Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #91  
Old 03-25-2010, 11:54
Alg Alg is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Törökszentmikós/B.P.-TTNY
Posts: 317
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Hemo, még mindig nem írtad meg az országnevedet B-ben, pedig akkor nem csak nem unatkoznánk, hanem meg tudnám mutatni mennyire "béna faj"
a törpe és mennyire "überkirály" a gómod :P

Amiket meg írogatsz az már egyenesen nevetséges és szánalmas, nem is érdemes miatta a billentyűzetet koptatnom...

Srácok, szerintem azt akarja, hogy minden faj legyen egyforma (ember tükörpajzs nélkül kb.) "mint régen", mi?
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Alg For This Useful Post:
Sponsored Links
  #92  
Old 03-25-2010, 12:48
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

A gnómos sztori védelmére kelve kifejteném az alábbi apróságot:
Van nekem egy régi ismerősöm, nagyon jó hódítós volt még 2003 előtt, rettenetesen sokat tanultunk tőle, és amikor már mindent elért, amit ő akart, elment lemúriázni.
Hogy miért?
Csak ennyit válaszolt: Mert a gnóm az über faj, túl erős. Azzal bármit meg lehet csinálni.
Nemrég találkoztam vele egy kávézóban, és megpróbáltam visszacsábítani Hódítóba.
Első kérdése: Gnómnak még mindig annyi a tekibónusza, mint régen?
Mondom: Igen.
Erre ő: Jó, akkor maradok Lemúriában, mert még mindig értelmetlen a Hódító, ha ilyen túl erős faj van benne.

Sok mindenben volt igaza, bár ez így 7 évvel később nagyon hülyén hangzik... Fikázhatjátok Hemo-t, valószínűleg a stílusa hagy némi kívánnivalót maga után, de valószínű sokan nem látják azt, hogy ő ezeket komolyan gondolja. Valószínűleg, amikor abbahagyta, rettenetesen más volt a játék.
Ismétlem, én 2003-ban ahgytam abba, és 2006-ban tértem vissza, és a hodito.hu címsoron kívül SEMMI nem volt olyan, mint amikor még játszottam.
Annyi a különbség, hogy én úgy fogtam fel, hogy elmentem súgót olvasni, és bebifláztam. Aztán indítottam egy élőhalottat, azt hiszem tábornok személyiséggel... Mert élőhalott akartam lenni, mert "feelinges"-nek tartottam.
Nagyon gyorsan elújságolták nekem, hogy ezt azonnal felejtsem el. Mondom de nem, mert ez tök jó lesz.
Nos. Szintet lépnem nem igazán sikerült, mert ingyenföld, meg ingyenraktár, meg ingyenvagyon voltam...
Annyi történt, hogy töröltem magam, és indítottam egy másik országot. Élőhalottazni meg visszamentem anarchba.

Továbbra is azt mondom, hogy majd ha lenyugszik a témaindító, eldönti, hogy akar-e próbálkozni az újfajta játékkörnyezetben, vagy nem.
Ha akar, segítek neki szívesen, ha nem, úgyis elmegy innen magától.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to [HTPA]GeeForce For This Useful Post:
  #93  
Old 03-25-2010, 12:55
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by hemo View Post
Csak tudnám miért fáj, hogy valaki véleményt mondd.
A stílussal van a probléma, nem a véleménnyel.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #94  
Old 03-25-2010, 15:15
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Miért van az, hogy eddig hemo-ról nem hallottunk, csak azután, hogy a tesztidőszak elkezdődött...
soha nem bírtam ezeket az újonnan regélt megmondóemberkéket, főleg, hogy a játékbeli országukat meg fosnak leírni...
kezdem azt gondolni, hogy vki irányítja a háttérből a beírásait...
gondolom, egy másik paraszt
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Pool For This Useful Post:
  #95  
Old 03-25-2010, 18:42
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by hemo View Post
Teljesen igzan van ricsinek......
És aki velem ért egyet... látjátok azért készitők, hogy nem mindenkinek az a véleménye mint nektek?

Az baj veletek játék irókkal, hogy már át sem látjátok az egészet csak a ti érdekeiteket nézitek....Nektek mi a jó és mit érdekel benneteket, hogy milyen lesz a játék.. De az a baj, hogy szabin vagytok..... úgy könnyű okosnak lenni.. és akkor én nem játszottam és alkalmazkodjak?

Persze, hogy úgy könnyű játszani, hogy tele vagy mindennel.. Milliárdokat összeszedtetek... hogy milyen módszerrel? mindenki tudja, hogy lehet ebben a játékban gyüjtögetni..... hátterek, újrakezdések...stb
Aki meg azt irta, hogy elloptak tőle annyi tekit hát az meg is érdemli... annyira ügyetlen vagy akkor nem is érdemled meg...

Itt nem az a lényeg... úgy alakitottátok át a játékot, hogy már nincs szükség fajokra csak katonaira és ott a gnóm a király
Törpe.....??? midenki tudja, hogy miért vannak a törpék, és azokat ti "nagy játékosok" azért tartjátok, hogy benneteket ellásson.... Nekem is van több a 3-on hagyjuk a rizsát...
Már értelme nincs mert azért annyira nem egy nyerő faj...

Félelfnek sincs már értelme... úgy felerősitettétek a többi fajt, hogy ha mindenki maxon van és ki van hegyezve... és itt beszéljünk nem szöviről... nem tud már kitől lopni és ha tudna sincs már mit....
Azt meg hagyjuk, hogy az 5-ön lehet... igen ott vannak kezdők és bénák, de még van 4 szint.....

óriás régen egy király faj volt mikor még tudott lopni és őt is tudták rendesen lopni és gyilkolni...

elf tényleg jó már tolizni hála annak, hogy igy megerősitettétek a védelmét.. azt már irtam, hogy ez miért történt... mert egyikőtök pont azzal volt....

Régen nem az volt a játék lényege, hogy minél több tekit gyűjtsek... persze volt amennyi kell de itt már régen túlfutott az ésszerűsség határán.. kb. bkv szintre jutott, ha kell ha nem gyűjteni kelll....
De látod azt is irtátok, hogy milyen jó a bank mert kell a stratégiához...
Őszintén? Akkor én is mondhatom, hogy miért nem alkalmazkodtok ti hozzá és dugjátok el a pénzeteket...
Ilyen sosem volt régen, hogy több 100 millás országok nyugodtan mutassák a lóvét és ha megfeszülsz sem tudod ellopni....
A hóditó, hóditás nem azt jelenti, hogy ki van a csúcson és kinek van még 500 hekije amivel könnyedén terrorizálhatja a lenti orikat...
Régen középmezőnyben voltak a legnagyobb csaták és csak röhögtünk azokon akik a szintlimitnél is feljebb mentek 500-1000 hektárral..

Játékélmény, tudjátok még mi az? Ati te meg csak a fújod a magadét, szerintem el sem olvasod más véleményét.. tuti nem is érdekel.. neked milyen jó.....
Na ennyit különben a szabad vélemény nyilvánitásról tök ugyanaz szokott lenni az újitásoknál is... ti eldöntitek és kit érdekel a sok paraszt véleménye...
Ez a fröcsögés, ez a gyűlölködés, ez az irigység... SZÁNALMAS! Miféle megmondóemberek? A játék ismerőire, és aktív közönségére gondolsz???
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
  #96  
Old 03-25-2010, 19:53
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

régen a jobb országok 90%-a a ember vagy gnóm volt, ezért a barátod helytelenül gondolkodik. mára megváltozott rengeteg dolog a hódítóban.
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
  #97  
Old 03-30-2010, 10:32
reichz's Avatar
reichz reichz is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: DOROG
Posts: 126
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Az alap témához szólnék hozzá , nem a tolizás elhalásához mert az szerintem vitán felüli dolog , 5-ös szinten felül halott a toli és csak gyengíti a szövit (a toli nálam feles vagy ember a gnóm nem az )
A bajokat én ott látom , hogy kialakult néhány multi 15-20 vagy több taggal és bizonyos csopik - attól függ melyik multiról beszélünk- gyakorlatilag áthatolhatatlanok miattuk.
A vak nem látja csak ezeket , mf termelő orinak hívják magukat de ha valaki odapiszkál nekik érdekes módon perceken belül szemben találja magát full hadis szövikkel akik pusztán véletlenül épp most jöttek vissza szabiról és szintén véletlenül épp téged szemeltek ki áldozatul.
Ez is az oka a rengeteg szabin lévő orinak , mert hiába van elég pénzed jól kiépített országod , némi tapasztalatod , jó szövid az ilyen ellenséget egymagatokban lehetetlen legyőzni , de még ha sikerülne is akkor mondanom sem kell pusztán a véletlenek összejátszása miatt azonnal előkerül egy újjabb full hadis szövi és mit tesz isten ... pont téged szemelt ki ez is...
Ugye mindenki tudja miről beszélek.
szerintem ez veszi el sok játékos kedvét a hódtól , ez kiábrándító minden becsülettel játszó ország számára. Sajnos néhány játékosnál összemosódnak a szabályok az anarchista csoportok szabályaival és ugyanúgy játszanak itt is mint ott csak itt burkoltan.
Az én véleményem szerint ez a rossz a hódban.
__________________
urungurung(3) (#543543) [2/B]
Obelix(7)(#100001) [3/G]
Game Over(4) (#100002) [1/A]
Corvina (2)(#100003) [4/L]
Legszebb öröm a söröm! (#4885)
----------------------------------------------------------------------------
Reply With Quote
  #98  
Old 03-30-2010, 10:35
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by reichz View Post
A vak nem látja csak ezeket , mf termelő orinak hívják magukat de ha valaki odapiszkál nekik érdekes módon perceken belül szemben találja magát full hadis szövikkel akik pusztán véletlenül épp most jöttek vissza szabiról és szintén véletlenül épp téged szemeltek ki áldozatul.
És ilyenkor nyilván az egyetlen dolog, amit tutira nem teszel, az a jelentésük. Értem. Ezek szerint akkor ez így szerinted rendben is van. Akkor miről beszélünk?

Tessék végre észrevenni, hogy a szabálytalanságok észlelésének jelentésére lehetőség van a játékon belül! Semmi más módon nem lesz velük foglalkozva. Sehogyan. Semmikor. Csak ha az érintett ország azt jelenti. Nem itt a fórumon, mert ennek semmi értelme. Játékon belül. Azért van a jelentési lehetőség, hogy automatikusan minden információ rendelkezésre álljon az esettel kapcsolatban. Olyan információk is, amikkel Te nem rendelkezel.
__________________
Hódító * Queosia

Last edited by Ati; 03-30-2010 at 10:37..
Reply With Quote
  #99  
Old 03-30-2010, 10:59
reichz's Avatar
reichz reichz is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: DOROG
Posts: 126
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
És ilyenkor nyilván az egyetlen dolog, amit tutira nem teszel, az a jelentésük. Értem. Ezek szerint akkor ez így szerinted rendben is van. Akkor miről beszélünk?

Tessék végre észrevenni, hogy a szabálytalanságok észlelésének jelentésére lehetőség van a játékon belül! Semmi más módon nem lesz velük foglalkozva. Sehogyan. Semmikor. Csak ha az érintett ország azt jelenti. Nem itt a fórumon, mert ennek semmi értelme. Játékon belül. Azért van a jelentési lehetőség, hogy automatikusan minden információ rendelkezésre álljon az esettel kapcsolatban. Olyan információk is, amikkel Te nem rendelkezel.

azt kell mondjam ebben most tévedtél , megtörtént a bejelentése de úgy néz ki ügyesek és nem tűnik fel senkinek a nyilvánvaló .
__________________
urungurung(3) (#543543) [2/B]
Obelix(7)(#100001) [3/G]
Game Over(4) (#100002) [1/A]
Corvina (2)(#100003) [4/L]
Legszebb öröm a söröm! (#4885)
----------------------------------------------------------------------------
Reply With Quote
  #100  
Old 03-30-2010, 11:02
reichz's Avatar
reichz reichz is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: DOROG
Posts: 126
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
És ilyenkor nyilván az egyetlen dolog, amit tutira nem teszel, az a jelentésük. Értem. Ezek szerint akkor ez így szerinted rendben is van. Akkor miről beszélünk?

Tessék végre észrevenni, hogy a szabálytalanságok észlelésének jelentésére lehetőség van a játékon belül! Semmi más módon nem lesz velük foglalkozva. Sehogyan. Semmikor. Csak ha az érintett ország azt jelenti. Nem itt a fórumon, mert ennek semmi értelme. Játékon belül. Azért van a jelentési lehetőség, hogy automatikusan minden információ rendelkezésre álljon az esettel kapcsolatban. Olyan információk is, amikkel Te nem rendelkezel.
és köszönöm a lehetőséget a következő orimat közellenség néven fogom regisztrálni bár ettől a perctől a mostaniak is azok
__________________
urungurung(3) (#543543) [2/B]
Obelix(7)(#100001) [3/G]
Game Over(4) (#100002) [1/A]
Corvina (2)(#100003) [4/L]
Legszebb öröm a söröm! (#4885)
----------------------------------------------------------------------------

Last edited by reichz; 03-30-2010 at 11:06..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Miért ennyi az adó? Valezius Segítség 61 06-04-2008 21:17
Miért nem fogy? echnaton Segítség 3 04-18-2008 17:23
Párbaj, és érdekességei! Avagy a rossz tapasztalataim! fandras73 Általános beszélgetés Hódítós témákban 17 01-31-2008 02:51
Miért??? attila1988 Általános beszélgetés Hódítós témákban 83 10-01-2007 18:06
Miért nem ad el a helytartó FJORD Segítség 6 12-01-2006 12:54


All times are GMT +1. The time now is 11:26.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu