Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 06-07-2006, 10:01
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default Amnesztia 1/2 évente :)

Sziasztok!

Tudom viszonylag kevés emberkét érint, de azért feldobom a témát hátha

Szóval vannak ugye azok a fránya írásjogmegvonások amivel ugyan együtt lehet élni, de minek? Vannak régi sérelmek amik, hirtelen felindulásból valami szörnyű tartalmú levelek formájában csapódnak le, minek következtében az akinek ez a dolga hirtelen felindulásból kivág a játékból 168 körre és soha többé nem tudsz fórumozni, zöldezni még a szöviknek sem.

A magam részéről átestem ezen így tudom, hogy a hirtelen felindultság elmúlásával a "csúnya szám" is elmúlik.

A lényegre térve mi lenne, ha félévenként visszakapnák az írásjogukat az országok? Sztem az a fél év biztosan hatásos lecke a jövőre nézve. Ha meg valaki annyira nagypofájú ugyis tud regelni valami orit, hogy folytassa a pofázását.
Sponsored Links
  #2  
Old 06-07-2006, 10:14
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by monro
Sziasztok!

Tudom viszonylag kevés emberkét érint, de azért feldobom a témát hátha

Szóval vannak ugye azok a fránya írásjogmegvonások amivel ugyan együtt lehet élni, de minek? Vannak régi sérelmek amik, hirtelen felindulásból valami szörnyű tartalmú levelek formájában csapódnak le, minek következtében az akinek ez a dolga hirtelen felindulásból kivág a játékból 168 körre és soha többé nem tudsz fórumozni, zöldezni még a szöviknek sem.

A magam részéről átestem ezen így tudom, hogy a hirtelen felindultság elmúlásával a "csúnya szám" is elmúlik.

A lényegre térve mi lenne, ha félévenként visszakapnák az írásjogukat az országok? Sztem az a fél év biztosan hatásos lecke a jövőre nézve. Ha meg valaki annyira nagypofájú ugyis tud regelni valami orit, hogy folytassa a pofázását.
Az írási lehetőség visszakapására egyedi elbírálás alapján most is lehetőség van. Természetesen ez annak függvénye, hogy mi volt az, ami miatt az illető anno ki lett téve, vannak esetek, amikor a megnyilvánulása annyira durva volt, hogy a játék érdekeire tekintettel jobb, ha másokkal az illető többet nem kommunikál a Hódítón belül.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 06-07-2006, 10:30
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Az írási lehetőség visszakapására egyedi elbírálás alapján most is lehetőség van. Természetesen ez annak függvénye, hogy mi volt az, ami miatt az illető anno ki lett téve, vannak esetek, amikor a megnyilvánulása annyira durva volt, hogy a játék érdekeire tekintettel jobb, ha másokkal az illető többet nem kommunikál a Hódítón belül.

Sztem egy automatizált rendszer jobb lenne, persze csak egy vagyok a számos elítélt közül Egyébként meg ugy tudom, hogy VIP köröket vontok le ha valakinek visszaadjátok a jogát. Ez pedig szintén nem az amire az ember vágyik, mivel a kitiltásakor sincs senkinek fellebezési joga, így az egész picit egyoldalú. Ugy érzem bőven elég bünti a 1/2 év.

Egyébként nem sértődöm meg akkor sem ha azt írod, hogy ez tutira nem lesz Csak felvetettem hátha a jövőben esetleg
  #4  
Old 06-07-2006, 11:38
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by monro
Sztem egy automatizált rendszer jobb lenne, persze csak egy vagyok a számos elítélt közül Egyébként meg ugy tudom, hogy VIP köröket vontok le ha valakinek visszaadjátok a jogát. Ez pedig szintén nem az amire az ember vágyik, mivel a kitiltásakor sincs senkinek fellebezési joga, így az egész picit egyoldalú. Ugy érzem bőven elég bünti a 1/2 év.

Egyébként nem sértődöm meg akkor sem ha azt írod, hogy ez tutira nem lesz Csak felvetettem hátha a jövőben esetleg
1, Egy automatizált rendszer semmiképp nem lehet jobb, hiszen ha valaki igen erősen kurvaanyázik, az örüljön, hogy egyáltalán a játékban maradt, az a minimum, hogy többet nem írhat senkinek.

2, Nincs levonva senkitől semmi vip kör, ezt nem tudom honnan vetted, ez butaság.

3, Fellebbezési lehetősége valóban nincs, megelőzni viszont bárki meg tudja, ha betartja a szabályokat.

4, Nem lesz ilyen valóban.
__________________
Hódító * Queosia
  #5  
Old 06-07-2006, 11:42
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

......
na jó, inkább nem írok semmit
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 10:13.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu