Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1071  
Old 05-08-2007, 22:26
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Ezt én is mindenképpen támogatom .. bár most,így kicsit lenyugodva a történtek után,mikor meggyőztem magam dolgokról .. talán normálisabban lehet velem is társalogni ... Ha van a fenti javaslatra kereslet,akkor Ati,téged kérdezlek többekközt ... van rá esély,hogy megkapják az elfek a lehetőséget a fajváltásra ? Bár egy kicsit,és egyre jobban bennem van a 'csakazértiself' érzés .. mégis tényleg tisztességesebb lenne,ha válaszolnál .. akkor úgy igyekszünk mi is koptatni a szánkat ..
Szvsz ez nem járható út... előtte körülnéznénk, milyen országok vannak mellettünk , aztán úgy alakulnánk, hogy kinyírhassuk a környéket? (nyilván védelem is kellene a fajváltás mellé, hogy át tudjunk építkezni).

Az, hogy a csoport közepén, vagy a top közelében fajt válthassunk, irtó nagy előny lenne a többi országgal szemben, akiknek az egyetlen vétkük hogy nem elffel indultak.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #1072  
Old 05-08-2007, 22:30
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Szvsz ez nem járható út... előtte körülnéznénk, milyen országok vannak mellettünk , aztán úgy alakulnánk, hogy kinyírhassuk a környéket? (nyilván védelem is kellene a fajváltás mellé, hogy át tudjunk építkezni).

Az, hogy a csoport közepén, vagy a top közelében fajt válthassunk, irtó nagy előny lenne a többi országgal szemben, akiknek az egyetlen vétkük hogy nem elffel indultak.
Hát azért az a rengeteg pénz azokon a nyersi árakon nem hiszem, hogy írtó nagy előny...
Illetve azért míg átépül valaki, elég kiszolgáltatott szerintem.
Aki ezekután fajt váltana, asszem nem azért váltana fajt, hogy a környéket jól megszivathassa.

De télleg nem írok már ide.
Jóéjt
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.
Reply With Quote
  #1073  
Old 05-08-2007, 22:32
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kubbi View Post
Hát azért az a rengeteg pénz azokon a nyersi árakon nem hiszem, hogy írtó nagy előny...
Illetve azért míg átépül valaki, elég kiszolgáltatott szerintem.
Aki ezekután fajt váltana, asszem nem azért váltana fajt, hogy a környéket jól megszivathassa.

De télleg nem írok már ide.
Jóéjt
Odaírtam hogy nyilván védelem is kellene a fajváltás mellé, hogy átépülhessünk. Enélkül esélytelen és értelmetlen lenne a dolog.

Semmiképpen nem támogatom az ötletet, túl nagy előny lenne.

És jó éjt
Reply With Quote
  #1074  
Old 05-08-2007, 22:35
Everlasting Everlasting is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 141
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

lacinak teljesen igaza van, nem tartom én sem helyesnek az elfek fajváltoztatási lehetőségét, elég furcs lenne.
viszont lehetne nekik pl 24 óra védelmet adni, hogy felkészüljenek az orijuk új tipusának kialakítására.

De legjobbnak azt tartom ha kicsit át lesz gondolva valóban a játék érdkekét szolgálja-e ha tamagocsi faj kategóriát is hirdetünk az eddigiek mellé.-és talán érdemes is lehet szabizni ha muszáj
Reply With Quote
  #1075  
Old 05-08-2007, 22:35
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Szvsz ez nem járható út... előtte körülnéznénk, milyen országok vannak mellettünk , aztán úgy alakulnánk, hogy kinyírhassuk a környéket? (nyilván védelem is kellene a fajváltás mellé, hogy át tudjunk építkezni).

Az, hogy a csoport közepén, vagy a top közelében fajt válthassunk, irtó nagy előny lenne a többi országgal szemben, akiknek az egyetlen vétkük hogy nem elffel indultak.
Miért lenne kiszúrás?
Mire átépít, stb.
Lehetne VIPkörökhöz kötni, mint a névváltoztatást, mittudom én, de aki nincs lépéshelyzetbe, az most mást nem tehet, mint szétbarmolja az eddig esetleg jólműködő kis országát és bebetonozza, esetleg mellé még elmormolhat egy imát is.

Az elfnek meg az egyetlen bűne, hogy elf.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Reply With Quote
  #1076  
Old 05-08-2007, 22:39
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Everlasting View Post
De legjobbnak azt tartom ha kicsit át lesz gondolva valóban a játék érdkekét szolgálja-e ha tamagocsi faj kategóriát is hirdetünk az eddigiek mellé.-és talán érdemes is lehet szabizni ha muszáj
Amúgy nagyon érdekes, hogy egyesek az abszolút tamagocsi fajról beszélnek, mások meg egy új hadi faj születéséről... kíváncsi vagyok, melyik változat lesz majd a valóság, netán mindkettő?
Reply With Quote
  #1077  
Old 05-08-2007, 22:41
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cassandra View Post
Miért lenne kiszúrás?
Mire átépít, stb.
Lehetne VIPkörökhöz kötni, mint a névváltoztatást, mittudom én, de aki nincs lépéshelyzetbe, az most mást nem tehet, mint szétbarmolja az eddig esetleg jólműködő kis országát és bebetonozza, esetleg mellé még elmormolhat egy imát is.

Az elfnek meg az egyetlen bűne, hogy elf.
Szerinted miért nincs olyan opció a játékban, hogy menet közben, a szintedet megtartva fajt válthass?
És az nem járja, hogy extra pénzt fizessek azért, amiről nem tehetek, nyista extra VIP a fajváltásért
Reply With Quote
  #1078  
Old 05-08-2007, 22:43
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 14%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Szvsz ez nem járható út... előtte körülnéznénk, milyen országok vannak mellettünk , aztán úgy alakulnánk, hogy kinyírhassuk a környéket? (nyilván védelem is kellene a fajváltás mellé, hogy át tudjunk építkezni).

Az, hogy a csoport közepén, vagy a top közelében fajt válthassunk, irtó nagy előny lenne a többi országgal szemben, akiknek az egyetlen vétkük hogy nem elffel indultak.
Nemhiszem,hogy aki fajt vált,az azért tenné,hogy kinyírhassa a környéket..ahogy találóan fogalmaztál...szerintem nem lenne butaság úgy csinálni,mint a névváltoztatásnál...x vip kör és mehet,ha jelzed előtte a supportnak .. igazából nem tudom pontosan hogyan zajlódott a névváltás..ezért bocsi ..

Jah a másik .. azt sem hiszem,hogy aki eddig elf volt,tolival,varival,melyek nyilván használhatatlanok immáron .. az most hirtelen váltana brutál hadira .. a fajváltóknak a sebezhetőségük mellé ez esetben kellene x kör/nap védelem az átépülésre ..

OFF : kicsit lassúcska voltam..bocska
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”



Last edited by Tsobi; 05-08-2007 at 22:44.. Reason: lekéstem ...
Reply With Quote
  #1079  
Old 05-08-2007, 22:46
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 14%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Szerinted miért nincs olyan opció a játékban, hogy menet közben, a szintedet megtartva fajt válthass?
És az nem járja, hogy extra pénzt fizessek azért, amiről nem tehetek, nyista extra VIP a fajváltásért
A vip körök megléte számítana .. hogy a szándék megvan benned a hosszútávú folytatásra...
Az említett menetközbeni fajváltás gombról annyit,hogy ilyenre természetesen nincsen szükség...csak eléggé inkorrekt dolog,hogy egyáltalán nem lettünk értesítve a várható malluszokról....
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #1080  
Old 05-08-2007, 22:47
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 14%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
A vip körök megléte számítana .. hogy a szándék megvan benned a hosszútávú folytatásra...
Az említett menetközbeni fajváltás gombról annyit,hogy ilyenre természetesen nincsen szükség...csak eléggé inkorrekt dolog,hogy egyáltalán nem lettünk értesítve a várható malluszokról....

Természetesen én sem fizetnék plusz pénzt olyan dologért,ami nem az én hibám ...
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Faji varik Szecsa Általános beszélgetés Hódítós témákban 146 07-21-2007 21:28


All times are GMT +1. The time now is 11:13.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu