Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 05-05-2006, 10:45
Zilah Zilah is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 20
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Kényszerszabi

Megfontolandó, egy ugynevezett kényszerszabi bevezetése, mert volt már rá eset, hogy ha valaki valamilyen baleset következtében nem tudott gép közelbe kerülni napokig, vagy hónapokig, s tönkrement az orija...
-ilyen esetbe be lehetne vezetni egy szabadságot, ami autómatikusan érvénybe lép, ha egy adott ideig nem használja valaki az oriját... vagy akár állítani is lehessen, hogy menni idő mulva lépjen életbe a szabi... mert van aki naponta többször is ránéz az orijára, van aki sokkal ritkábban
Sponsored Links
  #2  
Old 05-05-2006, 12:21
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Zilah
Megfontolandó, egy ugynevezett kényszerszabi bevezetése, mert volt már rá eset, hogy ha valaki valamilyen baleset következtében nem tudott gép közelbe kerülni napokig, vagy hónapokig, s tönkrement az orija...
-ilyen esetbe be lehetne vezetni egy szabadságot, ami autómatikusan érvénybe lép, ha egy adott ideig nem használja valaki az oriját... vagy akár állítani is lehessen, hogy menni idő mulva lépjen életbe a szabi... mert van aki naponta többször is ránéz az orijára, van aki sokkal ritkábban
Wapon erre van külön menüpont -- ha nem vagy gépközelben, akkor wapról simán el tudod tenni szabira az országot. Nem hiszem, hogy ehhez külön bármi egyéb módosítás kellene.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 05-05-2006, 14:33
Zilah Zilah is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 20
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Wapon erre van külön menüpont -- ha nem vagy gépközelben, akkor wapról simán el tudod tenni szabira az országot. Nem hiszem, hogy ehhez külön bármi egyéb módosítás kellene.

olyan esetről írtam, amikor wapon sem tudsz belépni... pl baleset, kóma, stb
azért írtam, mert én is megjártam s akkor jött az ötlet sajnáltam volna az orijaimat...
  #4  
Old 05-05-2006, 15:41
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Zilah
olyan esetről írtam, amikor wapon sem tudsz belépni... pl baleset, kóma, stb
azért írtam, mert én is megjártam s akkor jött az ötlet sajnáltam volna az orijaimat...
Ilyen eset azért nem gyakori (szerencsére)
De ha még van is ilyen, akkor meg ha megjössz, van egy gomb, hogy újrakezdés ezen a szinten
  #5  
Old 05-06-2006, 18:57
Zilah Zilah is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 20
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér
Ilyen eset azért nem gyakori (szerencsére)
De ha még van is ilyen, akkor meg ha megjössz, van egy gomb, hogy újrakezdés ezen a szinten

könnyű ezt mondani... de sokat veszítenél azzal a gombal... ezért gondoltam egy ilyen lehetőségre...
-tudom hogy fura ajánlat... nekem is az lett volna, ha szinte nem kerülök ilyen helyzetbe
  #6  
Old 05-06-2006, 21:27
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér
Ilyen eset azért nem gyakori (szerencsére)
De ha még van is ilyen, akkor meg ha megjössz, van egy gomb, hogy újrakezdés ezen a szinten

Ez gyakorlatilag mindent elmond a helyzetről
Ha megtörténne, hogy egy baleset következtében hosszabb időre kómába esek, a végén örülni fogok, ha újrázhatok, és nem ilyeneken fogok keseregni
Meg örülni fogok, hogy kimehetek a parkba galambot etetni, meg minden hasonló nyálasságnak...
  #7  
Old 05-07-2006, 00:39
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Synkel
Ez gyakorlatilag mindent elmond a helyzetről:)
Ha megtörténne, hogy egy baleset következtében hosszabb időre kómába esek, a végén örülni fogok, ha újrázhatok, és nem ilyeneken fogok keseregni:)
Meg örülni fogok, hogy kimehetek a parkba galambot etetni, meg minden hasonló nyálasságnak...
pontosan.. szerintem az ilyenmit nem igazán kéne figyelembe venni egy játékban.. bár nemtom, biztos van akinek ez az életcélja:)
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 17:43.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu