Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Egyéb
Register Stats Members List Today's Posts

Egyéb Minden, ami máshova nem fér

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 10-07-2007, 21:57
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Történetek

Ma este jöttem hazafelé barátnőmtől busszal. Berettyóújfaluba felszállt egy "szines" srác, aki iszonyat büdös volt. Hátul fárasztott egy fiatal srácot hogy füvezett-e már meg ilyesmi, és közben kiderült hogy Furtán lakik. Furta előtt előre ment a buszsofőrhöz és kis idő múlva vissza a hátsó ajtóhoz és várta a leszállást.
De a buszról nem szállt le csak Zsáka határán lévő buszmegállóban ahol volt egy kocsma is természetesen. A szines fiatalember leszállt kinyitotta az alsó rakteret és kivette a cuccát, amit a sofőr nyomon is követett, ami elaltatta bennem a gyanút, pedig láttam hogy a kivett 2 nagy utazóval battyog befelé a kocsmába.
Majd beérve a faluba felszálltak az ott lévő utasok, és mi tovább indultunk... volna, de hátratolattunk és visszafelé mentünk a kocsma felé. Viszont ott nem álltunk meg hanem bementünk a mellette lévő utcába és úgy vissza a főútra. Avval nyugtattam magam hogy az eredeti utat lezárták, de akkor már sejtettem hogy az a táska nem az "úriemberé" volt. Már fél perce álltunk a kereszteződésben amikor kinéztem előre hogy mizu. Láttam ott áll egy srác a sofőr mellett. Hátul tanakodtunk az utasokkal, végül előre mentem megérdeklődni amit akkor már szinte tutira vettem. Mondja a srác hogy ellopták a táskáját. Mondtam a söfőrnak hogy na menjünk csak vissza a kocsmához. Úgy is lett. Ott megtaláltuk a srácot aki nem akarta elhagyni az "intézményt" és a pultos csaj már a főnökének tárcsázott. A srác meg is találta a táskáját rátve a másikra az egyik széken, és azonnal elkezdte átnézni minden megvan-e. Végül ütésváltás nélkül visszamentünk a buszhoz, és tovább indultunk. Hál'Istennek meglett a táska...
De arra gondoltam, hogy csak meg kellett volna nézni a másikat is hátha az sem az övé volt.
Szeghalomra érve 5 perc pihit tartottunk közben kiderült, hogy a másik táska pedig egy lányé volt... :-X

Így történt a ma esti utazásom.
__________________
Egy: törj az égig!
Kettő: tarts ki végig!
Három: nevess, ha fáj!
Négy: üss, ha muszáj!
Öt: tartsd a várat!
Hat: védd a társad!
Hét: tiéd a hit!
Nyolc: a zászlót vidd!

Egészséges Fejbőr : Skinhead nyolcparancsolat
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 10-07-2007, 22:36
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hmm, mindenesetre nem szívesen laknék arra felétek, bár ez nem tudom mennyire általános eset.

Ha már ütésváltás: ugye előfordul, hogy olykor értelmetlen arcú emberek összekülönböznek bizonyos vendéglátó egységekben, sokszor alkohol hatására is. Ilyenkor minden fegyver megengedett, de azért itt is vannak kuriózumok...
Egyszer a szomszéd város egyik kocsmájába mentünk a péntek estét múlatni és bizony ott nem ritka, sőt általános jelenség, hogy az általad színesnek nevezett kisebbség tagjai bejönnek kötekedni.
Éppen billiárdoztunk, mikor odalépett az asztalhoz egy kb 180 cm magas és ugyanilyen széles, kopasz ürge. Haverom lökött volna épp, de a figura mosolyogva közölte, hogy "segít egy kicsit". Azzal a lendülettel elkezdte összegurítani a golyókat. Ugyan haverom kiskora óta judozik, de akkoris csak 170 cm magas és kb. 60 kiló. Én sem vagyok az a tipikus terminátor-alkat, meg volt velünk két csaj is, úgyhogy csak ésszel.
Arrébb álltunk az asztaltól, a következő pillanatban kopasz állatunk már egy másik figurával(szintén "színes") lökdösődött. Vicces látvány, mikor egy kb. 120 kilós ember akar fejbe rúgni egy másikat, de ő ezt is bemutatta, hogyan kell. Persze kidobók nincsenek a kocsmában a mai napig sem, csak két pultos csaj.
Lényeg a lényeg(lassan a végére érek, nyugalom), pár perc tumultus után kikerült a két barom és a haverjaik által alakított csapat az utcára. Ugyanakkor billiárdozni már nem volt kedvünk, azt leadtuk és leültünk a sörünket iszogatni és beszélgetni. 10 perc alig telt el a verekedés óta, megjelent a nagydarab kopasz csávó a kocsmában egy szamurájkarddal. Erre mondom én, hogy egy vascső, vagy egy baseball-ütő még csak-csak oké, na de egy katana?!
Hál' Istennek akit keresett, már nem tartózkodott a helyiségben, úgyhogy újabb incidens nélkül távozott. Ugyanakkor nem lettem volna annak a helyében, akit azzal a karddal kívánt jobb belátásra bírni...
Végtére is annyit, hogy azt szokták mondani, hogy okos ember saját hibájából tanul - nos azóta sem voltunk abban a kocsmában, kerestünk inkább új helyet.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Vicces történetek! :D Ditke Viccek 230 08-11-2012 22:14


All times are GMT +1. The time now is 19:11.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu