Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

View Poll Results: elit v íj+ló v íj+elit v íj+elit+ló v elit+ló ???? most akkor melyik a jobb.
elit 13 9.63%
íj+ló 41 30.37%
íj+elit 41 30.37%
íj+elit+ló 36 26.67%
elit+ló 4 2.96%
Voters: 135. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #71  
Old 05-17-2006, 16:23
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ne hülyüljünk már a 3 hadi-1 vari állással. csak kis hekin jó ahol nem ér semmit a gyújtás meg a rengés.
magas hekin csak piaccal meg fosztással szerez pénzt, amúgy csak a pénzt viszi el...de ha meg piacol vki és tud is az mindegy milyen faj, úgyis nyereséges.

az meg, hogy full elit mobilizáéható a legjobban az tény, de nagyon gyenge védelemre. kisbérrel maximálisan egyetértek (kéne szöviznünk az, hogy varissal full kimentél egy tapasztaltabb szövi úgy rádnyom 20 pusztit h azután könnyen szétverik a vak szövit.
azonos tudású, tartalékú szövikkel harcolni, amúgy nem kunszt. szerintem
Reply With Quote
Sponsored Links
  #72  
Old 05-17-2006, 17:49
ThUnd3R ThUnd3R is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 4
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szerintem csak ket felallas johet szoba:
ij+lo, v. ij+elit+lo[lobol csak nagyon keves, max 1000, h. ha netan egy varisnak rengetni tamadna kedve a Tejtarto bacsi ne az ijaszokat adja mar el, mert azok nagyon fontosak a vedelmeben - ugyebar gyakoraltilag duplan szamitanak a tornyok miatt]
Az, h. ij+lo, v. ij+elit+lo az fugg attol, .h eppen hol is vagy. Magasabb szinteken mar picit nagyobb kincs a fold, tehat ott szerintem az utobbi taktika a jobb. [Nagyobb sinztek, vagyis 3-an tul. A 3-ason meg mindeketto szepen mukszik.]

Ilyen h. full elit, szerintem az vilagon a legnagyobb marhasag![annyi ilyen orit vertem mar szet, .h orom nezni ij+paci felallasban... Mert vagy otthon csucsul ,es elvan azzal, .h hu de durva a vedelme, kozbe kapja az artot, aztan megunja es kiront a nagy seregevel [amit siman szovi segitseggel amugy ki lehet vedeni] onnan meg padlora van teve annyi pusztitast kap. Ha meg nem jon teljse sereggel, akkor alapbol selye nincs atjoni 9-10% ortonyon [meg ha tamadni is van a sereg], s. akkor is legalabb 1 sereggel utheto az otthonhagyot felseregnyi letije. szal egy nagy rakas X@r ez a taktika... [legalabbis a tapsztalat ezt mutataj...]
Reply With Quote
  #73  
Old 05-17-2006, 18:53
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs down

Azért mert te nem tudod használni ezt a taktikát attólk nem kell ócsárolni... Ha valaki az ijaidat nem tudja beütni elitekkel úgy hogy a pacik azért nem sok védelmet adnak, akkor megis érdemli...
Reply With Quote
  #74  
Old 05-17-2006, 21:27
Etyekwood's Avatar
Etyekwood Etyekwood is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 275
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike
ne hülyüljünk már a 3 hadi-1 vari állással. csak kis hekin jó ahol nem ér semmit a gyújtás meg a rengés.
magas hekin csak piaccal meg fosztással szerez pénzt, amúgy csak a pénzt viszi el...de ha meg piacol vki és tud is az mindegy milyen faj, úgyis nyereséges.

az meg, hogy full elit mobilizáéható a legjobban az tény, de nagyon gyenge védelemre. kisbérrel maximálisan egyetértek (kéne szöviznünk az, hogy varissal full kimentél egy tapasztaltabb szövi úgy rádnyom 20 pusztit h azután könnyen szétverik a vak szövit.
azonos tudású, tartalékú szövikkel harcolni, amúgy nem kunszt. szerintem

Hüpike!

Ezen csak nevetek, mert tényleg nem ismered a szövinket!
Attól, hogy kimegyek full sereggel, az nem jeneti azt, hogy üres az orim!
De ezt nem fogod megérteni!
És, az, amit mondasz, hogy a full elit, csak az alsóbb szinteken jó, ezt is cáfolom, mert bizonyára Te a gnóm fajra utalsz!
Nálunk nem sokat érnél a gyujtogatással
Nem 3 hadi 1 vari vagyunk, hanem 3 hadi és 1 hadi-vari!
Hidd el, nem ma kezdtem a játékot
De bizonyára nagy játékos vagy, mert arra mennél vissza, aki támadott ugye?
Gratulálok!

Kisbérnek abban viszont tényleg igaza van, hogy a védelme kevesebb az elitnek, mintha lenne is íjja benn!

Ja és fosztani nem szoktunk, még is van pénzünk
Erről ennyit!
Reply With Quote
  #75  
Old 05-17-2006, 21:36
Etyekwood's Avatar
Etyekwood Etyekwood is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 275
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by ThUnd3R
Szerintem csak ket felallas johet szoba:
ij+lo, v. ij+elit+lo[lobol csak nagyon keves, max 1000, h. ha netan egy varisnak rengetni tamadna kedve a Tejtarto bacsi ne az ijaszokat adja mar el, mert azok nagyon fontosak a vedelmeben - ugyebar gyakoraltilag duplan szamitanak a tornyok miatt]
Az, h. ij+lo, v. ij+elit+lo az fugg attol, .h eppen hol is vagy. Magasabb szinteken mar picit nagyobb kincs a fold, tehat ott szerintem az utobbi taktika a jobb. [Nagyobb sinztek, vagyis 3-an tul. A 3-ason meg mindeketto szepen mukszik.]

Ilyen h. full elit, szerintem az vilagon a legnagyobb marhasag![annyi ilyen orit vertem mar szet, .h orom nezni ij+paci felallasban... Mert vagy otthon csucsul ,es elvan azzal, .h hu de durva a vedelme, kozbe kapja az artot, aztan megunja es kiront a nagy seregevel [amit siman szovi segitseggel amugy ki lehet vedeni] onnan meg padlora van teve annyi pusztitast kap. Ha meg nem jon teljse sereggel, akkor alapbol selye nincs atjoni 9-10% ortonyon [meg ha tamadni is van a sereg], s. akkor is legalabb 1 sereggel utheto az otthonhagyot felseregnyi letije. szal egy nagy rakas X@r ez a taktika... [legalabbis a tapsztalat ezt mutataj...]

Nekem ne mond, hogy nem megyek át 10% os tornyot full íjjon, mert röhögőgörcsöt kapok)
Köztudottan az elfnek a legjobb a védelme!
Elf/tudós, mf, full íjj/torony orit simán vertünk és nem egyszer!
Úgy, hogy közben kijöttek ránk, és patantak!

De aki nem tud elittel játszani az legyen íjj/ló, vagy íjj/elit!
Annak ellenére én nem becsmérellek, hanem elismerlek, hogy Te így játszol!
Mi így, és tökéletesen működik!
Reply With Quote
  #76  
Old 05-17-2006, 21:46
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

félreértelmezed, amit írtam. óriást is lehet gyújtani meg rengetni magas hekin.
egy jó szövi meg megnézi mennyivel mentél ki és ha többel/annyival mint volt otthon neked akkor végignézi a szövidet, de nem kell nekem bizonyítani semmit.

számok, tapasztalat és racionalitás szerint jobb az én általam vázolt felállás.
amúgy meg sok sikert kívánok nektek a full elithez!
Reply With Quote
  #77  
Old 05-17-2006, 22:01
Etyekwood's Avatar
Etyekwood Etyekwood is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 275
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Köszi!

Megvan!
Reply With Quote
  #78  
Old 05-18-2006, 00:17
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az erkölcsi győzelem a full elitnél van ebben a vitában
Sztem jobb ha van mindenből egy hadisnak! De elit kell a varis morálja miatt, neki is meg a hadisoknak is. Amúgy nem ezen múlik a győzelem, szinte minden felállás játszható, és mindegyikkel lehet nyerni háborút.
Reply With Quote
  #79  
Old 05-18-2006, 02:12
Etyekwood's Avatar
Etyekwood Etyekwood is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 275
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Na srácok!

Asszem elmentünk egy kicsit illetve a beszélgetés iránya, egymás szapulására!
Ezt most kell abbahagynunk!

Mindenkinek megvan a saját stílusa, és ahogy Petya írta: mindegyik felállással lehet háborút nyerni!

Én nem azt mondom, hogy nem jó más felállás, de szöviben a full elit NÁLUNK nagyon is jól működik!
A másik orim, az íjj/ló, és mf vagyok, az is nagyon király és sikeres!
Akkor meg nem tudom, hogy min vitatkozunk!
Mind két felállás más stílust igényel és nagyobb odafigyelést az elit!

És egy a lényeg, hogy Nyerjünk!
Akkor hajrá!
Reply With Quote
  #80  
Old 05-18-2006, 06:33
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az hogy lehuzzatok a fullelitet meg hoyg marhasag ilyennel jaccani az nagy butasag...
En a hoditos jatekom nagyresze alatt fullelit voltam.Es nagyon mukodik...
Ilyet irni hogy a fullelites otthon ul es nezi hogy lerengeti majd kiut fullon...Hát talan az 5 os csopiban en is talalkoztam ilyennel...
Messze a fulelitnek lesz a legnagyobb tamadoerteke szöviszinten. Ez azt hiszem teljsen egyertelmu, hiszen a varis esetleg a tolis orinak nem lehet ijj/lo va mert atutik.Igy mondhatjuk hogy ket oritol se kapunk semmi tamadosereget.
Mindezt amelett mondom hogy en is elit/ijj/lo ra szavaztam es azzal is vok.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14290 09-18-2022 16:13


All times are GMT +1. The time now is 00:59.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu