Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > A fórumról... :)

A fórumról... :) Tippek, észrevételek ezzel a fórummal kapcsolatban.

View Poll Results: Visszaállítanád a régi elismertségi rendszert???
igen 7 33.33%
nem 9 42.86%
nekem tök mind1 5 23.81%
Voters: 21. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 08-30-2010, 13:34
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default Az elismertség visszaállítása

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Visszasírjuk azokat az időket, mikor még az elismertség is beleszámított abba, hogy ki, mennyit és hol beszélhetett. A mostani kézhadjáratok alapján azt hiszem sokakat érintene a dolog..
Tsobi postja engem is elgondolkodtatott,hogy mennyivel jobb volt az az idő.

Az ötletem nem egy új találmány,hanem egy régi rendszer visszaállítása itt a fórumon. Az újaknak mondom, hogy ezen a fórumon is működött egy elismertségi rendszer,ami némileg korlátozta is a fórumot. pl ha jól emléxem 10 elismertségi pont alatt nem nyithattál témát,csak a chatbe, stb.
Anno azért lett megváltoztatva, mert pár ember komolytalanul elkezdte adogatni egymásnak csak simán az elismertséget, megalomániából és "jófejségből". Ugyan némileg komolytalanná vált a dolog, de még mindig többet ért mint a mostani kezes rendszer.
Nagyobb visszatartó erőt képviselt a fórumos közösség elismert része,kevesebb volt a személyeskedő,semmit mondó offoló hsz.

Én szívesen látnám újra jobb felül a zöld és piros négyzeteket.
Szívesen látnám azt,hogy a fórum részben így saját magát is moderálná kicsit.
Szívesen látnám azt,hogy jobban tisztelnék a fórumosok a másikat, és nem csak érzelmileg szórnánk a jelentéktelen le-fel kezeket.
Én tényleg nem látom értelmét ennek a kezes dolognak,mert a fórumos közösség 98%-a már meg se nézi azt hogy kitől kapta és hogy miért.
Régen azért ezekből egész jó kis viták voltak privátban,mert többet nyomott a latban az ilyesféle véleménynyilvánítás.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
Sponsored Links
  #2  
Old 08-30-2010, 13:35
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Tsobi postja engem is elgondolkodtatott,hogy mennyivel jobb volt az az idő.

Az ötletem nem egy új találmány,hanem egy régi rendszer visszaállítása itt a fórumon. Az újaknak mondom, hogy ezen a fórumon is működött egy elismertségi rendszer,ami némileg korlátozta is a fórumot. pl ha jól emléxem 10 elismertségi pont alatt nem nyithattál témát,csak a chatbe, stb.
Anno azért lett megváltoztatva, mert pár ember komolytalanul elkezdte adogatni egymásnak csak simán az elismertséget, megalomániából és "jófejségből". Ugyan némileg komolytalanná vált a dolog, de még mindig többet ért mint a mostani kezes rendszer.
Nagyobb visszatartó erőt képviselt a fórumos közösség elismert része,kevesebb volt a személyeskedő,semmit mondó offoló hsz.

Én szívesen látnám újra jobb felül a zöld és piros négyzeteket.
Szívesen látnám azt,hogy a fórum részben így saját magát is moderálná kicsit.
Szívesen látnám azt,hogy jobban tisztelnék a fórumosok a másikat, és nem csak érzelmileg szórnánk a jelentéktelen le-fel kezeket.
Én tényleg nem látom értelmét ennek a kezes dolognak,mert a fórumos közösség 98%-a már meg se nézi azt hogy kitől kapta és hogy miért.
Régen azért ezekből egész jó kis viták voltak privátban,mert többet nyomott a latban az ilyesféle véleménynyilvánítás.
Lájk!

*rövid*
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #3  
Old 08-30-2010, 13:36
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Jah és ha Ati se tartja akkora marhaságnak, akkor probáljunk még érveket gyüjteni pro-kontra, ne csak a nekem nem tetszik, marhaság, meg hogy jobb volt, legyen ott az is hogy miért.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #4  
Old 08-30-2010, 13:37
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Anno azért lett megváltoztatva, mert pár ember komolytalanul elkezdte adogatni egymásnak csak simán az elismertséget, megalomániából és "jófejségből". Ugyan némileg komolytalanná vált a dolog, de még mindig többet ért mint a mostani kezes rendszer.
Nagyobb visszatartó erőt képviselt a fórumos közösség elismert része,kevesebb volt a személyeskedő,semmit mondó offoló hsz.
Pont emiatt nem támogatom, előre látom, mennyi pirosat kapnék
Reply With Quote
  #5  
Old 08-30-2010, 13:39
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Jah és ha Ati se tartja akkora marhaságnak, akkor probáljunk még érveket gyüjteni pro-kontra, ne csak a nekem nem tetszik, marhaság, meg hogy jobb volt, legyen ott az is hogy miért.
Azért volt jobb az a rendszer mert ugye ott volt az indoklási rész hogy miért is nem tetszik vagy tetszik a hozzászólás illetve hogy egy bizonyos időnek illetve pontosztásnak el kellett telnie hogy újra tudj adni valakinek pontot ez ugyebár csak a pozitív hozzászólásoknál hátrány valószínűleg ezért is ment el rossz irányba az a rendszer mert hjajj kiosztok még 9 zöldet csakhogy tudjak neked újra adni
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Dragi For This Useful Post:
  #6  
Old 08-30-2010, 13:43
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Pont emiatt nem támogatom, előre látom, mennyi pirosat kapnék
Pool nyugi, pont az ilyen embereknek érne 0-át a pontja
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #7  
Old 08-30-2010, 13:44
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Számomra nevetséges volt, hogy a fórumon is megjelent a multizás, és egy ember több becenév alatt kezdett el fórumozni. (Időnként a mai napig is felbukkannak olyan beírások, hogy "Ha Ati nem törli a másik becenevemet, akkor most több felfele kezet is kapnál..." -- gondoljunk bele mi lenne, ha ennek gyakorlati haszna is lenne, és nemcsak szimbolikus jelentése!) Legyen elég a játékon belüli csalásokat figyelni, nem szándékozom még a fórumon is szűrögetni a csalásokat. Ha most használmán azt a jelzőt, ami leginkább eszembe jut ezzel kapcsolatban, akkor azt hiszem jönnének a lefele pontozások, úgyhogy inkább nem teszem.

Akik nagyon nagy marhaságokat irogatnak, azok a mostani rendszerben is kiszűrésre kerülnek. Első körben csak moderáltak lesznek, és a hatalmas butaságokat nem engedem megjelenni, második körben el is búcsúzunk az illetőtől a fórumon.

Jelenleg is van több olyan ember, aki ebbe a kategóriába tartozik, és akiknek nagyon sok beírásától kímélek meg mindenkit...

Alapvetően hasznos lehetne az elismertség, de sajnos a mai netezők képesek még ezt is rendeltetésellenesen használni, és képesek még egy fórumon is csalni.

__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #8  
Old 08-30-2010, 13:45
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Ui: ráadásul most ha valaki bemásol egy jó viccet, azért kap sok-sok felfele mutató kezecskét. És ez tök jó, mert tényleg jó volt a vicc. De ez ne befolyásolja, hogy tud-e utána témát indítani a megbeszélésekben.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #9  
Old 08-30-2010, 13:46
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Alapvetően hasznos lehetne az elismertség, de sajnos a mai netezők képesek még ezt is rendeltetésellenesen használni, és képesek még egy fórumon is csalni.

Szomorú
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #10  
Old 08-30-2010, 13:46
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Azért volt jobb az a rendszer mert ugye ott volt az indoklási rész hogy miért is nem tetszik vagy tetszik a hozzászólás illetve hogy egy bizonyos időnek illetve pontosztásnak el kellett telnie hogy újra tudj adni valakinek pontot ez ugyebár csak a pozitív hozzászólásoknál hátrány valószínűleg ezért is ment el rossz irányba az a rendszer mert hjajj kiosztok még 9 zöldet csakhogy tudjak neked újra adni
Azt szerintem meglehet oldani azzal,hogy egy embernek 2héten belül ne tudj adni még1x, akármennyi zöldet is osztasz ki,akkor se... Nem hátrány sehol sem az hogy nem tudsz rögtön újra adni neki. mert régen nem egy hozzászólásra adtuk sose, hanem egy témában való komolyabb foglalkozásért. avagy több jó gondolatért.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Belső fórumrendszer visszaállítása a régire Arwyl szelleme Elvetett javaslatok 1 04-07-2009 13:01
elismertség Burning Chat 2325 07-10-2008 06:34
Elismertség megjelenítése Synkel A fórumról... :) 18 12-23-2007 12:59


All times are GMT +1. The time now is 18:08.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu