Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Fantasy, szerepjátékok
Register Stats Members List Today's Posts

Fantasy, szerepjátékok Fantasy, RPG, szerepjáték

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 03-29-2006, 09:21
Chris's Avatar
Chris Chris is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Csongrád-Kecskemét-Szeged
Posts: 1,108
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

DnD3. Egy varázsló tornyában voltunk, ahol egy csomó különös helyiség volt. A barbárunknak és a törpénknek az éléskamra lett a kedvence, ami csak úgy ontotta magából a finomságokat.
Miután jó pár korsó fenekére néztek, elindultak felfedező körútra. Addig-addig tébláboltak, míg kiértek a toronyból, szétnéztek, és nagyon elcsodálkoztak: eltűnt a tornyot körülvevő mocsár (a mocsár igazából csak a tornyot védő mágia része volt). Megállapították, hogy biztosan a démonok lopták el a mocsarat, és elindultak a feltételezett tolvajok nyomában. Pár méter után rádöbbentek, hogy nincs náluk fegyver, erre gyorsan ittak a náluk lévő borostömlőből, ettől annyi bátorságot merítettek, hogy úgy döntöttek puszatkézzel is elbánnak a démonokkal, és mentek tovább. Menet közben valamiért megfordultak a torony irányában és látják ott van a mocsár ismét: visszahozták a démonok. Addigra már a bor elfogyott, így a barbár beküldte a törpét utánpótlásárt, mondván, hogy ő ott marad tüzet rak és őrzi a mocsarat. A törpe elindult visszafelé, mikor belépett a varázskupolába (amiről ő nem tudta, hogy ott van) látja megint eltűnt a mocsár. Ennek fele se tréfa! Épp a tettek mezejére lépne, mikor odaér hozzá a druida, és próbálja beterelni a kissé pityókás harcost. A druida nagy nehezen betámogatja a törpét a toronyba, majd elindul vissza a barbárért. Míg félútig eljutott a barbárral, a törpe újra kitántorgott egy borostömlővel. Nah a druidának már mindekettőjüket támogatnia kellett, közben végig győzködte őket, hogy a mocsárnak nincs semmi baja, és nem kell őrizni. Felértek az emeletre, a hálótermekhez. A druida szerette volna úgy elhelyezni őket, hogy minél távolabb legyenek egymástól, és a kamrától, de egyedül nem boldogult. Épp kapóra jött a pap, aki épp akkor tért vissza a könyvtárból. Tehát a druida a papra bízta a törpét. Azám, de a törpének nem akaródzott aludni menni, így a pap elkezdte rábeszélni, úgy hogy a társával példálózott, aki már jó úton haladt az alvás felé:
- Látod a barbár már megy lefeküdni, azt szeretné ha lefeküdnél vele.
__________________
Sogron táplálja lelkének lángját,
Weila vezesse kardjának csapását,
Tharr törje meg ellenség hatalmát,
Morgena őrizze álmának nyugalmát,
Igere, a legnagyobb, vigyázza élte minden napját!
/ókyr töredék/

Last edited by Chris; 05-23-2006 at 11:10..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #42  
Old 03-29-2006, 09:28
Phoenix's Avatar
Phoenix Phoenix is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: In the UK
Posts: 1,518
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

az egész történet nagyon állat, de a befejezés
__________________
"War. War never changes."

[SZ]Régi Nagy Magyarország/Phoenix (#322834)
[SZ]Picurmanoo (#396769)


"All this has happened before, and all this will happen again...
End of line..."

(BattleStar Galactica)
Reply With Quote
  #43  
Old 03-29-2006, 11:26
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Yo story nekem megér egy zöldet
Reply With Quote
  #44  
Old 03-29-2006, 11:27
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

majd ha adhatok megint neked...
Reply With Quote
  #45  
Old 03-29-2006, 22:36
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Chris ez trafált! Adnék én is zöldet de már kaptál másért is ...

Last edited by Senki; 03-29-2006 at 22:38..
Reply With Quote
  #46  
Old 03-30-2006, 11:52
Chris's Avatar
Chris Chris is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Csongrád-Kecskemét-Szeged
Posts: 1,108
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Steve, Senki: veletek nem történtek hasonló esetek játék közben?
__________________
Sogron táplálja lelkének lángját,
Weila vezesse kardjának csapását,
Tharr törje meg ellenség hatalmát,
Morgena őrizze álmának nyugalmát,
Igere, a legnagyobb, vigyázza élte minden napját!
/ókyr töredék/
Reply With Quote
  #47  
Old 03-30-2006, 12:10
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Chris
Steve, Senki: veletek nem történtek hasonló esetek játék közben?
háááát... nem nagyon... igazából csak fájdalmas JK bakik...
Vamp: meg akarja ölni a JK a herceget. nem közli az én karimmal aki csak áll és nem érti hogy most mit kellene tennie, kinek az oldalára álljon. nagy baj nincs mert a herceg Gargoylát leköti a Khiasyd tündértrükkje, a herceget meg Szet öröksége... nade JK megszólal: akkor lassan odamegyek és átdöföm rajta a karót... na erre a herceg (mivel Igaz brujah ) fogja: időtöréssel felpörög és eldob még egy brutál téboly-t mindenki menekül rötschreckben, kivéve a Chuck Norrisi tempóval és látványossággal közeledő JK-t aki korábbi
marhaságából kifolyólag egy kathai mandarin szerint kiválóan érdekes kísérlet áldozatává vált büntetésképp, és egy démonnal zárták egy testbe ... nos ügye a démon élvezi a show-t és nem akar elfutni így besül a herceg minden próbálkozása... nade még az is kiderül, hogy a JKnál nem fa vagy csontkaró van, hanem egy marhanagy féémcucc... azzal meg túrót se ér... na ezidő alatt bejött a segítség... ehhehh... én úgy ledaráltam volna a herceget annak a karinak a képességeivel de ez bebénázott.. (minek kap öreg vámpírt ha béna... pfff LOL) na miatta kénytelen voltam aurát formáltatni a mandarinnal (persze szívesen segített miután a birtokaimat ráhagytam... mert ügye ártatlan voltam és megintcsak ezt is megúsztam volna de mivel az a szerencsétlen Khiasyd meg azt mondta hogy az ő testőre vagyok és azért mentem velük, visszarángatott a balhéba és napoznom kellett volna, ha nincs az a szívélyes klánbarátságom a nosfikkal akik elrejtettek amíg átformáltam a testemet és a mandrain küldöttje elleplezte az aurámat is... szóval kiestem jó 5-6 napi eseményekből, és a saját ügyem se haladt... mindegy... jó úton vagyok ahoz hogy gyanúkeltés nélkül vegyem fel új személyazonosságommal a régi ügyem szálait )

szóval csak ilyenek történnek...
najó... meg SR-be budapesten a törpe rigóm (hiába, annyira szeretem azt a karit hogy inkább legeneráltam újra és hozok ide netre egyet belőle....) asztal alá vedeli az orkot, aki fele annyitól kifekszik, aztán alkohol bontóval a májamban kijózanodok egy 5 perc után és elmegyünk kocsikkal. az ork még másnap reggel is részeg a kocsma előtt saját hányásában kóvájogva, annyira immobillá ittam... hiába... a 80%os vodka az 80%os xD kellett neki kiröhögnie, hogy az első korty után megfejeltem a pultot és pár perc kelett (éljen megint az az alkoholos kiberver) amíg feleszméltem xD
Reply With Quote
  #48  
Old 03-30-2006, 12:43
Morisz's Avatar
Morisz Morisz is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 160
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hát izé még blokkolva van az agyam ez után nem tudok mit írni
Reply With Quote
  #49  
Old 03-30-2006, 13:14
Chris's Avatar
Chris Chris is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Csongrád-Kecskemét-Szeged
Posts: 1,108
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
szóval csak ilyenek történnek...
Azért ezek sem semmik
Egyébként a tuti recept a bakikra, egy agyilag full lefárdat csapat plusz egy ugyan ilyen mesélő... (azt nem állítom, hogy a kaland is haladni fog, de a hangulat az... )
Ilyen hangulatban esett meg a következő:
DM:
- ... sok fogadót láttok abban az irányban...
Aúú (törpe varázsló):
- Akkor oda nem megyünk be, mert kiszedik a fogainkat...
A csapatnak lassan esett le, és nagyot koppnat (fog adó... )
__________________
Sogron táplálja lelkének lángját,
Weila vezesse kardjának csapását,
Tharr törje meg ellenség hatalmát,
Morgena őrizze álmának nyugalmát,
Igere, a legnagyobb, vigyázza élte minden napját!
/ókyr töredék/

Last edited by Chris; 03-30-2006 at 13:18..
Reply With Quote
  #50  
Old 04-03-2006, 11:49
Chris's Avatar
Chris Chris is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Csongrád-Kecskemét-Szeged
Posts: 1,108
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Pénteken Vampire-t játszottunk.
Alaphelyzet: egy fiatal nosferatu meg egy fiatal salubri beszélget. A nosferatu eddig csak patkány ghoulokat látott (olyanok vannak a mesterének), a salubri győzködi, hogy nem csak patkányokból lehet ghoult csinálni:
- Más állatokat, például farkasokat is magadévá tehetsz.
A srácnak csak akkor esett le mit mondott, mikor harsány röhögés tört ki körülötte...
Miután sikerült újra komoly arcot vágni, folytatták a beszélgetést. Egy idő után arra terelődött a szó, hogy az emberek jobbak-e ghoulnak, mint a patkányok. A nosferatu a patkányok mellett érvelt:
- De olyan szép hosszú farkuk van, és össze- visszarohangálnak.
Mire a salubri:
- Emberek közt is vannak ilyenek...


(Egyébként, a salubrival az a srác játszott, aki DnD3-ban a pappal szokott játszani, míg a nosferatu az a srác volt, aki DnD3-ban a druida.)
__________________
Sogron táplálja lelkének lángját,
Weila vezesse kardjának csapását,
Tharr törje meg ellenség hatalmát,
Morgena őrizze álmának nyugalmát,
Igere, a legnagyobb, vigyázza élte minden napját!
/ókyr töredék/
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14290 09-18-2022 16:13
A Hódító, mint körökre osztott stratégiai játék kg-- Általános beszélgetés Hódítós témákban 53 08-02-2007 23:45


All times are GMT +1. The time now is 05:18.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu