Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1591  
Old 02-14-2011, 15:13
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Mar a kerdezeshez is jog kell? Milyen vilagban elunk.... :P

(Amugy nem mondtam hogy nem lehet, azt kerdeztem minek...)

Itt ugyanis (az altalad emlitettel szemben) szo nem volt hozza nem ertesrol...
jahh, igen már látom igazad van................
Reply With Quote
Sponsored Links
  #1592  
Old 02-14-2011, 16:25
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Ha megkapják a malusz eltörlést, akkor a törpének szeretném, ha el lenne véve ugyanez a tolvajokra, a félelfnek a seregre.
Koszonom Vityu, reg irtal ekkora baromsagot.

Azert felve kerdeznem meg, tudod, hogy CSAK a tavol varazslatrol van szo? (ott is csak az mfekrol eredetileg de sajnos bele lett keverve mas is)

De eljunk a parhuzammal - az mf torpe 1%-al olcsobban eplistazhasson, az mf felelf pedig 10% erosebben fosztogathasson. Wow, jol ki lettek segitve, ugye?
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 02-14-2011 at 16:27..
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #1593  
Old 02-14-2011, 16:39
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Azert felve kerdeznem meg, tudod, hogy CSAK a tavol varazslatrol van szo? (ott is csak az mfekrol eredetileg de sajnos bele lett keverve mas is)
Félve kérdezem meg, nem azt írta Ati, hogy a malusz elvétele a fajhoz köthető, nem a szövetségi státuszhoz?

Egyébként meg ha valamelyik mf országot jobban segítjük, mint a másikat, akkor azt messze nem érzem igazságosnak.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #1594  
Old 02-14-2011, 16:41
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Félve kérdezem meg, nem azt írta Ati, hogy a malusz elvétele a fajhoz köthető, nem a szövetségi státuszhoz?

Egyébként meg ha valamelyik mf országot jobban segítjük, mint a másikat, akkor azt messze nem érzem igazságosnak.
A tavolbanezesre adott malusz, nem minden varazslatra.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #1595  
Old 02-14-2011, 16:41
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Egyébként meg ha valamelyik mf országot jobban segítjük, mint a másikat, akkor azt messze nem érzem igazságosnak.
Tovább viszem: egy mf ork kb olyan nehézségű, mint egy mf törpe. Egy mf gnóm viszont jobban vihető bármelyiknél. Miért legyen még erősebb egy mf gnóm, és miért legyen könnyebben vihető egy mf ork, mint egy mf törpe. A jelenlegi egyensúlyba pedig beletartozik a távolozáskori több %-os készültségesés is.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #1596  
Old 02-14-2011, 17:45
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Én az ilyen lelki szegények miatt nem is szólok inkább hozzá a fejlesztésekhez.
Amit újfent bizonyítottál.
A falra mászom a beképzelt nagy arcodtól, és úgy látom amíg a közösség ezt elnézi neked nincs értelme hozzá szólnom. Köszi inkább nem akarok ehhez a közösséghez még csak tartozni sem.

olvastam az ottani megbeszélést, és egyesek vitakultúráját minősíti ott pár hsz.
Úgy érzem a hódító fejlesztése rossz irányba tart régen is így gondoltam azóta nem változott semmi. Sajnos olyan a fórumosok összetétele amilyen. Ez az összetétel nem teszi lehetővé hogy bárki leírja a véleményét. Kivéve ha 2napig akar 24h-ban magyarázkodni miatta

Amíg a közösség elnézi Remedy gyerek műsorszámát addig én biztos nem szólok fejlesztésekhez. De ahogy megnézem az aktív fórumosok számát elég sok ember eltünt már a nagy arcok miatt. Én is efelé haladok erőteljesen
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.

Last edited by Kubbi; 02-14-2011 at 17:47..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Kubbi For This Useful Post:
  #1597  
Old 02-14-2011, 17:48
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kubbi View Post
Amíg a közösség elnézi Remedy műsorszámát addig én biztos nem szólok fejlesztésekhez. De ahogy megnézem az aktív fórumosok számát elég sok ember eltünt már a nagy arcok miatt. Én is efelé haladok erőteljesen
Ha valakivel problémád van, akkor javaslom a mellőzés funkció használatát. Remekül működik. Remy ugyanolyan fórumozó, mint Te, semmivel sincsen nagyobb befolyása a fejlesztésekre.

Vagyis de: míg ő leírja a véleményét, addig Te nem teszed. Tény, hogy ez igen sokat tud számítani.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #1598  
Old 02-14-2011, 17:56
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ha valakivel problémád van, akkor javaslom a mellőzés funkció használatát. Remekül működik. Remy ugyanolyan fórumozó, mint Te, semmivel sincsen nagyobb befolyása a fejlesztésekre.

Vagyis de: míg ő leírja a véleményét, addig Te nem teszed. Tény, hogy ez igen sokat tud számítani.
nem mellőzöm
nem mondtam hogy nagyobb befolyása lenne a fejlesztésekre
azt se írtam hogy Remedy miatt lenne ilyen pocsék a fórum
Azt, hogy a fórum elnézi nem Téged értettem alatta. Hanem hogy a játékostársak asszisztálnak az ilyen hozzáálláshoz. Senkit nem zavar?! Máshol egy csoport kiveti az ilyen embereket. És nem rongálnak tovább. Itt beállnak a sorba hogy átvegyék a rossz viselkedés mintát.

leírtam miért nem szólok hozzá, és leírtam hogy valószínű ezért van kevés olyan fórumozó aki hozzá szól a fejlesztésekhez

szerinted normális ez a környezet a fórumon?
egymás torkának esnek emberek
ki akar mégis ide írni, véleményt megosztani más acsarkodó frusztrált emberekkel? nekem erre nincs késztetésem
elolvastam azt a topikot és véleményeztem ennyi történt

Igaz egyesek már ebbe is belekötnek. Én csak erre reagáltam
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.

Last edited by Kubbi; 02-14-2011 at 17:58..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Kubbi For This Useful Post:
  #1599  
Old 02-14-2011, 18:00
Kalapácska Kalapácska is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Location: Budapest XVIII. kerület
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Tovább viszem: egy mf ork kb olyan nehézségű, mint egy mf törpe. Egy mf gnóm viszont jobban vihető bármelyiknél. Miért legyen még erősebb egy mf gnóm, és miért legyen könnyebben vihető egy mf ork, mint egy mf törpe. A jelenlegi egyensúlyba pedig beletartozik a távolozáskori több %-os készültségesés is.
Ha minden faj egyformán vihető és egyformán játszható és egyformák lennének a képeségei is . Akkor egy faj is elég lenne úgy érzem D
Reply With Quote
  #1600  
Old 02-14-2011, 18:01
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kubbi View Post
Hanem hogy a játékostársak asszisztálnak az ilyen hozzáálláshoz. Senkit nem zavar?!
A fórumot olvasva sok embert zavar.

Na és mi van akkor, ha Remy ezt vagy azt ír? Ez EGY ember véleménye. Nem értem mire ez a nagy Isten-imádat, hogy amit Remy ír, az úgy van, akkor már le se merem írni a saját véleményemet. Jól ismeri a játékot? Igen. Te is ismerheted jól. Semmivel nem számít jobban Remy véleménye, mint a Tied.

Ha akinek nem tetszik, amit Remy ír (vagy bárki más, általánosítani kellene most már), és emiatt nem írja le az ellenérveit, akkor való igaz, hogy ellenérvek hiányában nagyon hamar többségi vélemény lesz.
__________________
Hódító * Queosia

Last edited by Ati; 02-14-2011 at 18:04..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 5 (0 members and 5 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ne OFF-oljunk máshol. Pool Chat 536 06-20-2010 13:06


All times are GMT +1. The time now is 11:26.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu