Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 02-02-2007, 09:53
AdavaKedavra AdavaKedavra is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 5
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default Párbaj

Már több párbajt is szerveztem és játszottam és nagyon gyakran előfordul, hogy valaki nem lép be a játékba. Gyakran előfordul ilyenkor, hogy a sok harc miatt ő úgy jut nyereményhez, hogy nem is lépett be a játékba és nem is csinált semmit érte. Ezt kicsit igazságtalannak tartom, mert egy jó párbajban sok harc van, ahol folyamatosan csökkenek a pontok az épületek összedőlése miatt főleg. Több ország tulajdonosával is beszéltem erről, és olyan ötleteink voltak, hogy:

- Minden országot lehessen támadni a kezdetektől, akkor is ha nem lép be

- Ha a kezdés utána fél óráig nem lép be, akkor nullázodjon le az értéke, vagy tünjön el a pontlistából, vagy valami más megoldás, hogy ne kapjon a nyereményből! (A fél órás késésre azért gondoltuk, hogy legyen lehetőség, mert már több emberrel előfordult, hogy csak késöbb tudod belépni a játékba, mert rossz volt az internetje, vagy elkésett, vagy egyéb okok miatt, de mégis belépett.)

Vélemények?
Sponsored Links
  #2  
Old 02-02-2007, 10:02
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by AdavaKedavra View Post
- Minden országot lehessen támadni a kezdetektől, akkor is ha nem lép be
5 percet késel, és máris úgy indulsz, hogy romokban az országod, esélytelen vagy a nyerésre. Ez, hogy nem támadható az ország, amíg be nem lép, okkal lett bevezetve itt is, és a hétvégikben is.

Quote:
Originally Posted by AdavaKedavra View Post
- Ha a kezdés utána fél óráig nem lép be, akkor nullázodjon le az értéke, vagy tünjön el a pontlistából, vagy valami más megoldás, hogy ne kapjon a nyereményből! (A fél órás késésre azért gondoltuk, hogy legyen lehetőség, mert már több emberrel előfordult, hogy csak késöbb tudod belépni a játékba, mert rossz volt az internetje, vagy elkésett, vagy egyéb okok miatt, de mégis belépett.)
Egy 4 órás párbaj utolsó órájára esnék be, van esélyem a nyerésre, de a befizetett nevezési díj ellenére nem játszhatok?
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 02-02-2007, 10:06
AdavaKedavra AdavaKedavra is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 5
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
5 percet késel, és máris úgy indulsz, hogy romokban az országod, esélytelen vagy a nyerésre. Ez, hogy nem támadható az ország, amíg be nem lép, okkal lett bevezetve itt is, és a hétvégikben is.
Szetrintem 5 perc alatt nem lehet annyira szétverni vki oriját, h ne tudja folytatni!

Quote:
Egy 4 órás párbaj utolsó órájára esnék be, van esélyem a nyerésre, de a befizetett nevezési díj ellenére nem játszhatok?
Ha jelentkezett párbajra, látja az időpontot is, akkor miért nem jön játszani!

Vagy akkor az is lehetőség lenne, hogy csak annyit változna, hogyha a végéig egyáltalán nem lép be, akkor ne kapjon nyereményt!
  #4  
Old 02-02-2007, 10:10
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by AdavaKedavra View Post
Szetrintem 5 perc alatt nem lehet annyira szétverni vki oriját, h ne tudja folytatni!
Egy ilyen rövid játékban a kezdeti 1-2 támadás az, ami eldöntheti a végeredményt. 5 perc alatt lemegy 2 kör, az pont elég arra, hogy őt betámadják, és ő ezután már képtelen legyen sikeres támadást csinálni. Ha többen is beütik, akkor pláne.

Quote:
Originally Posted by AdavaKedavra View Post
Ha jelentkezett párbajra, látja az időpontot is, akkor miért nem jön játszani!

Vagy akkor az is lehetőség lenne, hogy csak annyit változna, hogyha a végéig egyáltalán nem lép be, akkor ne kapjon nyereményt!
Látja az időpontot. 18:00-22:00. Oh, de jó, este 20:00-tól ráér, profi, úgyhogy a fele játékidő is elég arra, hogy legalább harmadik legyen, nosza rajta, nevezzünk.

Aki pedig nem ér rá mégse, csak az utolsó pillanatokban esik be, az többnyire direkt nem lép már be, hogy ne legyen az országa szabad préda mindenkinek. Ha belép, akkor az a sorsa, hogy aki előbb észreveszi, az viszi el a földjét. Ezért kár belépni.

Szerintem kevés az olyan párbaj, ahol azt kellene feltételezni, hogy a többiek indulási pont ALÁ verik egymást. Mindenki.
__________________
Hódító * Queosia
  #5  
Old 02-02-2007, 10:16
AdavaKedavra AdavaKedavra is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 5
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Szerintem kevés az olyan párbaj, ahol azt kellene feltételezni, hogy a többiek indulási pont ALÁ verik egymást. Mindenki.
Hát velem egy csomószor előfordult, h a 3. hely olyané lett aki nem lépett be, mert a többiek alá estek pontszámban.
  #6  
Old 02-02-2007, 10:17
demian demian is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Zalaegerszeg
Posts: 103
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Egy 4 órás párbaj utolsó órájára esnék be, van esélyem a nyerésre, de a befizetett nevezési díj ellenére nem játszhatok?
Ati ha valaki 4órás párbajnál az utolsó órában lép be semmi esélye a nyerésre addigra már rég áll a védelem, maximum 3dik lehet ha éppen pár embert romra ütöttek

amúgy szerintem se fer ha már jelentkezik játszani akkor vagy játszon rendesen a elejétől vagy ha nemérrá akkor lépjen arra a pár percre be hogy lebontson mindent mnt-t mindenkivel, nehogy a rendes párbajozók miatt véletlenül odakerüljön a top3ba amit lehet önerejéből nemérhetett volna el csak hát őt nemlehetett ütni
  #7  
Old 02-02-2007, 10:19
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Nem igazán érzem ezt egy olyan problémának, amibe bele kellene szólni. Ha valaki rendszeresen arra hajt, hogy hátha játék nélkül nyerek, akkor azt ne vedd be a párbajba.
__________________
Hódító * Queosia
  #8  
Old 02-02-2007, 10:20
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Jelentem én jártam így, mert elég, ha a szervező rosszul rakja össze a párbajt... lehet hülyeséget mondok, de mi lenne, ha nem fél óra után, hanem csak a végén az összesítésből esnének ki a jelentkező, de be nem lépő játékosok!?
Így aki késik az is tud játszani, aki játszik de esetleg amortizálós párbajon van, akkor se kéne attól félnie, hogy egy ott nemlevő játékos miatt nem fér fel a dobogóra.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
  #9  
Old 02-02-2007, 10:22
AdavaKedavra AdavaKedavra is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 5
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Cassandra View Post
Jelentem én jártam így, mert elég, ha a szervező rosszul rakja össze a párbajt... lehet hülyeséget mondok, de mi lenne, ha nem fél óra után, hanem csak a végén az összesítésből esnének ki a jelentkező, de be nem lépő játékosok!?
Így aki késik az is tud játszani, aki játszik de esetleg amortizálós párbajon van, akkor se kéne attől félnie, hogy egy ott nemlevő játékos miatt nem fér fel a dobogóra.
Én már játszottam olyanba, hogy magas volt a népesség szám az elején. 3an nem léptek be, és kaptak is érte VIPet, mert hát ugye nekünk elmentek az el nem férő embereink...

Amgy az ötlet jó, h csak a végén essen ki a pontlistából ha nem lép be!
  #10  
Old 02-02-2007, 10:23
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by AdavaKedavra View Post
Én már játszottam olyanba, hogy magas volt a népesség szám az elején. 3an nem léptek be, és kaptak is érte VIPet, mert hát ugye nekünk elmentek az el nem férő embereink...

Amgy az ötlet jó, h csak a végén essen ki a pontlistából ha nem lép be!
Ezt látod az elején, hogy ilyen lesz, ennek fényében jelentkezel, vagy sem.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Nem indul a párbaj... Harcosok Lezárt hibák 5 08-23-2006 09:51
Párbaj bővítés Ati Általános beszélgetés Hódítós témákban 5 07-19-2006 10:51
Párbaj bővítés Ati Fontos bejelentések 0 07-18-2006 20:20
Párbaj időpontok megbeszélése solven Általános beszélgetés Hódítós témákban 0 05-01-2006 17:44
Párbaj Cyndaquil Általános beszélgetés Hódítós témákban 3 02-01-2006 22:46


All times are GMT +1. The time now is 19:52.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu