Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Földleadás gátlása (részleteket találsz a 19. oldalon, lap alján)
Minimum föld 5 5.00%
Minimum föld + az újrázás után is megmaradó minimum föld 5 5.00%
Minimum föld + az újrázás után is megmaradó minimum föld + baráti mallusz 51 51.00%
Anarchista csoportba áthelyezés 22 22.00%
J.K.SZ. bejelentő 26 26.00%
Újrázási lehetőségek lekorlátozása 14 14.00%
Földvesztés 20 20.00%
Katonai morál romlása 16 16.00%
Gyújtogatás erősödése 20 20.00%
Multiple Choice Poll. Voters: 100. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #401  
Old 06-05-2007, 09:52
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

En ismerlek, es tudom, ki vagy, csak nem tudom mi az orid


Szoval, a lenyeg, hogy fel lehet menni 4k hekire jksz nelkul is....ugy hogy aki megy fel, annak koze nincs a jksz-hez.
A dolog egyszeru...
Amit itt már korábban irtak, vannak régen fentlévő orik, amik ott vannak x ideje. Ha ezek többen vannak mint négyen, akkor nyilván magas a felfedezési határ. Mi van akkor ha ez adott esetben 4k hektar felett van? Valaki elindul, felfedezget odaig, es annyi. Turelem es ido kerdese...
Barkinek adott a lehetoseg, hogy csinaljon egy olyan orit miutan eljutott 1500 hektár fölé (ameddig ugye eleg gyorsan lehet fedezgetni ha az embernek van egy kis tartaleka...esetleg még üthet is), utana pedig raall a 30% barakk (hogy ha esetleg vki meg akarna tamadni, akkor ne usse le sok sereggel) 12% tanya, 10% torony+egyéb épületek és kijön kb. 35% ház. A napi képzéséből fedezget az ég fele. Ezzel kb. napi 1,5-2% teruletet tud fedezni. (Ha még van a tartalekbol es van katona a piacon, akkor nyilvan gyorsabban)
Nem lehetetlen, de ajanlott mondjuk szövisen csinálni, hiszen ugy nagyobb a biztonság. Speciel lattam ilyen szovit, bár ők 2,5k hekinél megálltak, de mehettek volna tovább is.

Végülis, en nem akarok senki védeni, de a lehetoseg adott lehet a fedezesre, es ilyen formaban elkepzelheto amit laziga ir....

(Nyilvan mondjuk ha ismeri a toppos orikat, és szövizik velük vagy mnt-t köt, akkor nagyobb esélye van a hosszabbtavu fentmaradasra is)
Sponsored Links
  #402  
Old 06-05-2007, 09:54
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Elösször is én már kezdem unni ezt, sztem ez egy fontos téma úgyhogy megkérnélek benneteket hogy ne offoljatok. Laziga, Penya és a többiek ha erről szeretnétek beszélgetni akkor nyissatok általánosba egy témát, és ne itt személyeskedjetek támadjatok másokat!!! ott elmondhatjátok ki milyen képmutató, kétszinü stb. leirhatjátok oda hogy hogy kell felmenni jksz nélkül a 10k hekire (vicc).

Az eredeti témához visszatérve nekem még mindig a 3as javaslat tetszik nagyon, a kiegészitéseknek meg nyitok egy másik témát mert itt elsősorban a földleadásról volt szó!
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #403  
Old 06-05-2007, 09:54
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Igen van 10 ori.A legmagasabb áll 1500 hekin.de mondjuk mind a 4 ott áll.a többi 6 is csak addig tud haladni.A többi ország 5 be meg áll 600 hekin vagy boven azalatt.
Hogyna mész feljebb.Egyszeru mindenki tudja. Valaki beveri jol a az egyik orit. felmegy +200 hekivel. épet bont hogy a 4. helyre essen pontszámilag es hopp fedezhetik a 200 hekit a többiek.
  #404  
Old 06-05-2007, 09:58
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Alba View Post
Igen van 10 ori.A legmagasabb áll 1500 hekin.de mondjuk mind a 4 ott áll.a többi 6 is csak addig tud haladni.A többi ország 5 be meg áll 600 hekin vagy boven azalatt.
Hogyna mész feljebb.Egyszeru mindenki tudja. Valaki beveri jol a az egyik orit. felmegy +200 hekivel. épet bont hogy a 4. helyre essen pontszámilag es hopp fedezhetik a 200 hekit a többiek.
hmm így elég költséges dolog
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #405  
Old 06-05-2007, 09:59
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Alba View Post
Igen van 10 ori.A legmagasabb áll 1500 hekin.de mondjuk mind a 4 ott áll.a többi 6 is csak addig tud haladni.A többi ország 5 be meg áll 600 hekin vagy boven azalatt.
Hogyna mész feljebb.Egyszeru mindenki tudja. Valaki beveri jol a az egyik orit. felmegy +200 hekivel. épet bont hogy a 4. helyre essen pontszámilag es hopp fedezhetik a 200 hekit a többiek.
Végre valaki hihetlen érti
ennyi és ehez nem kell duma meg semmi.
Mindenki tudaj akkor milyen jksz?


Igy van Szecsa én is szövivel indultam majd jöt az mnt nagyokkal majd mikor már mindenki elfordult mellőlem akkor kisírtam a szövit és igy már biztonságba vagyok. És ha valakik jönnének végre akkor lehtne tovább haladni felfele.

Nem csak költséges hanem marha sok idő. Ez is igaz.
  #406  
Old 06-05-2007, 09:59
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
hmm így elég költséges dolog
Küöltséges, nem költséges, szinte minden csopiban így lett felvíve.
__________________
Steve`sfield (#324643)
  #407  
Old 06-05-2007, 10:00
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Alba View Post
Igen van 10 ori.A legmagasabb áll 1500 hekin.de mondjuk mind a 4 ott áll.a többi 6 is csak addig tud haladni.A többi ország 5 be meg áll 600 hekin vagy boven azalatt.
Hogyna mész feljebb.Egyszeru mindenki tudja. Valaki beveri jol a az egyik orit. felmegy +200 hekivel. épet bont hogy a 4. helyre essen pontszámilag es hopp fedezhetik a 200 hekit a többiek.
Quote:
Originally Posted by laziga View Post
Végre valaki hihetlen érti
ennyi és ehez nem kell duma meg semmi.
Mindenki tudaj akkor milyen jksz?


Igy van Szecsa én is szövivel indultam majd jöt az mnt nagyokkal majd mikor már mindenki elfordult mellőlem akkor kisírtam a szövit és igy már biztonságba vagyok. És ha valakik jönnének végre akkor lehtne tovább haladni felfele.

Igen, mindenki érti. eddig is lrtette. Laziga EZ A JKSZ!
__________________
Steve`sfield (#324643)
  #408  
Old 06-05-2007, 10:02
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Igen, mindenki érti. eddig is lrtette. Laziga EZ A JKSZ!
Nem ha nem beszélsz másokkal akkor mitől jksz?
Ne már de most ti szivattok?

Szecsa mikor voltál az első 5ben én akkor voltam 900hekin mikor te onnan fordultál?
  #409  
Old 06-05-2007, 10:04
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Küöltséges, nem költséges, szinte minden csopiban így lett felvíve.
ha abban a körben kezdenek el fedezni amikor az ütés volt akkor bontani se kell, és olcsóbb (én így tudtam eddig)
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #410  
Old 06-05-2007, 10:07
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
ha abban a körben kezdenek el fedezni amikor az ütés volt akkor bontani se kell, és olcsóbb (én így tudtam eddig)
??
elsőre nem értettem. gondolkoztam. lehet hogy van ilyen eset, de ez még mindig nem vili
__________________
Steve`sfield (#324643)
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 07:39.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu