszaporodtak volna a kereskedők hogy szabályozni kéne!Vagy tévedek?Van egyáltalán kereskedő ori sok bankal azon az egy orin kívül?Mert ha nincs akkor ez diszkrimináció szagú erősen!
nem, nem diszkrimináció, lévén már akkor mindenk egyet értett a bankok max kamatának a leszabályozásában, amikor az az egy oritok még haramad akkora volt mint most.

és nem tudom miért nem lehet belátni, hogy egyzserűen egy hiba , hogy 1db ország kamatozhat havi 50 milliárdot.

ne a te oridról van szó alapban, hanem elvről, túl sok péntz ez 1db szeméyliségért.

egyébként meg van (volt) más ori is, nevet nem mondok, de mértünk fel 300k körül orit 0 barakkal (!) csak bankkal, és remekül termelte a pénzt lévén mntje, volt mindenkivel..
Reply With Quote
  #229  
Old 10-30-2006, 19:21
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
szerintem a bankok mennyiségét szabályozzuk a százalékokon lehet vitatkozni,de egy elf is tud nagyon sok pénzt termelni gabonával és úgy hogy számottevően nem csökken a védelme-
akkor az nem extrém?
2 nagy különbség:

1. nem teremtődik "uj" pénz
2. hogy azt el kell adni.
Reply With Quote
  #230  
Old 10-30-2006, 19:22
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Amig háborúztatok Monróval eszetekbe sem jutott semmi ilyen reform vajon miért?szerintem a napi 300 milla igen kevés a törpék keresetéhez képest meg az elfek gabona eladásához képest
kevés?? havi 9 milliárd egy személyiségért kevés?? mutass még egyett ami csak fele ennyit hozhat bárhol?
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Mese, mese mátka... :) Cece Kreatív sarok :) 255 02-16-2010 18:49
A szabis orik ne számítsanak bele a pontlistába! Hunor a sirály Elvetett javaslatok 2 04-09-2007 14:52
nagy párbaj felirat megszüntetése a főmenüben kérdés Elvetett javaslatok 54 03-13-2007 18:59
Saját pontlista - Ellenséges orik szine Non Omnis Moriar Elvetett javaslatok 1 02-15-2007 13:17
Démon orik Démon Országlisták 0 07-01-2006 20:17


All times are GMT +1. The time now is 16:57.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu