Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #61  
Old 08-24-2006, 14:52
Colony Colony is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 297
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

[quote=Synkel;29535Ezt emelném ki. Ha 2x annyi ember férne a házakba, akkor a gyújtás kétszer akkorát ütne rajta.
[/QUOTE]

Ha kétszer annyian férnek a házba akkor fele annyit kell tartania, tehát fele annyi házat gyújtanának!!!
Arányaiban véve mindegy lenne, hogy 2*40-et vagy 1*80-at gyújtanak csak költség kimélöbb a második lehetőség és kevesebb felesleges házat kéne tartania.
Ház nélküli hulla azért merész! Adó, foglalkoztatottság, stb..
Megvalósíthatatlannak tünik...vagyis inkább elvetnék azonnal
Reply With Quote
Sponsored Links
  #62  
Old 08-24-2006, 15:04
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Colony View Post
Ha kétszer annyian férnek a házba akkor fele annyit kell tartania, tehát fele annyi házat gyújtanának!!!
Arányaiban véve mindegy lenne, hogy 2*40-et vagy 1*80-at gyújtanak csak költség kimélöbb a második lehetőség és kevesebb felesleges házat kéne tartania.
Ház nélküli hulla azért merész! Adó, foglalkoztatottság, stb..
Megvalósíthatatlannak tünik...vagyis inkább elvetnék azonnal
Merésznek csakugyan merész, és Ati tuti rögtön elveti Ugye ha nem kell ember az épületekhez, akkor a foglalkoztatás lényegtelen. Aki meg adóból akar megélni, az mégis tartson házat, és fizet a nép ezerrel Mint írtam, seregképzéshez mindenképp kell ház, bár hulla ezt okosba meg tudja oldani, csak némi aktivitás kell hozzá
Reply With Quote
  #63  
Old 08-24-2006, 16:13
Tibi22_SKCS's Avatar
Tibi22_SKCS Tibi22_SKCS is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 71
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ez a ház nélküli megoldás jónak tünik mert ahogy számoltam 5. szintere ha kezdő oriban 180barakk (90%barakk mert mondjuk tart némi házat mégis képzésre esetleg rakit) is van és elites akkor 7200elitje van ami támadó értékben felér egy ork 5200elitel támadó értékben (50%barakkal). és ha jobban kiélezné akkor még a legjobb hadi is lehetne ha nem kéne ház a zombinak. szerintetek?
Reply With Quote
  #64  
Old 08-24-2006, 17:57
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Tuti sokat erősödne, de nem lenne legerősebb soha. Vari és toliakció nélkül nem is lehet az, de nem baj, mert szerintem az se lehet cél, hogy a hullát extrakirály hadissá tegyük hirtelen. A szövik továbbra se szeretnék, mert rajta keresztül lopható az egész szövi, saját erőből pedig továbbra is vak lenne...
Reply With Quote
  #65  
Old 08-24-2006, 18:21
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Végigolvastam a mai termést

Amit én jónak tartok, a 40 ill 50% os hadierő minden szinten, ház nélkül is menjen az épület, ill h ne lophassanak keresztül rajta. Ezekkel lehet megpróbálnám G után is a hullát

(Milyen már hullától embert lopni? erre volt/van is topic)
Reply With Quote
  #66  
Old 08-24-2006, 18:31
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Tibi22_SKCS View Post
ez a ház nélküli megoldás jónak tünik mert ahogy számoltam 5. szintere ha kezdő oriban 180barakk (90%barakk mert mondjuk tart némi házat mégis képzésre esetleg rakit) is van és elites akkor 7200elitje van ami támadó értékben felér egy ork 5200elitel támadó értékben (50%barakkal). és ha jobban kiélezné akkor még a legjobb hadi is lehetne ha nem kéne ház a zombinak. szerintetek?
5. szintre kezdő orival nyugodtan számolhatsz a hullának 200 barakkot, úgy is esélytelen egy normális hadissal szemben.
8000 elittel felfelé nem ütsz be pl. egy óriás hadin (legyen íj-elites), de ő lefelé átgyalogol a 8000 eliteden.
Pakolhatsz magadnak 8000 íjászt is (vagy tornyozhatsz 4000-et), de azon is átmennek, cserébe nem tudsz visszatámadni sem.
Játszhatsz némi lóval is, de ez megint az ellenségnek jó, hiszen úgy sem ütöd át, cserébe többször átfér a hullád meggyengült védelmén.
__________________
Sorry, this account has been suspended
Reply With Quote
  #67  
Old 08-24-2006, 19:56
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Tibi22_SKCS View Post
ez a ház nélküli megoldás jónak tünik mert ahogy számoltam 5. szintere ha kezdő oriban 180barakk (90%barakk mert mondjuk tart némi házat mégis képzésre esetleg rakit) is van és elites akkor 7200elitje van ami támadó értékben felér egy ork 5200elitel támadó értékben (50%barakkal). és ha jobban kiélezné akkor még a legjobb hadi is lehetne ha nem kéne ház a zombinak. szerintetek?
No nézzük csak: Hulla 7200 elit - 7200 X 5 X 1,3 X 1,07 = 50 076
Ork 5200 elit - 5200 X 5 X 1,3 X 1,4 X 1,3 X 1,2 = 73 819

Majdnem Feltéve ha az orknak tábornok személyisége van, a hullának meg vmi más, de a különbség azt hiszem jól látható.
Reply With Quote
  #68  
Old 08-25-2006, 02:10
Tibi22_SKCS's Avatar
Tibi22_SKCS Tibi22_SKCS is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 71
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

jolvan na nem számoltam csak írtam hogy kb egá volna de akkor az ork még mindig erősebb hadi lenne de már így is igen sokat erősodne a hulla ha nem kéne neki ház.
mert ha megnézzük a mostani hullákat fele ház fele barak és nincs is más épülete és könyedén átmenek rajta ha már akkor volna ez a ház nélküli dolog akkor midjárt erősödne és még nem volna a legjobb hadis de nem is kell hogy a legjobb legyen de játszhatóbb és erősebb volna szerinem.
Reply With Quote
  #69  
Old 09-01-2006, 17:07
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

azért szünnek meg szerintem viszonylag nagy mennyiségben a hulák fejjeb, még ha Ati szerint mindenhol kiegyenlített is az arány... , mert már az 5-ös szinten szembesülnek vele hogy szövibe nem illeszkednek be könnyen, ezáltal sokan egyedül maradnak és egy mf hullát meg szétszed akárki főleg egy szövi. letolizzák és leártózzák hadilag meg beverik ezért lenne egy olyan felvetésem hogy lehetne neki egy olyan erősítést adni, hogy minden toli akciónál hulla ellen az illető megfertőződik egy körre vagy valami ilyesmi mer ezzel ha nem is célzottan a hullát erősítenénk,de ha a tolit gyengítenénk kevesebb lenne a hulla elleni toli akció vagy ha nem is csökkene az akciók száma hiányozna az a 10 kórház a tolinak és így egy hulla mondjuk már nem annyira esélytelen egy toli ellen sem... mert hadi ellen már említettetek valami ház csökkentetést vélemény ez nem kell hogy így legyen akár lehetne módosítani

U.I.:már én is használok mondatjeleket csoki
Reply With Quote
  #70  
Old 09-01-2006, 18:46
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

szerintem ez így nem jó ötlet. ezután az lenne, hogy ha valaki észreveszi, hogy sereg közelít felé, akkor keres hamar 1 hullát, és lop embereket tőle.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 23:00.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu