Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 05-15-2008, 12:48
Dine in HELL Dine in HELL is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default Új stratégiák

Ide várunk minden olyan új stratégiát, ötletet, javaslatot, ami a 7.0-ás verzió miatt válik lehetővé.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 05-17-2008, 13:36
Flanker Flanker is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2008
Posts: 1
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

A kérdésem a 7.0 -val kapcsolatos, bár nem új srtatégiáról, hanem egy régi eltűnéséről van szó. Nem tudom, hogy valami elkerülte-e a figyelmemet, de úgy vettem észre, hogy az új verzióban sikeres földszerző csata után rögtön eltávolodnak egymástól az országok, így nincs lehetőség visszakísérésre...
Nem találtam erre utaló pontot a változások leírásában, viszont az utóbbi napokban többször jártam úgy (én meg a szövetségesem is), hogy a csata utáni körben már nem lehetett hazakísérni a támadót...
Mégegyszer mondom, lehet hogy láma kérdés, csak megijesztett a dolog
Az is lehet, hogy ez még a béta verzió bétasága miatt van? Vagyis ez vissza fog állni, vagy így marad?

A kérdésem a 7.0 -val kapcsolatos, bár inkább egy eddigi stratégia megszűnéséről lenne szó... Nem tudom, hogy valami elkerülte-e a figyelmemet, de úgy vettem észre, hogy az új verzióban sikeres földszerző csata után rögtön eltávolodnak egymástól az országok, így nincs lehetőség visszakísérésre... Többször is jártam rosszul emiatt, és a szövetségesem is.
Nem találtam erre utaló pontot a változások listáján, így nem tudom, hogy arról van-e szó, hogy ez még csak a béta, és ezért nem úgy működik mint eddig, vagy szándékos változtatás.
Egyszóval: így fog maradni, vagy vissza fog állni az eredeti működés?

A kérdésem a 7.0 -val kapcsolatos, bár inkább egy eddigi stratégia megszűnéséről lenne szó... Nem tudom, hogy valami elkerülte-e a figyelmemet, de úgy vettem észre, hogy az új verzióban sikeres földszerző csata után rögtön eltávolodnak egymástól az országok, így nincs lehetőség visszakísérésre... Többször is jártam rosszul emiatt, és a szövetségesem is.
Nem találtam erre utaló pontot a változások listáján, így nem tudom, hogy arról van-e szó, hogy ez még csak a béta, és ezért nem úgy működik mint eddig, vagy szándékos változtatás.
Egyszóval: így fog maradni, vagy vissza fog állni az eredeti működés?

Last edited by Ati; 05-17-2008 at 20:56..
Reply With Quote
  #3  
Old 05-17-2008, 20:57
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Flanker View Post
de úgy vettem észre, hogy az új verzióban sikeres földszerző csata után rögtön eltávolodnak egymástól az országok, így nincs lehetőség visszakísérésre...
Semmi változás nem történt ezügyben, most is ugyanúgy működik, mint eddig. Ez eddig is megoldható volt.

(Légyszi ne írj le mindent háromszor. Köszi.)
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #4  
Old 05-17-2008, 21:01
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

A 2kör határa 4000pontnál van.
Ha 200hekin ütsz egyet, hozol 10hekit: 450pont, tehát 2körön belül marad az ellen.

Ha 2000hekin ütsz egyet a foglalás 4500pontot is érhet, így az ellen kieshet a 2körből.

Ha fokozol le katonát, hogy a pontkülönbség 4000alá csökkenjen akkor tudsz kísérni (de a távot nem egyedül a pontkülönbség határozza meg, így ez nem biztos, hogy elég)
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote
  #5  
Old 05-17-2008, 21:24
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

631 sokszám [SZ] xxxxxxxx 9.958 - 85 8
830 515522 ...mert a földön nem Alien... 9.432 5.442 ---

ez nincsen 4000pont. És nem is 3 kör távolság
Mondjuk először én is meglepődtem, és hibának véltem, amikor támadás után az ellen 3körre került, és emiatt nem tudtam kísérni. Ez asszem sehol sincs leírva.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #6  
Old 05-17-2008, 21:25
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
631 sokszám [SZ] xxxxxxxx 9.958 - 85 8
830 515522 ...mert a földön nem Alien... 9.432 5.442 ---

ez nincsen 4000pont. És nem is 3 kör távolság
Mondjuk először én is meglepődtem, és hibának véltem, amikor támadás után az ellen 3körre került, és emiatt nem tudtam kísérni. Ez asszem sehol sincs leírva.
A pontszám mellett a helyezés is számít. Ami ott látszik, hogyha beütnek valakit, akkor van X körre, KV után meg ugyanannyi ponttal más helyre kerül, és az X-ből hirtelen Y lesz
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote
  #7  
Old 05-18-2008, 00:02
Dine in HELL Dine in HELL is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Nekem az nem teljesen világos, hogy földfoglalásnál (lehet h fosztogatásnál is), ha szövi help-pel ütök, akkor a részesedés a vitt katonák arányában oszlik meg, ez eddig nem így volt, ez sok mindent megváltoztathat.

Más: Az 1/A-ban a könnyebb klánbalépésekkel nem jelenhetnek meg rövid időre 1 személyes klánok, akik ütnek egyett és visszaálnak? Kicsit felfordulhat ettől az A teteje...
Reply With Quote
  #8  
Old 05-18-2008, 07:04
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
A pontszám mellett a helyezés is számít. Ami ott látszik, hogyha beütnek valakit, akkor van X körre, KV után meg ugyanannyi ponttal más helyre kerül, és az X-ből hirtelen Y lesz
Én ezt tudom De ez éppen megtévesztő. Én mosdjuk arra gondoltam régen, hogy biztosan a kísérés lehetősége miatt marad az illető két körön belül, had legyen már neki, ha más beütötték! De kiderült, h semmi ilyesmi!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #9  
Old 05-18-2008, 08:27
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dine in HELL View Post
Nekem az nem teljesen világos, hogy földfoglalásnál (lehet h fosztogatásnál is), ha szövi help-pel ütök, akkor a részesedés a vitt katonák arányában oszlik meg, ez eddig nem így volt, ez sok mindent megváltoztathat.
Ez most sem így van. Hol olvastál erről?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #10  
Old 05-18-2008, 09:09
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Durva lenne
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Tippek törpe országoknak... Stratégiák törpékkel... tohom Stratégia & Tippek 563 06-11-2011 22:07
Fél-elf stratégiák & trükkök joyfulpoison Stratégia & Tippek 509 06-08-2009 18:03
25. Kezdési stratégiák Ati Hódító Kézikönyv 6 07-11-2007 16:13
párbaj stratégiák Half Stratégia & Tippek 82 03-18-2007 10:14


All times are GMT +1. The time now is 09:22.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu