Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1621  
Old 02-14-2011, 18:54
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Talán mert az "okostojások" véleménye is csak ugyanannyira számít, mint a Tied?

De nem, ez nem igaz, hiszen ők leírják, Te pedig nem, úgyhogy az eredmény: az övék számít, mert leírták, a Tied nem, mert nem írtad le.
Nemtudom, ez nem nagyon tetszik. Ha regelne pl 1000 ujonc, es mind azt akarna, hogy lehessen a tolvajokkal foldet lopni, anelkul, hogy jatszott volna egy joizut, akkor az tortenne?
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
  #1622  
Old 02-14-2011, 18:54
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Nemhiszem, hogy a fejlesztesek miatt lenne ez. Szerintem rengeteg jo fejlesztes volt az utobbi par evben.

Viszont reszemrol ez a tema befejezve, szerintem Te is elvetetted cseppet a sulykot, ha mar itelkezel, Te magad legalabb mutass jo peldat. (Ez vonatkozik Ricsire is)
Bámulatos, hogy ezek után még képes vagy megint osztani az észt. Szomorúan látom hogy amit eddig leírtam, egy szó nem jutott el a tudatodig. Bele se gondoltál szerintem.

Az életben, ha én bunkó vagyok, és erre rájövök, akkor bocsánatot kérek. Nekem így tanították! És ha erre sor kerül, mindig egyenesebbnek érzem a gerincem. (fórumon is volt már rá sok példa)
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.
Reply With Quote
  #1623  
Old 02-14-2011, 18:55
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Más fórumon is azt látom, hogy egymásnak estek az utóbbi napokban az emberek. Valami a levegőben lehet. Már mindenkinek elég volt a télből?
Nem is a télből, hanem a hihetetlen szélsőségekből, amik ezt a telet jellemzik. Egyszer rügyet fakasztana mindenki, másszor az Isten hidege vesz meg..
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #1624  
Old 02-14-2011, 18:57
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Nemtudom, ez nem nagyon tetszik. Ha regelne pl 1000 ujonc, es mind azt akarna, hogy lehessen a tolvajokkal foldet lopni, anelkul, hogy jatszott volna egy joizut, akkor az tortenne?
ezzel kapcsolatban, én emlékszem egy hunor a sirály nevű fórumozóra. Volt vagy 20hülye ötlete, de asszem volt kettő tökéletes ötlete is, ami bekerült a játékba.

azt a kettő jó ötletet -a rossz magatartás miatt, most a hódító folyamatosan elveszíti
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.
Reply With Quote
  #1625  
Old 02-14-2011, 19:02
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kubbi View Post
Bámulatos, hogy ezek után még képes vagy megint osztani az észt. Szomorúan látom hogy amit eddig leírtam, egy szó nem jutott el a tudatodig. Bele se gondoltál szerintem.

Az életben, ha én bunkó vagyok, és erre rájövök, akkor bocsánatot kérek. Nekem így tanították! És ha erre sor kerül, mindig egyenesebbnek érzem a gerincem. (fórumon is volt már rá sok példa)
Jelen esetben ne haragudj, kizarolag Te voltal bunko. Ez sem eszosztas volt reszemrol, hanem normalis velemeny. Asszem maradjunk a jovoben is annal, kinek mi megy - en irok neha otleteket, te meg nyomkodod a lefele kezeket, es sajnalkozol, hogy de rossz iranyba halad a hodito...
Ertelmetlen egymashoz szolni, ha ilyen a mentalitasod. Hogy pedig ne csak egy nick legyek, gyere el nyugodtan barmelyik Gun bulira, ha ugy erzed, ott esetleg jobban el tudnad mondani a velemenyed.
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #1626  
Old 02-14-2011, 19:04
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

lálálálá. Nincs véletlenül jobb dolgotok ? az asszony pl. virágra vár Vigyetek neki egy csokorral aztán töltsétek együtt az estét csak egy jó tanács
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Dragi For This Useful Post:
  #1627  
Old 02-14-2011, 19:12
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Jelen esetben ne haragudj, kizarolag Te voltal bunko. Ez sem eszosztas volt reszemrol, hanem normalis velemeny. Asszem maradjunk a jovoben is annal, kinek mi megy - en irok neha otleteket, te meg nyomkodod a lefele kezeket, es sajnalkozol, hogy de rossz iranyba halad a hodito...
Ertelmetlen egymashoz szolni, ha ilyen a mentalitasod. Hogy pedig ne csak egy nick legyek, gyere el nyugodtan barmelyik Gun bulira, ha ugy erzed, ott esetleg jobban el tudnad mondani a velemenyed.
Nem haragszom, de gondolom te se haragszol hogy szerintem meg te vagy a bunkó!
nem megyek el a bulira köszi a meghívást, mert ha már itt nem akarok veled kommunikálni, majd pont veszem a fáradságot és utazom azért hogy személyesen is elmondjam?
most se szóltam volna hozzád
Az, hogy rossz fele megy a hódító, részben a te hibád is. Most felhívom a figyelmed rá és meg se hallod. Ezek után nem mondhatod hogy csak sajnálkozom. Megtettem, felhívtam erre a figyelmed. Rosszul csinálod értsd meg

Az, hogy jól ismered a játékot tök sok jó lehetőséget biztosítana. De az egészet elcsapod ezzel a nyegle hozzáállásoddal az emberekhez.
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.
Reply With Quote
  #1628  
Old 02-14-2011, 19:14
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragi View Post
lálálálá. Nincs véletlenül jobb dolgotok ? az asszony pl. virágra vár Vigyetek neki egy csokorral aztán töltsétek együtt az estét csak egy jó tanács
azt szombaton tartottuk
de csak hogy a hétfő estém elszúrhassam a Remyvel
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.
Reply With Quote
  #1629  
Old 02-14-2011, 19:23
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kubbi View Post
Az, hogy rossz fele megy a hódító, részben a te hibád is. Most felhívom a figyelmed rá és meg se hallod. Ezek után nem mondhatod hogy csak sajnálkozom. Megtettem, felhívtam erre a figyelmed. Rosszul csinálod értsd meg
Bocs, de ennel nagyobb butasagot reg olvastam...
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #1630  
Old 02-14-2011, 19:27
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Bocs, de ennel nagyobb butasagot reg olvastam...
nem gond, te is sok hülyeséget hordtál össze
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Kubbi For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ne OFF-oljunk máshol. Pool Chat 536 06-20-2010 13:06


All times are GMT +1. The time now is 11:42.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu